מחזור 11:: בחוץ מול בורנמות'

הרכב:
דה חאה
יאנג-מגווייר-לינדלוף-ואן ביסאקה
פרד-מקטומיניי
ראשפורד-פריירה-ג’יימס
מרסיאל

ספסל: רומרו, רוחו, וויליאמס, מאטה, לינגארד, גארנר, גרינווד

אין פציעות נוספות וסולשיאר מעמיד את ההרכב האופטימלי כרגע. נקווה להמשך היכולת החיובית.

הגנה ? בליגה ג בישראל אין דברים כאלה , ואוו.

אין מה לעשות באנו להעביר 90 דקות בלי לבעוט לשער. עדיף להפסיק לצפות בשלב הזה , כולם יודעים מה אנחנו הולכים לראות בהמשך.

My Gosh, we’re so bad!

האמת חוץ מסיטי וליברפול לא רואה אף גדולה באירופה יציבה מספיק.
מביך לראות את ברצלונה, עוד יותר את ריאל.
באיירן בנתיים עם חמישייה לרשת שלה, ועל האיטלקיות אין מה להרחיב.

חוזרים ל"תלם" אחרי שלושת הנצחונות הדי בלתי צפויים יש להודות.
התוצאה לא מפתיעה בכלל בהתחשב דווקא ביכולת של השחקנים שסחבו אותנו לנצחונות האלה. מקטומיניי במשחק חלש, ואן ביסאקה שהגול רשום על שמו ומרסיאל שנעלם לגמרי. פריירה אחרי תקופה טובה שוב לא עשה כלום.
הקבוצה נראתה עייפה ולא מחוברת, הבעיה שהלוז הצפוף הזה לא הולך להיעלם כל כך מהר.

זאת תקופה מתנה לאסוף תארים חבל מאוד שבשנים העלובות האלה של אירופה, יונייטד חלק מהעולב.

מצד אחד, זה נכון.

מצד שני, בארסה וריאל יאבקו על אליפות ספרד ומשחקות בליגת האלופות. יובה במקום הראשון ומשחקת בליגת האלופות, ואינטר צמודה אליה. באירן לא במיטבה, אך עדיין במרחק נגיעה מהמקום הראשון. ארסנל וצ׳לסי נראות טוב יותר (צ׳לסי עם 23 נקודות מתוך 30 האחרונות והילדים משתלבים בצורה נהדרת).

ויונייטד? 10 נקודות מתוך 30 האחרונות ומדשדשת במרכז הטבלה. אפילו שפילד, ברייטון ופאלאס עם יותר נקודות, כך שאין בכלל מקום להשוות את יונייטד לקבוצות שמנית.

יונייטד כבר מזמן לא אחת הגדולות של אירופה ולכן רלוונטית לדיון כמו נוטינגהאם פורסט.

מה אתם אומרים על ברנדן רוג׳רס ? מרגיש לי כמו מאמן מעולה שלדעתי יכול להצליח פה

אני בגישה שאף מאמן לא יצליח כאן במצב הנוכחי, ומעדיף לתת לאולה זמן לבנות סגל נורמלי. אחר כך שיביאו מישהו שמתאים לראש, ולא יחליף את כל השחקנים שוב. עכשיו, חוץ מפרגי, אף מאמן לא היה מצליח עם הסגל וההנהלה האלו.

שכנעת אותי. אף אחד לא יכול להצליח בקבוצה הזאת, אני לא כל כך מבין למה אני ממשיך לצפות בזבל שהם מגישים לנו שבוע אחרי שבוע ? אוהד חכם היה לוקח הפסקה מהזבלים האלה. איזה האיברים האוהדים של המועדון הזה, במקום לעשות מהלך כלשהו, הם יושבים בשקט ורואים איך אונסים את המועדון.

ליונייטד אין אולטרס ? אין חוליגנים ?
באים למגרש עם ספל תה ועוגית לוטוס ?

במשך שנים, תהיתי איך קבוצה כמו ליברפול (שזכתה במספר אליפויות בשנות ה-80) פתאום לא מצליחה לזכות בתואר במשך 2 עשורים. ואז ראיתי איך ארסנל עוברת מעונה ללא הפסד לעשור ללא אליפות.

חשבתי שאולי זה לא יקרה לנו. בכל זאת, ״זאת מנצ׳סטר יונייטד״. היום אני מבין.

האוהדים בסטרטפורד מצוינים ובאים בראש טוב למשחק, פשוט יש להם גישה שתומכים בקבוצה לא משנה מה. לכן שרו למוריניו במשחקי בית ובעיקר חוץ גם כשהכדורגל היה נורא וכשלכלך על המועדון, השחקנים ומי לא בתקשורת. עכשיו יש את אולה שהוא גם אחד האנשים האהובים בהיסטוריה של יונייטד, והוא לא ישמע בוז בחיים.
לגבי המחאה נגד ההנהלה, אף אחד לא מצליח להסביר לאן נעלמה מחאת הצהוב ירוק. זה באמת משהו לא ברור. עם זאת, אני מעדיף את הגלייזרים על פני סעודים מרטשי עיתונאים, עם כל הכבוד לכדורגל.

אני לא מבין את זה, לא תומכים במה שהזבלים האלה מעוללים למועדון במדריד האוהדים לא היו שותקים.
מחאה נגד ההנהלה זה חובה בשלב הזה.

אין לי בעיה עם הסעודים, אם הם באים להשקיע פה ולתת למועדון הזה את מה שמגיע לו, במקום לשדוד אותו , אני אשמח. הגלייזרים ביחד עם וודוורד הם קבוצת אנשים מטונפת, אני מוכן שרוחאני יקנה את יונייטד רק שיעיפו את החלאות האלה.

אני לא מבין למה אני ממשיך לצפות ביונייטד כשהם מנהלים את העסק. זה כמו לראות את אותה הסידרה כל שבוע כבר7 שנים זה בלתי נסבל. זה לא החוסר תארים זה החוסר כיוון חוסר אמונה חוסר ציפייה שהורגים את החוויה כאוהד.