מחזור 32 : מתארחים אצל וולבס למשחק חשוב

משחק חשוב מאוד לפנינו, ניצחון ואנחנו במקום השלישי לפחות עד המשחק מחר של טוטנהאם.
אני מקווה לראות קצת רענון בגזרת הקישור, אולה חייב לצאת מקיבעון מאטיץ’- הררה ולתת למקטומיניי/פריירה/פרד את הצ’אנס שהם ראויים לו.
לינדלוף, לוקאקו ומרסיאל נסעו עם הקבוצה והם בהחלט בתמונת ההרכב.
בינתיים לוק שואו זכה בשחקן החודש של האוהדים.

ראשפורד חולה.
מלבד זאת סולשיאר מנסה רוטציה בקישור מקווה שיעבוד ושלוקאקו יחזור באותו כושר שהיה בו.

מה קורה עם אנדר? מקווה שזה לא בגלל המעבר הצפוי לפריז. ישבר לי הלב. השחקן האהוב עליי בקבוצה השלישית השנואה.

https://twitter.com/RichFay/status/1113138391091212288

יופי, נרגעתי. רק שהסאגה הזו תיגמר בצורה טובה כשאנדר משחק אצלנו גם בעונה הבאה.

וואו אנחנו גרועים שלא להאמין. גועל נפש.

מחצית מאכזבת.
פתחנו חיובי עם גול נהדר של מקטומיניי ואז שטות משותפת של דה חאה ופרד מחזירים את וולבס למשחק. על הדרך לוקאקו ולינגארד מחמיצים שערים בטוחים.
ההגנה כרגיל שייקית, שואו במשחק נוראי ודאלוט עם צהוב מטומטם.
עם איך שזה נראה נקבל את השני בקרוב.

דווקא כשהתחלנו להראות טוב. האדום הזה יכול להכריע את העונה. שטות אחרי עוד איבוד כדור מטומטם.

אוי איזה גול מטומטם, איזה מגרש מנחוס אלוהים

סולשאר בצניחה חופשית, הייתה תקופה טובה, נגמרה די מהר.

דה חאה? עלוב.
טופ 4 לא מתאים לנו, וולבס עשתה מאיתנו קרקס 3 פעמים העונה, אין מה להגיד. מעבר לזה שאנחנו משחקים גרוע, נראה שהשחקנים שוב מחרבנים על המאמן עם אפס חשק.

לא חושב שאני אצפה במשחק מול ברצלונה, שם אנחנו הולכים לעבור אונס אלים מאוד. בהצלחה אפסים.

אנחנו משחקים גרוע כבר חודשיים, מאז המשחק מול צ’לסי בברידג’. נראה שהיכולת הטובה הייתה תוצאה של חילוף מאמנים ותו לא, אחר כך הייתה תקופה של מזל גדול עם התוצאות בדגש על המשחק מול פריז, ועכשיו חזרנו לחלוטין לתקופת מוריניו. אין שום הבדל.

אני חושב שזה מעבר לזה, משהו בשחקנים האלה פשוט מזעזע אותי. בהתחלה הם שיחקו עם לחץ גבוה והתלהבות וניפקו רצף אדיר של ניצחונות, במשחקים האחרונים, לראות שחקן רץ זה מחזה נדיר.

ברצינות נמאס לי. נמאס לי מכל קו ההגנה הזה למעט דאלו ושואו, נמאס לי מגה חאה פוגבה מאטיץ והררה, אין לי סבלנות לצפות בלינגארד זה לאט לאט הופך לאסון, איך אפשר להיות אוהד של קבוצה שאתה לא סובל 70 אחוז משחקני ההרכב שלה?

הלוואי שפשוט היינו משחקים עם הנוער + מרסיאל וראשפורד.

הלוואי שרק יכולתי להפסיק לצפות בכדורגל. החיים שלי היו משתדרגים פלאים.

יונייטד לא באמת גרועה כפי שהייתה בשלהי תקופת מוריניו. מצד שני, יונייטד לא באמת טובה כפי שראינו בחודשיים הראשונים של סולשיאר.

זו קבוצה טובה, אבל לא יותר מזה. יש לקבוצה חולשות מבחינת יכולת ומבחינת מחויבות של השחקנים לקבוצה. היה שלב בו חשבתי שאולי טעיתי לגבי פוגבה, אבל כנראה שהראש והלב שלו לא במנצ׳סטר. אני עדיין לא מחזיק מהררה ומאטיץ׳ תמיד היה מוגבל. הרכישה של פרד תמוהה והייתי משאיר את פילאיני במקומו (לפחות עד סוף העונה). ההגנה לא יציבה ודה חאה נחלש. לוקאקו כובש בצרורות או עובר תקופת בצורת.

אני מאמין שיונייטד תתאמץ מול בארסה, ואולי תהיה עוד ריצה שתביא אותנו לטופ 4. חוסר העקביות של הקבוצות האחרות משאיר אותנו בתמונה.

הפסד שקשה מאוד לקבל, השחקנים ידעו טוב מאוד את משמעות המשחק ולמרות זאת חלקם פשוט שיחקו בחוסר אחראיות משווע.
יאנג… לא ברור איך הוא ממשיך לפתוח כמגן ימני אצלנו, בתפקיד הזה אין לו מקום גם אצל ברנלי- גמר לנו את המשחק עם ההרחקה ולפחות לא נצטרך לראות אותו במשחק הבא.
רביעיית ההגנה עם משחק מזעזע , שיחקנו מול ז’וטה וחימנז לא מול מסי וסוארז . וולבס קבוצה טקטית ומאוד חכמה אבל החורים בלי הפסקה , הטעויות הבלתי נסבלות ( מה עובר על דה חאה ) גמרו אותנו יותר מההתקפה שלהם.
אם אחרי המשחק הזה לא יגיע בלם בכיר בקיץ אבדנו, בקבוצת טופ ג’ונס וסמולינג נמכרים בקיץ.
פוגבה כרגיל ממשיך עם רצף המשחקים החלשים שלו , מקבל את העמדה שהוא רוצה לשחק בה ומראה כל כך קצת שזה פתאטי.
דאלוט עם כל הכבוד ליכולות ההתקפיות שלו זה לא זה כקיצוני ואם לאולה אין שחקנים להעלות שם אז מבחינתי שיעלה את צ’ונג שם.
היחידי שבמשחק חיובי הוא מקטומיניי שרץ ללא הפסקה, יודע לשחרר פס אחרי נגיעה בניגוד למאטיץ’ ואפילו קינח בשער נהדר - לפחות הוא מראה משהו טוב לסולשיאר לקראת העונה הבאה.

מקטומינאי באמת במגמת שיפור אין לי בכלל ספק שעם מאטיץ היינו נראים הרבה יותר גרוע.
הכי מתסכל אותי זה דה חאה,הבנאדם מנהל מסע ומתן על השכר הגבוהה ביותר לשוער בהיסטוריה, ובתמורה מה הוא מציג ? תצוגות נפל. מאוד מקווה שלא יאבדו את הראש עם המשכורת השבועית שלו, יש לנו עמדות הרבה יותר חשובות מעמדת השוער כרגע, רומארו יותר ממחליף ראוי.
דה חאה הוא שוט סטופר ברמה הגבוהה בעולם אבל, וזה אבל גדול
אין לו שליטה ברחבה
הוא מפחד לצאת מקו השער
אין לו יכולת למסור כדור
בפנדלים , אני לא חושב שהוא עצר פנדל אי פעם בקריירה

בגדול הוא לא מסמן פרמטרים קריטיים, ואני לא חושב שהפערים בינו לרומא או מצדיקים משכורת גבוהה פי אינסוף.