NBA - היכל התהילה :: הכל על הדברים שמעבר לספורט

כאן בת’רד יפורסמו ידיעות ודיונים על שחקנים שפרשו, על מאמנים, על דברים שמעבר לעונה השוטפת.

הת’רד ייפתח עם הודעה מצערת (בשבילי) של מאנו ג’ינובילי הגדול - הצלע השלישית שעוזבת את הספרס שלי - ופורש.

השלישייה המופלאה שהכילה כמות איי-קיו כדורסל מהגבוהות שהיו אי פעם, ועם זאתידעו לפרגן ולתת מקום אחד לשני, חיבור שבשיאו היה מהכדורסל הטוב שראיתי בחיי.

גרסייס מאנו!

בתור אוהד הספרס, ומנו בפרט, קשה לי להסביר את ההרגשה שיש לי כשהוא עוזב.
אז עכשיו כשהכל רשמי, אפשר להזכר בקמצוץ ממה שמנו עשה למען המשחק.
https://www.nba.com/spurs/graciasmanu

היה לי מאוד קשה כשדאנקן פרש כי הוא היה מבחינתי כל מה שטוב בכדורסל. אני מרגיש די דומה עכשיו… כואב מאוד, מאוד סיפמטתי את הספרס כי הם פשוט שיחקו נכון את המשחק. זוכר אותו לוקח את בולוניה לגמר הירוליג שנתיים רצוף ומתפוצץ שם (למרות שפהסיד פנאתנייקוס), אני לא אשכח בחיים את מה שהוא עשה באתונה ב-2004 ובכלל גם ב-NBA כמובן שהוא היה עק שנה אחרי שנה

וגם דיויד ווסט תולה את הגופיה.

ייזכר כסנטר חכם שפאר את אינדיאנה ההגנתית שהקשתה על לברון ומיאמי, והשלים צמד אליפויות עם גולדן סטייט בשנתיים האחרונות כדי לחתום קריירה נהדרת.

שחקן חכם מאוד. יחסר לי על אף שהוא כבר כמה בשנין לא בשיאו.

באיחור מעט,

ריי אלן הצלף הגדול ביותר ב NBA (לפחות עד שיפרוש סטף קרי) נכנס להיכל התהילה. הצטרפו אליו צמד רכזים מהכשרוניים ששיחקו את המשחק ומגדולי המוסרים בהיסטוריה של הליגה (מקום שני ושלישי אחרי סטוקסטון) סטיב נאש וג’ייסון קיד.

גם ג’רנט היל נכנס בעיקר על תחילת הקריירה שלו.