NBA :: דנבר נאגטס אלופת 22/23 לראשונה בתולדותיה!

אכן. האקטיביזם של לברון נתפס כחיובי באופן אוטומטי. אני לא מפסיק לשמוע כל מיני יוסיפוביץ’ (שאני מחבב) למיניהם מציבים את זה כיתרון על פני מייקל, כי זה כל כך בקונצנזוס שאלו העמדות “הנכונות”. תרבות חולה שזלגה מהוליווד היישר לתוך ה-NBA. לברון הוא super spreader של הרעה החולה הזאת, ואין ספק שיש משהו אירוני בלבקש לא לערב פוליטיקה בדיון על המורשת שלו - הבנאדם גרר אותה בצורה אגרסיבית לתוך הספורט המקצועני כפי שמעטים עשו לפניו (אולי מוחמד עלי עם ה-Nation of Islam, שייתכן וגרועים יותר מ-BLM, אבל גם הרבה אקטיביזם חיובי בעיני).

יש משהו אי מישהו שהוא לא אנטישימי בעיניך ? בחיאת ! אני כבר מפחד לרשום משהו נגד מסי שלא תאשים אותי שאני אנטישימי.

ולמה הם ככה ? בגלל שהשחורים יש להם DNA דפוק ? בגלל שהם פחות בני אדם ? בגלל שהם חיות ? יש סיבות !!! והאשמה העיקרית היא על האדם הלבן. עיקרונית אתה לא יכול לגרום למצב מסויים ואז להתלונן עליו, אבל… לצערנו זה מה שכל העולם בעצם עושה אבל זאת עדיין צביעות במקרה הכי טוב.

אם נחזור לכדורסל, כל הטענות של האליפויות שיש פה ואין שם לא שוות הרבה, כבר הסבירו זאת כאן למעלה, מבחינת כדורסל נטו לברון יותר טוב מג’ורדן.

אם תבדוק אותם באמת. תראה שהם תומכים נלהבים של bds מנהיגים שלהם פעם אחרי פעם נתפסים בהצהרות אנטישמיות נגד יהודים. ואתה גם יכול לשאול את היהודים בברוקלין הם “ישמחו” לספר לך כמה התקפות אנטישמיות הם עוברים בגלל פעילי BLM…

ורק בשביל למנוע את ההטרלה הבאה שלך, כתבתי לך את זה פעם. אתה יודע לכתוב טוב אבל אני לא יכול להתחרות איתך בתחום של ההטרלה. אז בבקשה אם אתה רוצה תגובה ענינית תגיב בעניניות.

מסכים כמעט עם הכל, אבל בבקשה אל תשווה אותו למוחמד עלי.

מוחמד עלי היה מוכן לשלם (ושילם) מחיר עצום בשביל הדעות שלו. לברון גיימס עושה מזה כסף

אההה… הטיעון הקלסי הזה… I should have seen this coming.
מזכיר לי את הטיעונים שמשתמשים בהם נאורים מטעם עצמם באירופה ללמה יש כל כך הרבה טרוריסטים איסלמיים… זה אף פעם לא אשמתם כמובן. זה תמיד הגבר הלבן… ותמיד עדיף אם הוא הטרו/יהודי/נוצרי וזה. קלסי.

אין עם שלא סבל. אין עם שלא היה משועבד. היו גם עבדים לבנים, במיוחד אירים. המוסלימים האציליים היו אלה שצדו שחורים ומכרו אותם לעבדות וזה כמובן לא מוזכר…האדם הלבן הוא הוא הבעיה של העולם וזה רק להבהיר לך איך הכל נגוע באג’נדה.
עוד משל: המון אהבלים איטלקיים מנסים להסביר לי למה האיסלאם כזה אלים: זה בגלל כיבושי הצלבנים.
תמיד הייתי בהלם מהשטות הזאת. כי כולם התעלמו מזה שהצלבנים היו תגובה לכיבוש האסלאמי האדיר שמחק כל מה שהוא לא איסלאמי. זו הבעיה והמחלה של המערב היום. הכל נגוע בשנאה עצמית ובאג’נדות.

היום יש עשרות מיליוני עבדים שלאף אחד לא אכפת מהם. מה שחשוב לכולם זה שהיו עבדים לפני 200 שנה?? כמה זה מגוחך כשהבריטים המטורללים נותנים במה לתנועת הטרור המתועבת הזאת??? אתה לא שם לב מה קורה פה? אם הם היו כאלה לוחמי צדק, למה לפרימר ליג לא אכפת מהעבדים שחיים היום?? כי הבעלים שלהם הם מקבוצה מוגנת, נכון?? מולסימים ושחורים… וזה יהיה גזעני להגיד משהו עליהם.

אני בטוח שכששחור רוצח שחור אחר זה בגלל הבן אדם הלבן ובגלל שלפני 200 שנה הייתה עבדות. בגלל זה אבות שחורים נוטשים את הבנים שלהם. נכון?? בגלל דעות כמו שלך, הנגועות בגזענות של ציפיות נמוכות, הקהילה הזו תמשיך להיות במצב המזעזע שלהם.
תמיד לשחק אותה קורבנות, תמיד להאשים את האחר… ממש מזכיר לי מגזר אחר שגם הוא יקיר כל שמאלן/מרקסיסט/נאור שיש בעולם.

בחיית רבאק, שיתחילו לקחת אחריות על עצמם כמו שרבים וחכמים מהקהילה שלהם אומרים להם והם יראו שיפור אדיר.

יש סינדרום האישה המוכה, בהודעה הזאת שלך אתה מתאר את סינדרום הבעל המכה כנראה…

ובהודעות שלך אתה מתאר את סינדרום הנאור הנעלה והנוגע בגזענות של ציפיות נמוכות. אחלה.

רוצה גם להסביר לי למה אני ערבי מדוכא במדינת ישראל ולמה זו אשמת ישראל שיש כל כך הרבה רצח במגזר הערבי?

לא.

אם לא מענישים את עוברי החוק זה מה שקורה.

דוגמא מתקופת הקורונה, המדינה שמה ז*ן עבה על המגזר הערבי והקורונה חגגה, ראו שערבים שנדבקים בכפרים מגיעים לעבודה ומדביקים יהודים אז החליטו להתייחס למגזר המוקצה, ואיזה פלא תוך כמה שבועות מאז שהכפרים קיבלו יחס והתחילו לעבוד איתם בשיתוף פעולה והתייעצות רוב הכפרים הערבים הם ירוקים היום.

אם חוזרים לעסוק בענייני כדורסל אני כאן :slight_smile:

רביע , אל תיקח קשה, אבל אם אתה בן מיעוטים שלא מאשים את התרבות המערבית\ציונות\מדינת ישראל\ האדם הלבן בצרות שלו אתה יותר גרוע מאיתנו.

אין שום הבדל אמיתי בין BLM לתנעות עליונות לבנה (כמובן חוץ מעניין הגזע) אולי בתחום הטקטי , הם טיפה יותר עדינים (blm)

כל כך צודק. אתה יודע כמה סלבריטי וספורטאים שחורים יצאו בהצהרות הכי גזעניות ואנטשימיות שיש ויצאו מזה יחסית נקי?

תשאל את קרים עבדול גאבר, הוא ידע לגנות אותם.

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

מוזר. השמאלן הראשון אי פעם שלא בא ללמד אותי למה אני טועה בקשר למדינת האפרטהייד בה אני חי.

אם זה מה שאתה חושב באמת ובתמים ולא מנסה להטריל אותי… אז אחי, אתה טועה ביג טיים. רואים שההבנה שלך במגזר שלי שואפת לאפס.

אתה יודע שהקול הדומיננטי לצערי במגזר הערבי זה קול מאוד מאוד אנטי ישראלי. להקשיב לרשויות זה אשכרה לשתף פעולה עם הציונים ולהיות בוגד. מבין? אנשים כמוני, כאלה שמנסים להיות ישראלים לכל דבר ועניין נחשבים לבוגדים שיש לרצוח אותם. חברים קרובים אליי מהפורום הזה ראו סרטוני טרור מהכפר שלי שרואים רק בחדשות… ולמה המשפחה שלי שרדה? כי למזלי מדינת ישראל מגינה על תושביה.

אתה יודע כמה זה קשה לאכוף את החוק במגזר הזה?? זה כמו הקרטל המקסיקני: בלתי אפשרי לחדור לפה ולאכוף מבפנים. אתה חושב שיש פה אפשרות למנוע את הרצח הבא על כבוד המשפחה?? או את הרצח הבא בין החמולות?? הרי ברגע שהמדינה או המשטרה מנסה לשים אצבע כל הנאורים החיים בבועה מזדעקים ותוקפים את מדינת האפרטהייד הגזענית… וכך אף אחד לא עוזר לנו באמת.

חבל שמחקת את התגובה ההיא שהייתה בה רמיזה מסוימת. רציתי לענות גם עליה.

כשאין מה להגיד…

סיימתי לימודים באיטליה, המבחנים פה בעל פה. הפרופסורים תמיד היו קשוחים איתי… כי לדעתם זרים שבאים לאיטליה חייבים לדעת את השפה מצוין ולא עשו לי או לישראלים האחרים הנחות…זכותם.
לתומי חשבתי שהם יהיו כך עם כל הזרים, שיש להם עקרונות… עד שראיתי שחורים עושים את המבחנים… וואו. בלי לדעת להגיד משפט קוהרנטי אחד באיטלקית הם עברו את כל המבחנים בקלות… למה?? כי אשכרה הפרופ פחד לזרוק אותם כמו שלא היה מהסס לעשות איתי מהפחד שיאשימו אותו בגזענות…
מבין?? שחורים פה מתהלכים כמו מלכים. המשטרה באיטליה תמעך אותך את תלך בלי מסכה… אבל אם אתה שחור או מוסלימי שמוכר חשיש והם יעזו לגעת בך??? וואי וואי… הפרצוף של השוטר יהיה בכל מקום ביום למחרת. והם מנצלים את זה.
וBLM היא אשכרה תנועת עליונות שחורה שמבטאת את הרגשות האלה… בו תעז להגיד להם All Lives matter… נראה מה יעשו לך. ואז שום אמוג’י צוחק לא יעזור לך.

תשמע, אתה גורם לי להצטער על זה שאני גבר לבן, עדיף להיות גבר שחור מוסלימי באמריקה כנראה…

אפשר לתת מיליון טיעונים ללמה לברון טוב מג׳ורדן (הידעת? לברון הוא השחקן היחיד ששורש ריבועי של מספר הריבאונדים שלו ב- 20 המשחקים הראשונים כל עונה שואף לג׳י תאוצת הכובד), אבל הטיעון של מי שראה את שניהם הוא שג׳ורדן הוא אלוהים כל יכול. לכן הויכוח הזה לא יוכרע ולכן כנראה שרוב מי שראה את שניהם ילך עם ג׳ורדן.

רק הערה, אני לא יודע הרבה על הצביעות של לברון אבל ‘אז למה אתה לא אומר משהו על ה’ או ‘למה לא אכפת לך מה’ זה גם כן טיעון בעייתי. אי אפשר לתקן את כל העולם, בטח לא כדורסלן בן 30 ומשהו שעם כל הכבוד הוא לא נלסון מנדלה. אפשר פשוט לשפוט כל עניין לגופו

רק שלברון עוד יותר כל יכול, יותר חזק, יותר אתלט, יותר מוסר, יותר ריבאונד, יותר הכל.

ברור שלא כל מי שרוצה להילחם באי צדק מסוים חייב להילחם בכל אי צדק בעולם אבל אל לנו להיתמם… יש פה אג’נדה מאוד מאוד ברורה של Cherry picking שמשרתת צד אחד במפה הפוליטית.
כשכל השנה נרצחו על ידי המשטרה משהו כמו 9 שחורים לא חמושים מול העשרות שנרצחים כל יום עלי ידי שחורים אחרים… זה מגוחך להתרכז “באלימות” המשטרה שיש לה עבודה נורא קשה.

העבדות היא פשע נורא. אבל עבדות השחורים באמריקה נגמרה. חלאס. תתקדמו. ואת זה לא רק אני אומר אלא המון שחורים שמבינים מה מנטליות ההתקרבנות עושה להם.
אז לא עדיף לדבר על העבדות שיש היום בעולם ולאף אחד לא אכפת?? לא עדיף להציל את הילד התורן הבא?

לברון צבוע. התקפל מול סין איפה זה באמת היה אומץ לתקוף אותם אבל את המשטרה וטראמפ תוקף על הרבה פחות מזה… נכון?

זה כמו כל שמאלן/מרקסיסט מעולם: עושה לנו הרצאות על כמה אנחנו בני אדם נוראיים וזה ובנתיים יש לו חולצה של רוצח ההמונים צ’ה גבארה.

רביע רק תדמין ספורטאי לבן שהיה מקבל כסף מדרום אפריקה של זמן האפרטייד ואז מעניין אם whykds גם היה מגיב כך.

מאוד קל לצעוק טראמפ גזען (אפילו שהוא לא) וארה"ב מדינה גזענית. אבל ברגע שהוא יגיד מילה על הספונסר הסיני שלו. הסינים מאוד יתעצבנו וחשבון הבנק של לברון מאוד יסבול.

מי שלא מבין יכול לשאול את מסוט אוזיל הוא למד את זה על בשרו.

הוא לא רק שתק באופן מביש , אלא גם תקף בחריפות מנהל של אחת הקבוצות באנ בי אי שהעיז להגיד מילת תמיכה במפגינים בהונג קונג.

שוב, מייקל גורדן הפריד ספורט מפוליטקה ואם תשאל אותי עשה בחוכמה רבה. לכן אני לא אליו בטענות. אם לברון היה נוקט בגישה דומה. אותו דבר. אבל הוא מרים את עצמו על “הדגל המוסרי” הוא מזמין את זה.

מבין כל מה שטענת, רק לא מסכים עם המשקל שאתה נותן למילים של לברון. לחשוב שמשפט כלשהו שלו גרם לשחור לצאת ולפגוע בשוטר זו הזיה. בכל קבוצה יש שוליים קיצוניים וההאשמה למעשים שלהם לא נופלת על כל מי שתומך בהם. אני תומך בחיילי צה"ל, זה אומר שזו גם אחריותי מה שאלאור עזריה עשה?

ללברון יש אמירה אחת על סין ואז שתיקה. זה מה שהופך אותו לתומך משטר גדול? חצי מהמוצרים של כולנו בבית הם מסין, למה זה הופך אותנו?

מהדברים שלך משתמע שכל הטענות על צביעות נובעות מדרישה לא ריאלית: כל בנאדם פרווגרסיבי- אם אתה יוצא נגד עוולה מסוימת אתה חייב לצאת נגד כל העוולות בעולם. אחרת, תסתום את הפה. לברון תומך ב-BLM כי הוא שחור בארה"ב. אז תמיכה בהם היא צביעות כי יש בעיות בקהילה השחורה ובמדינות האחרות מצבם יותר גרוע? אם ישראלית תומכת ב-me too, זו צביעות כי היא לא מתייחסת לתרבות האונס בסודן? איפה עובר הגבול? מתי לבנאדם מותר למחות בלי שהוא יואשם בצביעות והסתה? אנשים מוחים על מה שנוגע להם ומה שקורה אצלם בבית. אפשר לתמוך בתנועה מסוימת גם בלי להתיימר לתקן את כל העולם.

מסכים שיש חלק בתנועות הפרוגרסיביות שסותמים פיות ועושים דה-לגיטימציה למי שחושב מילימיטר שונה מהם (בעיקר בתנועות הפמיניסטיות). אוריאל דקסל אכן אחד הפרוגרסיבים המעצבנים.

אני לא מקבל מילונים מהסינים. אני לא דמות ציבורית. אני לא הופך את עצמי לדוגמה. להמשיך?

דרך אגב אין לאף אחד (או לי לפחות) בעיה שלברון גיימס מוחה או מביע דעה. זה דמוקרטיה וחופש ביטוי, אבל מותר לנו לבקר אותו בחזרה.

אני חושב שאתה מציג פה את מורכבות העניין. מצד אחד אי אפשר להגיד שאין משהו בטיעון ה’תתקדמו’ (או בטיעונים האחים שלו כמו ‘מדוע מיעוטים אחרים שמגיעים לארה"ב בקושי עם סנדלים מצליחים להתרומם?’. ואגב, אפשר להגיד אותו דבר על המזרחים מול הרוסים, ומותר לי כי אני חצי מזרחי). מצד שני, להיות שחור משכונה קשה זו חוויה לא נעימה. המגע עם הממסד הוא קשוח, המשטרה מראש חשדנית ומי שיקבע אם אתה נכנס לכלא או לא הוא כנראה לא החבר של האבא שלך מהמועדון גולף, אלא מישהו שגר בשכונה אחרת ויש לו רכב יפה ולא יתקל בך הרבה ככה סתם. כאמור, מורכב