הצוות המקצועי בראשות קיקה סטיין

למה לא תהיה לו? מסי עוזב בקיץ?

כרגע הדיווחים שהוא לא מעוניין להגיע עכשיו, נשמע יותר מתאים לצאבי שדיבר עד היום.

כרגע מסתמן שגארסיה פימיינטה ייאמן את הקבוצה עד סיום העונה, וכשבקיץ קומאן וצ’אבי יעשו זוג או פרט.

אולי כדאי לשנות את כותרת השרשור.

גם בקיץ הנוכחי זה מוקדם מדי. צ’אבי לא יהיה מאמן מספיק טוב בתקופה שבה מסי הוע עדיין הgo-to-guy שלנו. זה לקפוץ למים העמוקים בתקווה שגלגל ההצלה של מסי יעזור לו לא לטבוע, או לקחת את הסיכון ולפספס את השחקן הכי גדול בהיסטוריה.

הסיבה היחידה בגינה צ’אבי לא רוצה להגיע כבר עכשיו זה כי הוא לא רוצה שכל האשמה על העונה הזאת תיפול עליו. על הנייר אנחנו בשמינית גמר האלופות מול הגרלה די נוחה, במקום הראשון בליגה והגביע עוד לא התחיל. הפסד של כל אחד מהתארים יהיה רשום על שמו, גם אם תנאי הפתיחה שוואלורדה השאיר לו רעים מאוד. הוא יצטרך לרכוש את האמון של חדר ההלבשה, ולהנחיל שיטת משחק חדשה-ישנה תוך כדי תנועה, כשאנחנו מתקרבים אל הרגעים המכריעים של העונה. בשנה הבאה הוא יתחיל מ0, וברור לכולם שזו הדרך הכי טובה למאמן להתחיל בקבוצה חדשה.

אז צ’אבי רוצה תנאי פתיחה נוחים יותר, אבל הוא צריך לקחת בחשבון שהוא מסתכן פה. זכייה בליגת האלופות (ואולי אפילו רק באליפות, לכו תדעו) תגרום לברתומיאו להשאיר את פימיינטה בעמדת המאמן, וצ’אבי ככל הנראה יפספס את עידן מסי.

אני אישית חושב שהמהלך ההגיוני ביותר הוא אכן לתת לפימיינטה את ההזדמנות, והמשכיות צריכה להגיע אם הוא יצליח לשפר את הקבוצה משמעותית, גם בלי להישפט ע"י התארים בסופו של דבר. אבל זה ברתומיאו וברור שזה לא יקרה. יהיה ממש מבאס אם פימיינטה יצליח ליצור קבוצה טובה ויחזור לבארסה ב’ עוד חצי שנה.

לא אוהב את החיבור בין המאמן צ׳אבי למסי השחקן כשיקול.

מבחינתי אני רוצה את צ׳אבי בגלל ה DNA של ברצלונה. לא משנה לי ממש מי ישחק תחתיו.

אנחנו לא חיים בבועה, יש המון שיקולים לכאן ולכאן מתי צריך להביא את צ׳אבי, ומתי מסי צריך לפרוש (זה לא עניין שכלי, זה יותר עניין של יכולת). איזה מן קבוצה תבנה פה אחרי שמסי יפרוש (יש לנו צעירים מבטיחים ואולי עם מאמן טוב גם נוכל להיות תחרותיים). מתי ראוי להתחיל את הבניה של הקבוצה החדשה מבחינת כובד המשקל לצעירים (כשמסי עדיין משחק, או רק אחרי שיפרוש)? ותחת איזה מאמן?

רוב הסיכויים שצ׳אבי יאמן את מסי, וזה משמח אותי ומדאיג אותי באותה נשימה. אבל מבחינתי זה לא צריך להיות שיקול לשאלה מתי הוא אמור להגיע.

כנראה שצאבי לא יגיע. מניות של פימיינטה עולה בהדרגה. מעניין אם ההנהלה מחר תעשה לזה סוף ותפטר את ואלורדה לפני האימון … תמיד אפשר לרדת עוד יותר נמוך…

גם פוצ’טינו וסטיין מוזכרים כמועמדים בכירים. קומאן סירב.
על צ’אבי כבר לא מדברים כמועמד מיידי אלא רק בקיץ.

נמאס לי מכל חרושת השמועות. לא רואה אף אחד שיכול להוביל אותנו השנה ומצד שני להיות מוחלף בלי בעיה בקיץ. אולי גרסיה פימנטה.

חייב להודות שהפעם אני מצטרף לטענות על התנהלות סופר ביזיונית של ההנהלה. אפס דיסקרטיות, ואלוורדה שרוף וכולם מחזיקים את בארסה בביצים מכל הכיוונים. חובבנות. או שתסגרו סופית עם מחליף, או שתפטרו את ואלוורדה, או שתחכו לסוף העונה. ההתנהלות הנוכחית גרועה בכל כך הרבה מישורים ובעיקר משדרת הפועל תל אביב.

עד שלא יפטרו את ואלוורדה ויחזירו אותו אחרי חודשיים, לא נהיה הפועל. אנחנו בדרך, אבל עדיין לא.

אבל כן, לגמרי - כל הבלאגן הזה של מו"מ גלוי ופומבי עם 6250 מועמדים אפשריים (שחלקם כבר סירבו להגיע כרגע), כשהמאמן הנוכחי עוד לא פוטר (ושבינתיים מעביר אימונים ואולי גם משחקים), זה שיא חדש שההנהלה הזו הגיעה אליו.

שיביאו את פימיינטה וזהו. זה הרע במיעוטו.

welcome to the resistance :wink:

כתב האישום נגד הנהלה הוא מאוד ארוך, הביזיון הנוכחי זה רק עוד סעיף אחד ממנו.

את הקלון הזה על מורשת הקבוצה היה קשה מאוד לנקות. ומי שמצטרף לקלון הזה, זה השחקנים שהתקשרו לצאבי לשכנע אותו להצטרף . חסרי עמוד שידרה. (הרגשה שלי שצאבי גם חושב כך)

ואלורדה הגיע לאימון, עד עכשיו לא קיבל הודעת פיטורים, למרות שברור שהוא יותר לא יהיה מאמן של ברצלונה.

אין מה להוסיף על זה יותר. בושה וחרפה.

דרך אגב. אתמול די ביקרנו את צאבי, (גם אני) אפשר להגיד עליו גם מילה טובה שהוא סירב להגיע. (בהנחה שהשמועות נכונות)

אם הוא סירב לבוא עכשיו ויבוא בקיץ, זה מכפר על חצי מהלכלוכים עליו. אבל כן, בהחלט מגיעה לו קצת מילה טובה (אם באמת סירב).

לא ברור לי למה מגיעה לו מילה טובה - מהלכלוך המאד פומבי הוא לא נמנע, ועושה רושם שהוא מסרב מסיבותיו האנוכיות בלבד ורק אחרי שהשתכשך במים כאמור. זה כמובן לגיטימי, אבל לא מצדיק מחמאות מיוחדות.

האמת? קיבלתי.
כנראה שבגלל כל הזבל שהולך במועדון, הדרישות המינימליות שלי מאנשים שקשורים אליו ירדו משמעותית.

הוא לא מגיע בדיוק מהסיבה של מה שעושים לואלורדה. לפחות אחת הסיבות. אתמול ביקרנו אותו בגלל זה.

אני מבקר די חריף של ההתנהלות שלו. והעבודה שלו בקטאר מגעילה אותי, אבל לדעתי מגיע לו מילה טובה. גם מבחינתי בתור מתנגד של ההנהלה, הוא די “שרף” אותם. אם הוא היה מגיע עכשיו היו משתמשים בו בתור תעמולת בחירות. עכשיו הם שרופים, שכל העולם רואה מי הם.

אני לא חושב שצריך להפריז ולהקים פסל עבורו על מה שהוא עשה (על הקרירה שלו בתור כדורגלן בהחלט כן). אבל הוא בהחלט קיבל החלטה טובה וצודקת . דרך אגב, הוא גם מאוד מסתכן. ברתומאו יזכור לו את זה. האפשרות שהוא יהיה מאמן תחת ההנהלה הנוכחית. ירדה.

(שוב בהנחה שהשמועות נכונות)

שיביאו את ההוא שחולה על התחת של פוץ’. לפחות אם הלב שלו במקום הנכון כל השאר יסתדר מעצמו. אני רוצה להפסיד באותו האופן בו אנחנו מנצחים, רוצה, רוצה, רוצה

מונדו דפורטיבו מפרסם עכשיו שברתואמו יפטר את ואלורדה אחרי האימון של היום. אין. פשוט אין. מעניין איך מסי בוסקטס ופיקה יסתכלו לואלורדה בעינים.

אף אחד לא יוצא נקי ממה שקרה.

אני לא מבין למה לאפורטה פונט ובנדיטו שותקים, הם חיבים להודיע על איחוד. ולהגיש אי אמון. לא יהיה להם עיתוי יותר טוב מהיום.

מילא אם היה מגלגל אותם מכל המדרגות, אבל הוא עשה בדיוק את ההפך. נתן 100% לגיטימציה להתנהלות של ההנהלה ועל חירבון פומבי על התפקיד שהוא מקווה לרשת בקיץ. בסוף זיגזג ואמר “לא” עם כוכבית.

החלום שלך לאמן את ריאל מדריד. היית מגלגל את הנציגים של ריאל מדריד מכל המדרגות?

הוא לא זיגזג כי הוא לא אמר אף פעם כן. ושוב, אם הוא היה משיב בתשובה חיובית. הם היו מקבלים בוסט אדיר והיו שוכחים להם את הביזיון של “הפועל ת"א” בסופו של דבר, הוא שרף אותם. ברמה שאפילו עיתון הבית של ברתומאו מבקר אותם.

עשה את הדבר הנכון, גם אם יצא לו טיפה עקום.

לא אומר שהייתי עושה את זה או שצ’אבי צריך לעשות את זה. פשוט אומר שאין שום קשר בין “לשרוף” את ההנהלה למה שצ’אבי עשה. להיפך. הוא יצא הרבה פחות מטומטם אמנם, אבל לא פחות מלוכלך.

אם צאבי היה אומר כן, היה נפתח פסטיבל שלם של חגיגות והאוהדים והתקשורת היו שוכחים את מה שנעשה לואלורדה. בעקבות הסירוב שלו, ההנהלה של ברצלונה נשארה בלי כלום. בלי פרס בחירות , מאמן ממורמר שצריכים לשלם לו פיצוים ותדמית שקרסה לריצפה.

רק שלא יהרוס לי את התאוריה ובסוף יגיד כן. ואז אני יצא עקום.

מסתבר שוואלוורדה יודע לחייך: