מה הרכב העשור שלכם?

אההה, משהו התפקשש לי וראיתי שהוא שיחק רק את 14-16
באמת היה לי מוזר.
אז הוא גם נכנס אצלי :slight_smile:

הכל תלוי במיקום של השחקן מה שמשפיע על התחרות שלו. בואו נגיד את האמת, כנראה שלוראן מגיע יותר מלטר שטגן, אך בסוף האחד מתחרה בפיקה והשני בקיילור נבאס.

שזה…כמו כל הרכב של כל קבוצה, לא?

בדיוק כמו קרבאחל לפניי, אי אפשר לדחוף 7 חלוצים ו3 קשרים קדמיים רק כי מגיע להם, ההרכב בנוי על פי תפקידים, טר שטגן נמצא בקבוצת העשור למרות שהוא פעיל כשוער ראשון רק 3 שנים מכיוון שהמתחרים שלו הם בראבו, קיילור נבאס, דייגו לופז, איקר בסוף הקריירה וואלדס למשך שנתיים לפני שקרע את הצולבת. למישהו יש ספק שלמודריץ או אינייסטה שמצאו עצמם מחוץ להרכבים השונים מגיע יותר? לי אין, אבל ככה עובד הרכב בקבוצת כדורגל, צריך איזון כדי להגיע לכדי שלמות…

אני חושב שהבחירה אמורה להיות אישית ובמסגרת היגיון מינמלי. לצורך עניין אפשר להגיד שנבאס הוא השוער הכי טוב בעשור הנוכחי , אפילו שזה מגוחך. זה בחירה אישית של כל אחד. לא מצליח להבין למה צריך לספק הסברים לכל אחד שלא מסכים. אם אני היתי רוצה לבחור בפויול. זה זכותי. זה דעה אישית שלי . כל עוד חוקי המשאל לא פוסלים את זה.

כל פעם שיש משאל כזה. זה מגיע לזה

לא צריך לספק הסברים, כדאי לספק הסברים. למה? כדי להבין, כדי שיהיה מעניין, כדי שיהיה דיון.
לא מבין למה אתה לוקח את זה לכיוון הלא נכון בכוח, כשכל 23 ההודעות שלפני כן היו ברוח הכי טובה שאפשר.

תבחר בפויול, תבחר בראמוס, תבחר באלטינטופ מצידי. אבל אם לא תסביר למה, מה הטעם בכל זה?

אין לי שום בעיה.

ברור. פשוט בגלל זה שחקנים ש"בושה שלא נכנסים להרכב בעוד אחרים מעמדות אחרות כן" נכנסים להרכב.
ברור שקסיאס הוא שם גדול יותר, אך מה שעשה בשנים 00-10 לא משנה כלום בנבחרת העשור הנוכחי, ובעשור הנוכחי טר שטגן גדול ממנו. לעזאזל אפילו נבאס גדול ממנו.

יש פה כמה שילובים מענינים שקרו במציאות:
*ראמוס ופיקה -נבחרת ספרד
*אלבס ומרסלו- ניבחרת ברזיל
*צ’אבים, איניסטה, בוסקטס- נבחרת ספרד
בטוח שאלבס ומרסלו היו שילוב טוב? זה לא היה התקפי מדי?

עשור נמדד בדרך כלל בין 2010 ל2019. למען הדיוק, לפי וקיפדיה, " העשור השני של המאה ה-21 הוא העשור אשר החל ב-1 בינואר 2010 ויסתיים ב-31 בדצמבר 2019."

טר שטגן
מרסלו פיקה ראמוס אלבס
   צ'אבי אינייסטה קרוס
       רונאלדו מסי
          סוארז

חוץ מהקישור שאפשר להתווכח עליו, בעיני אין יותר מדי איפה לגוון

אולי אפשר לפתוח את הדיון גם לשאר הקבוצות? בעיני זה יהיה מרתק.

בכל אופן אשים פה את הרכב העשור הכללי של ‘בכל יום נתון’ כנקודת התחלה:
נוייר;
מרסלו, קומפאני, ראמוס, לאהם;
אינייסטה, פירלו, קרוס;
כריסטיאנו, סוארז, מסי.

נויר
מרסלו ראמוס גודין אלבס
אינייסטה בוסקטס מודריץ’
כריסטיאנו מסי סוארז

אני בעד.
אתה רוצה שאשנה את ההודעה הראשית?

כן, זה יהיה מצויין.

אובלק
מרסלו ראמוס ואן-דייק אלבס
דה-ברינה בוסקטס מודריץ’
מסי
רונאלדו סווארז

DONE

ההגדרות שונו - כבר לא מדובר רק בברצלונה וריאל, אלא בכל מי שעולה לכם לראש.
לכו על זה.