אקסים ומושאלים ברסאים

ליפציג כנראה נפטרת מהבחור.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1486451751934955529

הוא יכל לצאת לקריירת סולו בעוד מקומות, כנראה שבכל מועדון היו משלמים לו הרבה. היו לא עוד אופציות מלבד פריז כנראה.

וכל הכבוד לברטומאו שהטה ככה את דעת הקהל. הרי ברור שלמכור את ניימאר ב222 מיליון זה הדבר הכי גרוע שאפשר.

כן רק אני מושפע מדעת הקהל של ברתומאו… רק אני… מזל טוב גב, אוהדים של ריאל מדריד האשימו אותי בעבר שאני קונספרטיסט נגד ברתומאו , שאני שטוף מח של בארסה מניה נגד ברתומאו. שאני “הייטר” נגד ברתומאו, אף אחד ממכם עדיין לא האשים אותי שאני בצד של ברתומאו. זה באמת שיא חדש. :slight_smile:

מעט מאוד מועדונים בעולם מסוגלים לשלם 220 מיליון אירו בתשלום אחד על סעיף שיחרור שלא לדבר על השכר שהוא ואבא שלו דורשים, ועוד פחות מזה המועדונים שאשכרה יסיכימו לשלם את זה… שיש לך תקציב אינסופי של נפט זה כנראה פחות בעיה…

גב, אתה חוזר על אותם טיעונים שוב ושוב. למה?

אתה חושב שהיה בשוק באותו זמן מישהו שיכול היה להכנס לנעליים של ניימאר? הרי מדובר בשחקן כנף לצד שמאל עם נתונים מאוד מרשימים בבישולים ושערים, עושה משחק בנבחרת שלו שהיא לא נבחרת פראיירית בכלל, דריבל משוגע שפורץ הגנות נהדר וראש בקיר** שלעומת טמבלה יכול להחשב כשחקן מבריק.

אז בהנתן שיש לנו שחקן מאוד מצליח בעמדה שלו, אולי הכי טוב בעולם לעמדה הזו כמעט בכל תקופה מאז שאני רואה כדורגל והכי טוב בעולם בפער באותה נקודת זמן, ונניח שברתומיאו היה מוכר אותו במחיר אסטרונומי של מיליארד יורו. את מי אנחנו צריכים להביא במקומו כדי להשלים את החסר? יש לך רעיונות? שמות? מישהו שיכול להסביר את זה -

נו? אז יש לנו 222 מיליון. ו-?..

ולא, אמנם אמבפה היה פוטנציאל נהדר באותה עת, אבל הוא לא היה שחקן הכנף מספר אחת בעולם ובפער. הוא לחלוטין יכול היה להתברר כפלופ כמו טמבלה. לדבר עליו עכשיו זו חכמה בדיעבד. ובנוסף אתה לא יודע אם בסביבה לחוצה כמו ברצלונה הוא היה פורח באותו גיל כמו שהוא פרח בפאריז. הרבה מדי נעלמים.

אז יש לך מילארד יורו לקנות שחקן מהעזיבה החפוזה של ניימאר. את מי אתה מביא במקומו? לא פוטנציאל, לא רונאלדיניו של 2003, שם קונקרטי.

עכשיו, ברגע שתשים את האצבע על האיש הנכון, אנא מסור לי את השם של המנהל המקצועי שהיה מצליח להוציא אותו מהקבוצה שבה הוא כנראה הכוכב בתוך מספר ימים מסוף חלון ההעברות.

אתה לא רציני גב. להאשים את ברתומיאו, למרות שבכלל לא הייתה לו שום נגיעה למכירה (הופעל סעיף שחרור, להזכירך) זה זיכרון קצר מדי וניסיון לייפות את המציאות.

שחקן שרוצה ללכת, שיודיע בצורה טובה, יאפשר לנהל עליו מו״מ, יאפשר למועדון להתכונן לעזיבה מבחינה מקצועית, וכן, גם שלא יחתום על סעיף נאמנות במרמה.

אתה מתעלם מכל הדברים האלה בנוחיות…
אני תוהה אם פשוט בא לך תשומת לב או שבאמת היית מסכים שיעשו לריאל את אותו הטריק ומרגיש עם זה בנוח?

**((אגב, בנוגע לויכוח על התרומה שלו בקבוצה ואם הוא שחקן טוב:
לגבי הראש בקיר - זו הטענה העיקרית שהייתה לי אליו בשנתו האחרונה אצלנו. הוא ניסה לקחת על עצמו יותר מדי ולא השתתף מספיק במשחק הקבוצתי לטעמי. עם זאת, התנהגותית, ובטח אחרי המעבר שלו לפאריז, הוא ילד חרא ושמחתי שהוא לא חוזר אלינו למרות הגדולה שלו בכישרון))

ברור שלגנב יש אשמה פה, אני יכול להרחיב עד מחר כמה הוא אשם. מספיק לדעת שהוא קיבל מספיק מסרים מהסוכנים שלו בברזיל שניימאר הולך לתקוע לו ברז והוא נרדם בשמירה.

זה שברתומאו אשם ואידיוט זה לא סותר את זה שניימאר בן זונה.

דרך אגב, ניימאר תקע לברתומאו את הסכין הכי גדול בגב, כי ברתומאו ורוסל התיחסו אליו כמו אלוהים במועדון. הם הביאו אותו שיחליף את מסי. סיבכו את המועדון בפלילים בגלל העיסקה שלו. רוסי נאלץ להתפטר בגלל ההסתבכות בעיסקה שלו ובתמורה ניימאר תקע להם סכין בגב. אנחנו יכולים ובצדק לשנוא את ברתומאו ורוסל, ניימאר לא.

תמיד אמרתי שיש מספיק לכולם ושלא צריך לריב…

אני לא טוען שלא תפגעו מעזיבה של ניימאר, אני רק טוען ששחקן עוזב מועדון וזה קורה, אם אתם כועסים על שעזב זה משהו אחר לגמרי.

אבל אם הבסיס שלכם לשנאה הוא שחקן שרוצה לשחק במועדון שאינו ברסה אז ניימאר לא מיוחד פה, הוא לפחות הביא לכם 222 מיליון בכל שלא משחק אצלכם.
גם להאלאנד אין תחליף. האם זה אומר שצריך לשנוא אותו אם יבחר בסיטי? (לא יריבה ישירה שלכם)

מוזר לכם להיות בצד של המועדון ששחקן לא רוצה להיות בו, ברוכים הבאים אם ככה, תפגשו בצד הזה את כל מועדוני העל כלל ריאל. אחרי כמות השחקנים שגרמתם להם לעזוב את המועדון שלהם הגיע הזמן שתהיו הקורבן פעם אחת, לפחות ניימאר לא שבת לפני כן והכניס לכם סכום שיא.

חוץ מזה, מה היה אפשר לעשות עם 222 מיליון?
מה חא היה אפשר לעשות?
כלומר אוקי לא תמצאו שחקן טוב מניימאר, אבל האם שאר ההרכב שלכם היה מושלם? האם המחליפים של צ׳אבי ואינייסטה היו צ׳אבי ואינייסטה? או שמא פאוליניו וגומש?
שיחקו אצלכם סמדו ופיקה, בהחלט היו מקומות לשיפור! תאמינו לי שגם אם הייתם נשארים עם שחקן סביר במקום ניימאר אבל בכסף הזה מביאים איזה בלם טוב לשנים קדימה מגן ימני מטורף וקשרים טובים, אפילו הייתם יוצאים מורווחים!

כל פעם כשהדיון הזה, על ניימאר או על שחקנים אחרים, הטענה הזו עולה, והרבה פעמים מצידך. אז בפעם המי יודע כמה - הכעס הוא לא על זה ששחקן עוזב, אלא איך שהוא עוזב. גם אם ה"איך" מלווה ב-222 מיליון יורו. להבדיל…גם ההעברה של פיגו הכניסה למועדון הרבה מאוד כסף.

אף אחד פה לא שונא את כל השחקנים שעזבו את ברצלונה, אף אחד פה לא חושב שכל השחקנים חייבים לרצות להיות אצלנו, ולאף אחד פה אין גאווה מיותרת שאומרת “אם הוא לא משחק בברצלונה, אז אני שונא אותו”.

ובלי קשר - די עם השחור ולבן הזה. זה שניימאר נבלה או לא, זה לא במקום ברתומאו. שניהם יכולים להיות נבלות מסיבות שונות, ובו זמנית, באותו נושא.

אתה מתעלם מאופן המעבר ועניין סעיף הנאמנות, וחוזר שוב לסכום השיא (שבעיקר סיבך אותנו ולא עזר לנו, אבל עזוב את זה).

תתייחס כמו שמבקש אייל, כמו שביקש משה וכמו שמתייחסים פה האנשים האחרים לחלקים הרלוונטיים בכעס שלנו בנוגע לעזיבה.

היית רוצה סכין בגב משחקן מרכזי שלך בריאל? כן או לא?

רגע, האלאנד מסתיר מהמועדון שלו שהוא רוצה לעבור? למה אתה שם אותו פה בהקשר הזה?

אני חא טוען שהוא לא מניאק! רק טוען שמוגזם הרצח אופי שהוא עובר פה. באמת שזה מרגיש שאם היה עובר לריאל בחינם ולוקח על חשבונכם אליפות תוך כדי שהוא מרים דגל של שחרור פלסטין הייתם עדיין לא שונאים אותו יותר…

באשמת מי הוא סיבך אתכם?
האם אם היה עוזב בחינם המצב היה טוב יותר?

בכל אופן מיותר המשך הדיון, נסכים שלא נסכים, אני לא מבין למה הוא אויב המועדון מספר אחת שלכם, הוא לא עשה משהו כזה נורא בעיניי

אני חושב שברשימת אויבי המועדון יש כאלו שממוקמים יותר גבוה ממנו. אפילו ברשימה של @mos56 .

אתה שוב לא מבין שאנשים כועסים על המהלכים שניימאר עשה לקראת העזיבה, או כדי לגרום לעזיבה. לא על זה שהוא עזב, ולא על זה שהוא עזב לפסז’, ולא על זה שברצלונה לקחה את ה-222 מיליון שהיא קיבלה עליו וזרקה אותם לפח.

אבל מה זה משנה. אנחנו ננהל את הדיון הזה שוב בעוד כמה שבועות.

כי אתה בא עם אג׳נדה שקצת לא מאפשרת לך לראות.
אם לא היית כל כך נעול על הצדקנות, היית יודע שאויב המועדון מספר אחת הוא אומטיטי.

אבל… בוא לא נבלבל אותך עם עובדות.

(ובבקשה על תתחיל עם
״למה אומטיטי?? הוא רק רוצה את מה שמגיע לו בחוזה וכל אחד מכם לא היה מסכים לוותר על כמה שקלים במשכורת, אז בטח לא על כמה מיליונים״ - אין לי כוח לדיון הזה עוד פעם)

ב

בעיני מס 1 הוא זה שזה ששחרר את התמונה של ההרכב לפני כל משחק, ראית איך השחקנים שם נראים? והוא עוד מקבל כסף על זה…

אני תמיד תוהה אם אלו תמונות שמגיעות מפיפא או פרו אבולושיין…
או שאולי אלו תמונות אמיתיות שעשו להן פוטושופ כדי שייראו כמו משחק מחשב :flushed:

מישהו עוקב פה אחרי קוקריה בבריטון? מאוד מסקרן אותי לדעת אם הוא מצליח שם.

מישהו יודע אם הם אמינים?

משה כבר רשם את זה. כן, הוא מגיע אליהם בהשאלה.
במקום ואס שעובר לאתלטיקו.
מה שמפתיע בכל הסיפור זה שיש אוהדי ולנסיה בישראל.

יש לך אוהדי אייבר בישראל אז למה לא ולנסיה?

לדעתי יש אוהד שקורא לעצמו אוהדים בתקווה שיצטרפו אליו