אקסים ומושאלים ברסאים

אין לי סנטימנטים לדקו, לך יש. רונאלדיניו בילה, השמין, קיבל ביקורת בלי שמץ של רגשי נחיתות, סחב את ברצלונה על הגב אחרי שנים ללא תארים משמעותיים, שלא לדבר על אלופות מאז 92 והבעיטה של קומאן. רונאלדיניו, גם ברגעים הכי גרועים שלו, לא פגע במועדון, לא זייף פציעות כדי ללכת למסיבות, לא הלך מכות עם שחקנים או אוהדים ואם אתה מדבר על קבוצה שמחה, ובכן הוא לחלוטין היה הפנים של הjogo bonito באותן שנים.

ניימאר מקצועית עם פוטנציאל מהטובים ההסטוריה, אבל עמוק בפנים הוא ילד אפס שעמוס ברגשי נחיתות ורגשות התקרבנות. הפעולות שלו בהן הוא בחר לפגוע במועדון הן לא בחירות של “אין ברירה אחרת” או בחירות מתוך השרדות. הוא בחר לפגוע במועדון כדי לדאוג לעצמו, אצלך זה עובר מסיבה כלשהי, זה ההגיון שלך, אבל אל תצייר אותו כאיזה קדוש שאנחנו צריכים להגיד לו תודה, או אותנו כהייטרים כפויי טובה (עצם השימוש במונח “הייטר” מה אתה קים קרדשיאן רוצה גם לקרוא לי jel?) שזה פשוט מנותק מהמציאות בסיטואציה איתו.

זה לא שהוא הראשון שעושה דברים שהם לא בדיוק מדגישים אורח חיים מקצועי, אבל הוא לחלוטין הראשון שמותח את זה הרבה מעבר לגבול הסביר.

הנה משהו שגם שביט בטח ישמח לשמוע:

הדביל מוריבה מצטרף לולנסיה ועכשיו יאלץ להרויח פחות ממה שברצלונה הציעה לו. דמבלה הולך להכיר את זה שנה הבאה.

https://twitter.com/Youngcules/status/1488142673223593985

בעיניך עצם זה שהוא בילה, הסניף קוק, עישן סמים כל היום ולא שמר על אורח חיים נורמלי של ספורטאי זה לא לפגוע במועדון? הוא לא פגע במועדון כאשר הוא יכל להיות יותר טוב ובחר לזרוק זין? הוא לא פגע במועדון שהערך המקצועי שלו ירד עד כדי כך שמכרנו אותו למילאן בגרושים, רק שילך? הוא לא פגע במועדון בכך שהוא עשה שוק בחדר הלבשה והביא את הנורמה הזאת לשאר השחקנים? מה גם היה לו עם אטו בזמנו שהם רבו, אני כבר שכחתי. אם אני לא טועה רונלדיניו ביקר את אטו שלא הסכים לעלות לשחק 5 דקות וזה יצר דרמה בתוך הקבוצה. זה בסדר? אתה כנראה שוכח כמה משחקים רונלדיניו היה צל של עצמו והיה נראה כמו שחקן לא מקצועי בעליל. ניימאר לעומתו, תגיד מה שתגיד, בחיים לא הגיע לרמה הזו גם אם הוא הלך ליומיים שלוש לחגוג עם אחותו או עצר לקשור שרוכים כי זה הכניס לו עוד 10 מליון. אתה חושב שהמועדון מראש לא ידע על אחותו? אתה באמת חושב שהוא זייף פציעות למועדון ולא המועדון פרסם את הסיבות האלה? טיפש אתה לא. אני לא רואה את זה כמשהו חמור אגב, כי על המגרש הוא סיפק את הסחורה תמיד. לכן גם הקריירה שלו ארוכה יותר ומרשימה יותר בפן האישי. אז כן, אתה הייטר, ובמקרה של ניימאר ורונלדיניו אתה גם צבוע. וזה בסדר, אני מבין את הכאב. לא קל להיות הילדה שזורקים אותה.

אני גם זוכר שהוא במשחק קריטי במאבק על האליפות בעונת 06-07 נתן בעיטה לשחקן בבייצים וקיבל אדום שמנע ממנו לשחק משחק אחרי. ממש במחזורי הסיום. זה לא לפגוע במועדון? הוא לא שונה מניימאר, ובעיניי הוא גרוע יותר.

אתם מציגים את ניימאר כשחקן הכי רע ששיחק אצלנו. נשמות, רומריו היה טס לברזיל כל קרנבל, לא מתעורר לאימונים. יש לכם אחד כמו מרדונה ששבר ארון גביעים בשביל ללכת למשחקי ראווה. יש לכם שחקנים עכשיו בקבוצה שאיחרו קבוע לאימונים בגלל משחקי סוני.

מדובר בשכיר חרב, לא שחקן בית שגידלנו. מה הוא חייב לנו בתאכלס? הוא הגיע בגלל כסף ובגלל שהיינו מועדון גדול שזכה בהכל, לא כי הוא בלאוגרנה בנשמה. אתם מתנהגים כאילו הוא פושע, איך הוא העז לרצות יותר כסף ובתארים במקום אחר. ממש חוצפן.

אני מסכים שלא להסכים. אני אביא לך קצת נייר שתנגב את הדמעות מהפגיעה הקשה שחווית ממנו, בגידה ממש, תשאיר קצת למוש אבל.

אני לא צריך שום נייר שינגב לי את הדמעות שביט. אני רק מחייך שאני רואה לאן הקרירה שלו צונחת…

אבל אני לא יחזור לפינג פונג מולך, כי זה זכותך . אבל מה שלא זכותך זה לנסות ולקורא לנו ממורמרים כי אני ונדב אנחנו זוכרים באמת מה ניימאר עשה. ולא שמים איזה פול משקפיים ורודים על המעשים שלו.

אם ניימאר היה עושה את תהליך העזיבה בצורה נורמלית ולא זורק כל כך הרבה חרא על המועדון באמת שלא היתה לי בעיה איתו.

דרך אגב אם ניימאר מרגיש כל כך טוב למה במשך שנתיים הוא רצה כל כך לחזור לברצלונה? נראה לי שגם הוא מבין שהוא טעה.

טוב אני מסכים עם רוח התגובה שלך, אבל בוא לא ניתמם. דיניו עשה את זה מספיק.

אבל רונאלדיניו למשל, לא חתם על סעיף נאמנות מתוך ידיעה מוחלטת שהוא לא מתכון לעמוד בזה. ובגדול הוא אהב את המועדון ואת האוהדים. בגלל זה סלחנו לו, או לפחות אני סלחתי לו על הכל.

אני כועס על רוני, לאו דווקא בגלל שהוא דפק את ברצלונה אלא כי הוא דפק בעיקר את עצמו, אם היה ממושמע יותר פחות שומע לאחיו. ושומר על חיים יותר מקצוענים ולדעתי היום הוא היה באותה שורה עם מסי. הרס לעצמו את הקרירה.

טעה בהחלטה מקצועית לא אומר שהוא האיש הרע.

האם רונאלדו לא טעה כשעזב את ריאל? לטעמי עזיבה שעשתה לו ממש רע. אבל האם זה הופך אותו לאיש הרע בסיפור?

ניימאר יצא טיפש לדעתי, את ה20 מיליון האלה היה יכול להוסיף למענק חתימה אצל פריז, ולקבוע סעיף שחרור נמוך ב20 מיליון (אם ברטומאו הסכים ל222 למה שלא יסכים ל202?). ובכך העסקה הייתה זהה והוא היה יוצא טוב יותר.

אני כל הזמן נשאב לניימאר ותמיד כותב הודעה אחרונה .לא מצליח לי.

רונאלדו עזב בסיכום הדדי עם פלורנטינו ובצורה מכובדת את ריאל (באופן יחסי לא מכיר את כל הפרטים) אם ניימאר היה עוזב באותה צורה. מילה אחת לא הייתי כותב נגדו. אין קשר אפילו מינימלי בין שתי המקרים.

אתה פשוט לא מבין מה זה סעיף שיחרור. זה לא משהו שניימאר יכול לקבוע אותו חד צדדי. ניימאר ניגש לנהל משא ומתן בצורה לא ישרה. הוא לא יכול להוריד את סעיף השיחרור לסכום שאתה כתבת, כי ברצלונה היתה מבינה ישר שהוא מתכנן משהו. לא צריך להיות גאון גדול שאם במשא ומתן הצד השני פתאום עושה קשיים על הסעיף שחרור זה מראה שהוא מתכנן לעזוב. כל מה שניימאר עשה היה צריך לעשות זה לוודא שהסעיף הסופי היה בגבולות הגיזרה. ואת זה הוא עשה.

ואני לא מתכון להגיב יותר על ניימאר. זהו סופי. זכותו המלאה של שביט לחשוב שהוא אקס אהוב וזכותי לחשוב שהוא בן זונה.

דפק את עצמו? הבנאדם לקח כל תואר אפשרי תוך כדי שהוא נכנס לאורגיות ויוצא מהן עם לבן בין השיניים. בזמנו הפנוי הוא משחק פוצ’י.הוא קונצנזוס של שחקן אהוב בכל מקום בעולם, אפילו במרתפים של דאעש יש פוסטר של הבנאדם. הוא הסמל של הכדורגל השמח והיפה, מליוני חובבי כדורגל בעולם התאהבו במשחק דרכו. לא יודע, זה נשמע לי כמו החלום.

פרופורציות משה, פרופורציות.

לא חולק על מה שאתה כותב . אבל הוא יכל להגיע ליותר. הוא היה שווה ליותר. הוא החזיק מעמד בשיא תקופה יחסית קצרה , תסתכל את הקרירה של מסי או רונאלדו הם שומרים על עצמם. אני כותב את אז באהבה אליו. הוא היה יכול להיות באותה נשימה יחד עם מסי.

זו אומנם נקודה טובה, אבל זה בדרך כלל הדרך בה שחקנים עוזבים קבוצות גדולות, הם לא עוזבים שהם בשיא, אלא כשהם בירידה. רציתי שישאר טוב ליותר זמן בשביל שישאר אצלינו, לא כדי שיחרטט כאילו הוא נשאר ואז בסוף חלון ההעברות ואחרי שהוא חותם על סעיף נאמנות יעבור לקבוצה אחרת.

בטח שאני זוכר שזה קרה, אבל סלח לי שאני לא נופל מהכיסא שהוא הצליח לעצבן את א’טו. הקמרוני היה רב עם הומלסים בקמרון, טיפוס כזה. אתה אומר שאולי ילך עד הסוף וילך איתו מכות? כי בזה ניימאר כן עבר את רונאלדיניו.

לא שוכח, ואני לא כועס על זה שהוא הלך. בניגוד לניימאר שמתעסק באופן קבוע סביב המרדף סביב הכסף והמיתוג, רונאלדיניו התחיל את ההדרדרות אחרי הקריסה של ברזיל במונדיאל 2006. מאז הוא הפריז בסמים, שתייה, אוכל ובילויים. ניסו להחזיר אותו לאט לאט לתלם, וכשזה לא קרה פפ שלח אותו החוצה. זה ישמע לך צבוע, אבל כמו שרונאלדיניו חווה את המשבר הזה בקריירה מעציב אותי יותר ממכעיס, לעומת ניימאר שפשוט עסוק בלקחת החלטות מפגרות ולהתבכיין בתקשורת אחר כך.

טיפש אני לא, ובגלל זה אני לא מאמין במקריות. במקרה תמיד יש לו פציעה רנדומלית באותה תקופה בשנה? אתה אומר שאין לך בעיה ואתה מקבל את זה שפעם בשנה הוא משתין עליך כאוהד עם עוד הנפצה על פציעה בשביל אחותו, אבל שביט בחיאת אל תגיד שזה גשם.

וואי וואי, כל פאול של אדום יחשב כחוסר מקצועיות אה? כאילו אף אחד לא מאבד את הראש. ניימאר בנה מבצע מתוכנן ושקול עם השייח כדי לדפוק אותנו ברגע מאוד ספציפי. אתה מתייחס לכרטיס אדום כי שחקן איבד את הראש באותו אופן? אתה כבר סתם מחפש טיעונים מתחת לרצפה. אגב, לא מצאתי את הבעיטה לביצים עליה דיברת. אומנם הוא לא מלאך, אבל זה לא כל כך מתאים לרונאלדיניו.

זה לא זה שהוא הלך כמו הטיימינג בו זה קרה. משך את המועדון בביצים עד אמצע סוף אוגוסט ברמה שגם אינייסטה בראיון אמר שזה כבר לא מתאים, וזה בסוף זה זיין אותנו עם עוד סמרטוט שעלה לנו ביוקר- דמבלה. אומנם זה מחדלים שקורים יחד עם הנהלה בניסיונות, אבל ההדרדרות המשמעותית במדיניות הרכש התחילה מאז ההעברה של ניימאר.

הוא לא הכי גרוע שהיה פה כנראה, בכל זאת היה פה את פיגו, אבל לצייר את זה שכלום לא קרה? שהפעולות היו לגיטימיות? שכולנו ילדות בכייניות? נסכים שלא להסכים, רק תיזהר כשאתה פותח את הפה באיזור מרץ שירד עוד גשם מפתיע וניימאר יהיה פצוע באורח פלא, כי גשם זה לא יהיה.

אתה חוזר על אותם קונספירציות של משה. איפה הם נפגשו לתכנן את המבצע, איביזה?

אני מתייחס לאדום במשחקי סיום במאבק אליפות כפגיעה בקבוצה. בעיניך זה פחות חמור מלקשור שרוכים דקה בשביל להכניס כמה מליונים, כל אחד כנראה והשקפת עולמו. אתה יודע, מה שנוח. אני מחפש טיעונים מתחת לריצפה אבל אתה קיבלת על שחקן 220 מליון ואיכשהו הוא זיין אותך.

בגלל האדום המטומטם הזה הוא הפסיד את המשחק המקולל נגד אספניול על שמו של הבן בליעל טמודו.

לא הבנת. זה המועדון אמר שזה פציעה, זה חופש שגם המועדון ידע עליו מראש. אתה מבין, לסופרסטארים מסויימים יש פריבילגיות. מסי למשל משחק כמה שהוא רוצה, והוא גם רשאי ללכת למשחקי הנבחרת בלי להתחשב בפריז. יש שחקנים שיש להם בחוזה סעיף יציאה לקבוצה מסויימת, כי ככה הם רוצים. רומריו חתם כאשר המועדון ידע שהוא טס לקרנבל. מה אתה רוצה שהמועדון יגיד? אז מסכמים עם ניימאר שזה פציעה. את הגשם מוריד המועדון שלך באופן מתוכנן וידוע מראש.

יאללה שחרר אותי מניימאר, שיהיה בריא ויניף לך על הפרצוף ליגת אלופות בלי אמבפה.

פ.ס.ז. מודחת מהגביע.
מסי שיחק עם מספר 10 על הגב.

הקבוצה נראית נורא (אם כי הרכב משני).

לאו, עזוב אותך משטויות, בא הביתה.

זה כאילו הוא יודע להצליח בכל מקום חוץ מבארסה

גולאסו של קוטיניו מהלילה

מהמם, שיהיה לו בהצלחה!

העיקר שנקבל עליו קצת ג’ובות.

לא יודע מה קרה לו בלייפציג, ואולי בורדלס רק מרטץ את הקישור אחרי הגביע (גדש וסולר לא פותחים), אבל מוריבה פותח בבכורה שלו בליגה, כמושאל בוולנסיה, נגד סוסיאדד.

מאחל לסוסידאד לנצח…

חבל שלא ניצחו, היו יכולים לעבור אתכם בטבלה…

מארק אוברמארס עזב את אייקס.
פרשייה מביכה. הוא שלח מכתבים לא אתיים לכמה נשים שעובדות במועדון.
חוץ מהיותו שחקן עבר גדול, יכול להיות גם השפעה על העתיד הקרוב. בארסה גיששה לגבי כמה שחקנים של אייקס, ועם אוברמארס היה נוח לעבוד.

אייקס תסבול מזה. עשה עבודה אדירה שם. אני לא הייתי מתנגד שיבוא לברצלונה.

אני מקווה שאתה מסתלבט.

זה שהוא עשה עבודה אדירה שם? זה שנוי במחלוקת?

אין לי מושג מה הוא עשה במכתבים … לא מכיר.