מחזור 38 : מסיימים עונה בזיונית עם הפסד בזיוני לקארדיף

עוד עונה הולכת להסתיים לה , אני מגדיר את עצמי פסימי ועדיין לא חשבתי שלא נצליח להיכנס לטופ 4 בתחילת העונה.
יש בסגל הזה הרבה חיסורים ( בלם, מגן ימני ,קשר אחורי,קיצוני ימני ) אבל גם ארסנל וצ’לסי לא חפים מבעיות ואי אפשר להגיד עליהן שהן הרשימו מאוד העונה, פשוט היו גרועים פחות.
למרות שבתפקיד המאמן יש אדם שחושב אך ורק על טובת הקבוצה ולא נבל שיעשה הכל כדי להרוס אותנו, אני לא חושב שאפשר להיות רגועים לקראת העונה הבאה- אין מי שיתכנן רכש עדיין ( וגם אם יתמנה לכו תדעו איך יתפקד ), אין שיטת משחק ברורה , אין איכות מספקת בסגל ויש שחקנים אדישים שמשתינים על סמל המועדון.
בינתיים נתנחם בצעירים רעבים שירוצו על הדשא היום.

הסגל למשחק:
Confirmed United squad members

David de Gea, Sergio Romero, Lee Grant, Antonio Valencia, Ashley Young, Diogo Dalot, Phil Jones, Chris Smalling, Andreas Pereira, Fred, Paul Pogba, Scott McTominay, James Garner, Angel Gomes, Jesse Lingard, Juan Mata, Anthony Martial, Tahith Chong, Marcus Rashford, Mason Greenwood

על הפרק: פרידה מהקפטן השקט אנטוניו ולנסיה, שהיה חייל מצוין לאורך 10 עונות. גם אם לא תמיד עילוי מבחינה מקצועית - תמיד נתן הכל על המגרש, בכל עמדה, בצניעות, בשקט ובקשיחות בלתי נלאית.
וגם, השחקן הכי מהיר באחד ממשחקי הפיפא האחרונים :slight_smile:

כך נזכור אותו:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRo9fZNl2rYDmi3ck0b1BXZIMHbC5dOnbvkqeWRfmHP57CAOVZh

שד אדום אמיתי.

המשחק היום מעניין לכולנו את האשך. לא מגיע למשחק הזה דיון.

לגבי העונה הבאה, אני חושב שוודוורד הוכיח בצורה פנטסטית שלמאמן מנצ’סטר יונייטד בתקופתו אין שום משמעות. החלפנו 3 מאמנים אנחנו במאמן הרביעי, מתוכם 2 מאמנים מהטופ.

וודוורד החליט שהשחקנים שמגיעים ליונייטד צריכים להיות שחקנים עם תכונות מאוד בולטות - רוק סטארס.
וכייאה לאור סטארס, הם עושים לנו טובה כשהם מגיעים למשחק, לאימון, הם עושים לנו טובה שהם לובשים את החולצה, מקבוצה ששחקנים שואפים להיכנס לחדר ההלבשה באולד טראפורד , לחרפה הזאת ששחקן עושה בנו כרצונו - בשש שנים. הבנאדם אלוף עולם בלחרב אימפריות בזמן הקצר ביותר.

בואו כולנו נחזיק אצבעות שסולשאר הולך לשנות את המנטליות , הוא אולי לא טקטיקן גדול ואולי אין לו רזומה מרשים (רוצה לומר גרוע) אבל יש לו הבנה בסיסית במה חסר לשחקנים. סולשאר יודע שהמנטליות לא שם , אני רוצה להאמין שלפחות את האספקט הזה הוא ישנה, המנטליות לא כאן כבר 4 שנים לפחות. אחכ נוכל להתחיל לחשוב על טקטיקה ולבנות פה קבוצה.

הייתי רוצה להתחיל לראות רכש של שחקנים סטייל רוברטסון, נמאס לי משחקנים שבזבזו את השנים המשמעותיות שלהם. הגיע הזמן לחפש את השחקנים שיעשו פה את הקפיצה. אבל וודוורד בטח יעשה הכל כדי להביא לכאן את בייל.

אני אהיה מרוצה אם נתחיל לנקות מפה את כל אלו שלא בא להם לשחק כאן. אני באמת לא מבין מה ההתעקשות על דה חאה ? הבנאדם לא רוצה להיות פה, ברור לעין שהוא צריך שינוי, הוא מיצה אנחנו מיצינו, זהו שחררו אותו (מה גם שבתקופתו מעולם לא הצלחנו להעמיד הגנה מתואמת, ושוער טוב יודע להיות זה שעושה סדר). פוגבה? כנל, די זה לא עובד מספיק עם הקרקס הזה.

הגיע הזמן להכניס למועדון הזה שחקנים עם אחריות, עם מוטיבציה עם רעב. כאלה שבכל בוקר שהם מתעוררים הם מתרגשים מעצם היותם חלק מהמועדון, יש כאלה והם לא שחקנים שנשחקו במדריד/ברצלונה/באיירן/סיטי/ארסנל/יובנטוס וכל שאר הקבוצות עם השם. שחקן ששיחק בריאל או יובנטוס מגיע ליונייטד ומבחינתו לא הייתה שום קפיצת מדרגה , סתם לוקיישן גרוע יותר - לא מוסיף למוטיבציה. שחקן שמגיע מקבוצה פחות טובה - טירוף, נותן 100% כל משחק.

סלחו לי רגע אחד - וודוורד יא בן אלף, 6 שנים הולכת אותנו במדבר , אני מאחל לך ליפול על הראש ושסוף סוף תבין שאין לך קשר לענף, חתיכת בנקאי מעאפן.

היו זמנים בהם תהיתי איך קבוצה כמו ליברפול, שהיתה שיאנית האליפויות, יכולה להעביר כל כך הרבה שנים בלי תואר? איך ארסנל פתאום לא מתקרבת לאליפות? ומה קרה לקבוצה כמו ניוקאסל? וכו’.

6 השנים האחרונות סיפקו תשובות.

United line up vs Cardiff
United XI: De Gea, Young, Dalot, Smalling, Jones, McTominay, Pereira, Pogba, Lingard, Rashford, Greenwood.
Subs: Romero, Valencia, Fred, Garner, Gomes, Mata, Martial.

אני מקווה שאולה פתח עם רביעיית ההגנה הזו כאקט סמלי של פרידה מתקופה. כי אם לא זה הולך להיות אקט סמלי של פרידה מתארים לעשור הקרוב

דאלוט צריך להישאר, כל השאר אני מקווה שיסיימו את הסיפור אצלנו במהרה.

אווירת סוף קורס , הרכב פחדני ופוגבה אחד שממשיך לזרוק על המועדון.
נקווה שסולשיאר לא יתן לאדישות להמשיך לשלוט, כל כך הרבה שחקנים שאני פשוט שונא.
ה- var חייב להיכנס בעונה הבאה.

התמונה מאולד טראפורד

שחקן הספסל רוב העונה שהיה שחקן העונה של הפרמיירליג לפני שנתיים כובש את השלישי של הסיטי, ואוהדי היונייטד חוגגים וצוהלים, צריך להיות קודם כל אוהד כדורגל ולסיטי אין מקום בכדורגל, ההרכב השני שלה יכול לזכות בפרמייליג.

חבר אנחנו מפסידים 2-0 בבית לקבוצה הכי גרועה בליגה, שפירקנו 5-1 בלי להתאמץ לפני שלושה חודשים. אנחנו הקבוצה הכי עלובה בפרמייר ליג. היה לנו חרא עם מוריניו ועכשיו נהיה אפילו עוד יותר חרא, אחרי שחשבנו שגרוע מזה לא יכול להיות. לוקחים לליברפול אליפות עם תיקו ביתי במשחק בו עשינו 3 חילופים תוך חצי שעה, ושחקן נוסף הלך שעה ורבע עם קרסול נפוח. לא נשמח? אתה מצפה מאיתנו ליותר מדי…

ו’האוהד’ שלעיל הוא תייר, וכפועל יוצא סביר שאידיוט.

כרגיל חבורת השמוקים חטפו 2 גולים עלובים ולא נראה שזה מזיז למישהו.
אם איך שפוגבה נראה לא נוכל לדחוף אותו למדריד, אפילו הם לא יקחו את העצלן העלוב הזה.
אולי סולשיאר יבין אחרי היום שסמולינג וג’ונס יכולים להתחיל לחפש קבוצה בליגת העל.

העונה הכי גרועה של יונייטד מאז שאני רואה כדורגל. נורא, פשוט נורא.

אני באמת ובתמים לא יודע אם יש שחקן בקבוצה הזו שאני באמת מחבב (מלבד ולנסיה שנתן לנו הרבה, אבל הוא עוזב).

הדבר הכי טוב בעונה הזו היא העובדה שהסתיימה. ולא, אל תגידו שלא יהיה גרוע יותר…

פוגבה וירוס… וירוס. אני לא מסוגל לראות אותו משחק!

כמה שחסרונותיו של פוגבה מרובים הוא השחקן היחיד בקבוצה שיודע לתת מסירה של יותר מ2 מטר בקבוצה שאשכרה תגיע ליעדה, בלי מחליף ראוי אפילו הזדמנויות להחמיץ לא יהיו, וזה אומר הרבה על הסגל שנבנה פה.

זה פשוט חרא בלתי נסבל עוד. אם אני לא טועה זה 8 הפסדים ב12 משחקים, לא חושב שזה קראה אי פעם.

למה סולשאר משחק עם יאנג סמולינג ג’ונס פוגבה ? למה לא לתת לילדים לשחק ? מה יקרה אם בקבוצה ישחקו אנשים שרוצים לשחק ?

אולי בכל זאת צריכים לנסות לשחד את פוציטינו ? אני כבר לא יודע מה הכיוון שאנחנו צריכים ללכת אליו, כרגע נראה שאנחנו פשוט צריכים להחריב הכל ולבנות מאפס.

סולשיאר הרס את העונה כשהתחיל לדבר לפני חודשיים על העונה הבאה. יכלנו להוציא טופ 4 אם לשחקנים הייתה מוטיבציה, או לפחות להיראות כמו קבוצת כדורגל, אבל כשהמנג’ר משדר אס"ק ומהפיכות במרץ - כולם משחקים עם שרשראות על הרגליים.
הסגל אמנם לא טוב, אבל לא עד כדי כך גרוע. אנחנו משחקים בצורה חסרת תקדים בחרפתה, ואפילו עם מוריניו לא היינו נראים ככה. עם כל הדיווחים על שחקנים מוזרים שאנחנו הולכים להביא (גאיה מאברטון. קשר אחורי בן 29. WTF?!), נדמה לי שאין לנו מושג לאן להתקדם, וכל הדיבורים על בנייה בעונות הבאות הם דיבורי סרק.

אנחנו כבר 5 עונות בבנייה…
הבנו שאנחנו בבנייה אחרי מויס, ואן חאל מוריניו ועכשיו סולשאר, א אחד מהם לא בונה פה כלום ולא יבנה פה כלום, זה הכל בזבוז זמן. אולי סולשאר ? אני בספק.
קשה לי להאמין עד כמה נפלנו מאז המשחק מול פריז, זה בלתי נתפס.

עד שלא יהיה מנהל מקצועי בצד הכדורגל, אנחנו נהיה ״בבנייה״. אבל גם וודוורד לא יוכל להמשיך להיכשל בלי סוף ואני בטוח שבשלב מסויים הוא פשוט לא יוכל לבצע את העבודה שלו (להכניס כסף לזבלים), יש גבול עד כמה חברות יהיו מוכנות לשלם עבור קבוצה בקריסה טוטאלית.

העונה למשל אני לא רואה שם אחד של שחקן שירצה להגיע לכאן, טופ 4 היא משימה שאנחנו לא מצליחים להשלים במורה עקבית ויכול להיות שזה מצב עדיף. אני מעדיף שהקבוצה תיכשל באופן טוטאלי מאשר שהקבוצה תיכשל ווודוורד יצליח בעבודתו.

בדיעבד, הניצחון בפאריס אולי פגע בנו. במקום לקבל ביטחון, השחקנים כאילו אמרו ״עשינו מהפך גדול. אנחנו גדולים, ועכשיו אפשר לנוח עד תום העונה״.

מ-9 ניצחונות ב-10 משחקים למצב בו מפסידים לכל קבוצה בליגה!

לטווח הארוך זה טוב, הגיע הזמן שהפרצוף של האפסים האלה יתגלה, אין להם את מוריניו להאשים עכשיו, הם שחקנים גרועים כי הם גרועים ולא כי ״מוריניו שם להם שרשראות על הרגליים״, מדובר בשחקנים בינוניים ומטה, יש כל כל הרבה קבוצות עם סגל טוב משלנו שזה מדהים, אני באמת חושב שהמקום הזה בטבלה מחמיא לנו , וולבס לדוגמא קבוצה טובה יותר.

מי אלו ראשפורד לינגארד מרסיאל ג’ונס סמולינג יאנג ? סתם שחקנים שהגיעו משום מקום, מרסיאל עוד יש לו כישרון,אבל ראשפורד ? לינגארד ?

כמה שנתרסק מהר יותר ככה ניבנה מהר יותר, אי אפשר עוד להסתיר את החרפה הזאת, אני מקווה שהפעם נלמד את הלקח,ואם לא אני מאחל לעונה גרועה יותר - רק לא עונת טופ 4 שבה וודוורד מאושר ואנחנו נראים כמו שק חבטות של אירופה.