Pretemporada 2022-23 :: מסיימים את הקיץ עם ניצחון 2-0 על יובנטוס

אז כמה נקודות:

• אני לא מבין למה רודיגר מגן שמאלי ואלבה בלם. זה לא אמור לקרות.
  • יש המון כישרון בקישור שלנו. קמאבינה וואחד שחקן זה תענוג לראות אותו ואת ראיית המשחק שלו. היו לו קצת איבודי כדור, אבל בהחלט וואחד שחקן.
  • שלישיית ההתקפה שלנו לא באמת קיימת.
  • אני לא מבין איך ברצלונה תמיד נראית כמו ברצלונה של הטיקי-טאקה מולינו. דיי, עברו מליון שנה ואין שום זכר לקבוצה הזו, אבל היא לוחצת אותנו גבוה ומשחקת חזק.
  • עוד אני לא מבין זה איך תמיד שחקנים של ברצלונה נראים כל כך טוב ואילו היו משחקים בריאל היו נראים פחות טוב וזה גם תופס ההיפך. זה משהו שצריך לעשות עליו מחקר. אני מאמין שהתשובה תהיה ‘שיטה’. לברצלונה יש שיטה שמושרשת לכל אורך הגילאים והקבוצות. אבל עדיין, למה שחקן כמו ראפיניה נראה כאילו משחק בשיטה של ברצלונה כל כך הרבה שנים ואילו אצלינו הכל נראה אקראי? זה משהו שאני זוכר עוד מתקופת הגלאקטיקוס, אבל פשוט תמיד מקנא בשחקנים של ברצלונה שנראים הרבה יותר טוב.
  • סה"כ רודיגר במשחק טוב.
  • אין ממש דעה על טושאמני ברגע זה.

לא מובן לי למה אנחנו תמיד לוקחים את הצד הכנוע כשאנחנו משחקים מולם. הם עושים עלינו לחץ ב16 שלנו ואצלינו לא מפעילים שום לחץ ונותנים להם להגיע עד לשליש המגרש שלנו לפני שמנסים להפריע להם לשחק. יש לנו את כל הכלים ללחוץ אותם. השלישייה שלהם מורכת משני ילדים מאוד טכניים אך חלשים בצד הפיזי, ומשחק מאוד מבוגר. בכל זאת אנחנו נותנים להם שטחים עצומים במרכז המגרש. לא מובנת לי הבחירה הזאת, בעיקר בגלל שאנחנו קיבלנו בראש ככה במפגשים הקודמים.

אין לי מושג למה אלאבה בלם ורודיגר מגן, אולי זה ניסיון. מאוד מקווה שזה לא מה שנראה לאורך כל העונה.

אחלה משחק. לא ברור למה אנחנו עושים את זה לעצמנו אמנם (משחק אימון ראשון מול ברצלונה, כשהרצינות בשיא)

העניין עם אלאבה ורודיגר מאוד צורם, משחקים בלי מגן שמאלי.
רודריגו וויניסיוס עם כמה פעולות יפות. בעיקר רודיריגו, שנראה מאוד מאוד חד והחלטי.

מקווה שלא יהיה גל של 700 חילופים ונראה עוד קצת מרוב ההרכב הזה

בשביל זה קמנו בחמש בבוקר? סתם. צריך לקחת הכל בעירבון מוגבל. אני לא מרוצה אבל נראה שברצלונה בטירוף על המשחק ואפילו ההכללה של לבנדובסקי ב-11 מעידה על כך - ואנחנו גם יותר חלודים מן הסתם כי זה משחק הכנה ראשון, וגם המשחק פחות מעניין אותנו. בלי בנזמה אין התקפה והקישור די חדש. אפילו קמאבינגה שהוא צעיר ואנרגטי - בקושי רץ. הדבר הכי בלתי נסלח זה כמות הכדורים שלוקאס איבד ובעיקר רודיגר כמגן שמאלי. הוא בלם טכני עם נוכחות ויציאה קדימה, כמגן אני חושב שמנדי טוב ממנו כי זו העמדה שלו (מדבר על יציאה להתקפה). כמובן שהייתי רוצה שנפעיל לחץ וניקח יוזמה.

אני מחכה כבר ליום שאחת הבומבות של ואלוורדה תיכנס, ולא רק תפגוש במשקוף, וזה לא חייב להיות בכזה מעמד כמו קלאסיקו אלא סתם משחק ליגה. איזה תותח יש לו ברגל, יאללה. הדבר היחיד שעשינו במשחק הזה - תבלו:

https://twitter.com/totalcristiano/status/1551046863998124034

הייתי רוצה לרשום ‘הוא צריך לקחת על עצמו יותר’. אפשר לציין את זה לגבי הרבה שחקנים. בהתקפה, רודריגו הטוב מכולם, הזאר לא מאבד כדורים אבל לא לוקח סיכונים ולא מראה שום קסם. ויניסיוס עם פעולה אחרונה לוקה בחסר.

-חילופים במחצית: כל שלישיית הקישור המיתולוגית נכנסה, מרכז שדה ‘חדש’ או יותר נכון אחר לגמרי ביחס להרכב שפתח - ולדעתי היה צריך לייצר איזון, גם דם חדש וצעיר ופיזיות ומהירות וגם השלישייה המיתולוגית. כמו כן, מנדי במקום רודיגר, נאצ’ו במקום אלאבה, אסנסיו במקום הזאר, כך שרודריגו בחוד.

זה כזה ריאל מדריד לא לקלוט שהצד השני מנצל את העובדה שמדובר בfriendly לכן הפאולים האלו מאחור, במקום לשחרר את הכדור מהר השחקנים מחכים למגע כדי ליפול כאילו השופט ישלוף כרטיסים בקצב של מתאו לאהוז במחצית שניה בויסנטה קלדרון.

זה שקוף שיש אצלנו הוראה לא להזיע יותר מדי, אבל זה בכלל לא מגיע לנו. בלי קשר לקארים דה-דרים, אובמיאנג שם באמצע במקום הזארד והכל נראה אחרת. חוזה ארור

קאסמירו באותה מגמת ירידה, לא ברור מה יהיה מעמדו אבל לא בטוח שמודריץ’ הוא זה שיצטרך לתלות את הנעליים בתום העונה.

חוד של אודריאוסולה, אסנסיו ומריאנו - ששכח את החלה של שבת על הראש - זה אחלה חומר לעינויים.

בסוף יש לנו שניים וחצי שחקני התקפה ראויים בסגל.

ולחלק מחברי הפורום יש בטן על חזרה פוטנציאלית של רונאלדו… כיאה לאוהדי ריאל מדריד אני מניח

אמאל׳ה, איזה חוסר אונים. אמנם משחק ידידות אבל זה נראה דיי רע. אם ויניסיוס ובנזמה לא משחזרים את העונה שעברה פלוס אם רודריגו לא מתחיל לספק מספרים והזארד איכשהו נהיה שחקן לגיטימי אז זו תהיי עונה קשה לצפיה.

בסיכום שתי המחציות, אסנסיו השחקן הכי מעניין אצלינו בסגל. יצר מצבים והוביל כדור, היה דינמי. הזאר נראה אבוד, אחרי כל ההייפ ציפיתי למשהו קטן ממנו וכלום לא היה שם.

התוצאה היא לא הבשורות הרעות מהמשחק, הבשורות הרעות באמת הן שלא השתחררנו מהצל של ברצלונה ואנחנו עדיין פוגשים אותם ומשחקים כמו קבוצה קטנה. ניסיונות לא מובנים של רודיגר מגן שמאלי כשאלאבה משחק על המגרש בלם. רודריגו במרכז הרחבה גם היה נראה אבוד.

לא ברור לי מה צריך לקרות כדי שנסתכל להם בגובה העיניים, נעמיד את ההרכב שלנו בלי דברים מוזרים ונשחק את המשחק שלנו. כרגע זה נראה גדול מדיי עבורינו כשאנחנו פוגשים אותם.

כמה פעמים אתם תצרכו להתחיל רע משחקי הכנה רק בשביל לסיים בסוף אותה העונה אלופי ארופה וספרד בשביל לקבל יותר פורפורציות נכונות על משחקי הכנה?

על כל קיץ שבו מוכרים לנו את הזאר כגלאקטיקו התורן

חבר’ה, זה סה״כ משחק ההכנה הראשון של העונה.

הדבר שמדאיג הוא זה שקרלו ניסה את רודיגר מגן שמאלי. האובססיה הזו לאלאבה בתור בלם מוגזמת.

בהחלט לא מתרגש מהתוצאה וגם לא מאיך שנראינו, ברצלונה אחרי 2 משחקי אימון, אנחנו רק התחלנו להסיר חלודה והפערים בשלב הזה של ההכנה מובנים.
כן מדאיגה אותי ההתקפה שלנו, כשוינסיוס יוצא אנחנו פשוט לא מסוגלים לעשות כלום, אפילו לא ציפיתי שנעשה משהו. עונה לא טובה של ויני או בנזמה ואנחנו לא שווים כלום.

העניין עם רודיגר ואלאבה היה הזוי, אולי הבטיחו לרודיגר הרכב בכל מצב ורוצים לנסות אותו בשמאל כי הוא אוהב לרוץ קדימה, עדיין הצבה מוזרה מאוד. מה שכן, היה מהנה לראות אותו ואת הנסיונות של ראפיניה לעבור אותו מספר פעמים בתחילת המשחק כשרודיגר פשוט לא נותן לו לזוז, החתמה טובה.

טשומאני לא הבריק וקמאבינגה וואלורדה נראו הרבה יותר טוב ממנו, נדרש עוד קצת זמן.

הזאר… הוא לא הפתרון בעיניי.

אגב, עדיין מתקשה לקבל את העובדה שאמבפה לא איתנו, זה היה יכול להיראות אחרת לגמרי יחד איתו.

הטייקאוויי החשוב ביותר מהמשחק שכנראה ילווה אותנו כל העונה - המחנאות הקשה בחדר ההלבשה בין פתוחי הכפתור לסגורי הכפתור בצווארון.

https://twitter.com/realmadriden/status/1551082844386205696?s=21&t=PRU0KA1TJz-2d-sCDYXTDg

מעבר לזה - במערב אין כל חדש. In Karim we trust y nada mas.

ובשביל הפרופורציות, משהו שמראה כמה חשוב המשחק היה לכל אחד מהצדדים:

כמה שעצוב לשמוע את אנצלוטי אומר שאלאבה יהיה מגן שמאלי רק אם חייבים

אנצ׳לוטי מבאס יותר מהתוצאה:

״אלאבה ישחק מגן שמאלי רק כשזה יהיה נחוץ״
״הייתה חסרה לנו איכות בהתקפה״ ומצד שני- ״הסגל סגור״
פשוט מבאס,בונים על עוד ניסים רק לא להביא רכש להתקפה,מביאים בלם על ושמים אותו מגן שמאלי כי אלאבה מעדיף להיות בלם,נותנים דקות למריאנו העלוקה במקום לתת לאיזה חלוץ מקסטיליה את הדקות של האפס הזה ולהראות לו שהוא לא רצוי פה,טמטום.

מי צריך שחקן כמו ראפיניה הוא סתם יכביד על הסגל, יש לנו את מריאנו :muscle:.

בגדול לא היה צריך את המשחק הזה כדי לדעת דברים די ידועים מראש- ברצלונה כרגיל מגיעה למלחמת עולם נגדנו כשאנחנו נונשלנטיים להחריד, בלי בנזמה אין לנו שום דבר למכור התקפית וקורטואה הוא אלוהים.
אנצ’לוטי אומר שהייתה חסרה לנו איכות ומצד שני הסגל סגור זה פרייסלס.

משחק ראשון, אימון והסרת חלודה של חלק ניכר מהשחקנים אבל הקבוצה חייבת חיזוק התקפי.

אם יש עוד משהו שאפשר ללמוד זה שעם כל הכבוד ל"שלישיית הקישור של העשור הבא", מעבר לפיזיות ודינאמיות זה עוד עומד בסימן שאלה מה יש להם לתרום. במחצית השנייה השתלטנו על המשחק (בארסה עדיין הייתה יותר מסוכנת לאור זה ששיחקנו בלי התקפה) ונראינו טוב יותר עם הקישור הקלאסי.

זה רק משחק הכנה והכל, אבל זה זועק לשמיים שאנחנו חייבים חיזוק התקפי, ולא אחד (חלוץ מחליף וקיצוני). הזאר כחלוץ נסוג זה בדיחה לא מצחיקה.

מה שאנחנו צריכים זה 2 מגנים שיכולים להגן וגם להניע כדור (אלאבה ופדה?), ואחד משלישיית הקישור צריך להיות מודריץ’ או קרוס.

מבחינתי ההרכב אמור להיות:

קואטואה
אלאבה מיליטאו רודיגר פדה
קמא טשואמני מודריץ
ויני בנזמה רודריגו\הזאר