שחקנינו בנבחרות: קיץ 2024 עם יורו וקופה

אני קצת מסכים אתך אבל בעיני המשקל של המאמן הוא בביקורת עדינה על השיפוט (השופט קובע את הרף וצריך להגן על השחקנים). הוא מנסה להיות PC ומשום מה לא הולך עם הפואנטה עד הסוף, כי הוא היה חייב לקבוע מפורשות שהשופט הרשה יותר מידי לכסח.
אבל זה רק כלפי חוץ (מסיבת עיתונאים) ואני מקווה שעם השחקנים הוא מדבר בטון אחר

מה זה משנה לי מה הוא מדבר עם השחקנים שלו? אם אתה המאמן של היריבה אתה מקבל מזה אישור לכסח עוד יותר את לאמין במשחק הבא “אם למאמן של ספרד זה לא אכפת למה לי זה יהיה אכפת”.

כלומר, עד היום היריבים פחדו שהמאמן הספרדי יתעצבן עליהם ולכן שיחקו עדין, ועכשיו הסכר נפרץ ויש היתר מפואנטה לכסח את לאמין, ולכל היותר להזהר לא לעבור את הרף שמתיר אדון שופט?

לאמין שוחרר מנבחרת ספרד ויגיע לברצלונה עוד הערב. עאלק לא פציעה.

לא אבל אם המאמן של ספרד לא נשמע כועס שבועטים לו בילד אז גם המאמן של היריבה לא ילחץ מידי מזה. אם המאמן של ספרד היה נשמע אולי כועס טיפה זה היה מראה טיפה הרתעה.

לא חושב שאני אומר משהו שערוריתי מידי, אני שומע מאמנים כמו קלופ ופפ הם בחיים לא היו משחררים משפט כזה על שחקן שהם רואים בו “יהלום”

אני לא ראיתי את המשחק, אבל המגן הדני שבעט בלאמין הודה בתקשורת שהכל היה מכוון.
להבדיל מספרד, שם להליגה לא שולטת על השופטים, אופ"א כן שולטת על השופטים שלה. הייתי מצפה לעונש גם לשחקן הדני וגם לשופט.
מבאפה ואחרים כבר התחילו לברוח מהמשחקים המטומטמים האלה ומביימים פציעות. זה אינטרס של אופ"א שהשחקנים לא יברחו מהטורנירים השוליים שלה. בנוסף , אם השופטים יגנו על השחקנים הטובים ביותר, אולי יהיו יותר גולים וזה יביא יותר קהל.

Danish defender Victor Kristiansen is the man who injured Lamine Yamal. He admitted today that his physical approach to the match was an intentional strategy: ! “Speaking head in silhouette”) “If there is an opportunity to have a good duel with such a skilled player, which can hurt a little, you have to take advantage of it. It was like saying, hey, I’m not afraid of you.”

https://x.com/totalBarca/status/1845475112369426639

כרגיל יצא מזה בלי לחטוף כלום.

זה מדרון חלקלק. כולם יודעים שמי שעושה הגנה גם משחק קשוח. השאלה אם המגע היה לגיטימי בכל מקרה תלויה השופט. אתה לא יכול בכלל אמירה כזאת שהיא דיי אפורה לבוא ולתת עונש.

לא, לא כל מי שעושה הגנה משחק קשוח.
ולא כל מי שמשחק קשוח בא מראש לפגוע ביריב כי “אני לא מפחד ממך”.
אני הבנתי שהדני בעט בלאמין כמה פעמים, לא פעם אחת. בדרך כלל מוציאים צהוב אחרי פעמיים, או אפילו על הבעיטה הראשונה. השופט הזה נתן לו להמשיך כל המשחק.

ימאל פשוט עובר את טבילת האש שכולם עוברים וצריכים ללמוד. גם את רונאלדיניו ומסי התחילו לכסח כשלא הצליחו לעצור.

https://x.com/BarcaTimes/status/1846235700988915920/photo/1

תודה לאל פדרי וקוברסי על הספסל…

סיכום הפעילות בחלון הזה.
ראפיניה - 90 דקות + 78 דקות, 2 שערים מפנדלים.
לבנדובסקי - 90 דקות + 28 דקות. חטף בעיטה בסוף המשחק השני ואולי יהיה פצוע. לא כבש.
קונדה - 90 דקות + 90 דקות. ממשיך להיסחט.
לאמין - 90 דקות ופציעה.
פדרי - 62 דקות + 25 דקות.
קוברסי - בנבחרת הבוגרת!- 8 דקות.
קסאדו - זומן לראשונה לספרד עד גיל 21 ושיחק 79 דקות במשחק אחד.
טורה - 71 + 20 דקות בספרד עד גיל 21.
פורט - 12 + 82 דקות בספרד עד גיל 19.