אקסים ומושאלים ברסאים

בן אחד שלו, אנדרי, משחק היום בריאל מדריד קסטייה, ועוד אחד, דניאל, בנוער של הבלאנקוס.

ניימאר מעייף אותי , ואני לא סתם “hater” שלו. ובטח לא ממורמר. זה כל כך טיפשי ומגוחך.

אני פשוט זוכר טוב מאוד איך הוא עזב באיזה זילזול הוא עזב ואיך הוא ואבא שלו תיכננו את העזיבה שלו ומה הוא תבע (להחרים את ברצלונה מהמסגרת האירפואית) שאני פשוט לא מוכן להגיד שזה היה גשם שבעצם הוא ירק על המועדון האהוב עלי.

הסרט? על מה עושים עליו? סרט על אורך החיים המזלזל שלו? על זה שמאז שהוא עזב את ברצלונה הוא לא זכה בשום דבר משמעותי? לא בברזיל ולא בפסז? הזילזול ביריבים שלו? במעריצים שלו? על מה פאקינג הסרט? מה ניימאר פאקינג עשה בשנים האחרונות שמצדיק את הבאז עליו ? חוץ מיחסי ציבור סקס ושערוריות? רק פאקינג יחסי ציבור מסריחים.

אסף לירן בטויטר צייץ את זה באופן מושלם. סרט על מסי:

מראינים את קרויף איניסטה צאבי ופפ

סרט על ניימאר:

מראים אותו חוגג עם החברים עם נשים בקרנבל בברזיל:

זה כל ההבדל

https://twitter.com/Liraninho/status/1486013032203489281

שביט אתה קורא לי שונא שלו? לא מסתיר ולא מתבייש בזה. אני גאה שאני שונא את השחקן הזה כל מה שהוא מייצג ואת כל החרא שהוא מביא לכדורגל. הלואי שיפרוש ויעזוב אותנו במנוחה. למרות שלדעתי הוא עושה לנו שרות טוב בטווח הארוך, שהוא משפיע לרעה על אמבפה…

ואם לאל נאסרי היה טיפה שכל בפסז ולא רק שיקולים של אגו הוא היה נותן לניימאר מזמן לעזוב ולחזור עם הזנב בין הרגליים לברצלונה (ושלא היה ספק אם זה היה תלוי רק בו הוא היה מזמן בורח משם עם הזנב בין הרגליים חזרה לברצלונה ורק הבוס שלו בפאריז חסם את זה) והופך את אמבפה למלך שם. אולי הוא היה מגשים סוף סוף את החלום שלו.

נ.ב הזכרתי את אינייסטה הקדוש? חבל שלא שמרתי את הוידאו שמראה את איניסטה באימון האחרון שלו עם ניימאר יורד מהמגרש וניימאר רץ אחריו ללחוץ לו יד והוא בקושי מסכים . גם איניסטה נעלב מניימאר. וכל אחד שטיפה מכיר את הקדוש יודע שזה מאוד קשה לגרום לסיינט אנדרס לכעוס . אני בצד של איניסטה.

דרך אגב שניימאר עזב לפסז הוא היה במקום השלישי בפיפא בשחקנים הטובים בעולם. חפשו איפה הוא היום, רמז לא תמצאו אותו. אולי בפעם הנדירה שאני מסכים איתם. זה עוד “הישג” של ניימאר. גרם לי להסכים עם פיפא… זה פעם ראשונה…

מה החרא שהוא מביא לכדורגל?

ניימאר לא עזב בצורה אולי הכי ג’נטלמנית בעולם עם משחקי ה"חם/קר" שלו, אבל בוא לא נצא מפרופורציות-הוא לא עזב לריאל מדריד, הוא לא חיכה להיות שחקן חופשי (דמבלה) ואז לאיים, הוא לא ניסה לנפח לו את המשכורת בלבד עם הצעות מצ’לסי למשל (אלבס), הוא לא דרש שישוו לו למשכורת של שחקן גדול בתפקיד שלו (ואלדס שדרש משכורת כמו קסיאס, וקיבל). ניימאר רצה אתגר חדש מסיבותיו הוא-נמאס לו מהליגה, רצה ליגה יותר קלה, רצה להתמקד בליגת האלופות עם קבוצה שלא זכתה בו לעולם, רצה לשנות אווירה ולשחק עם חברים אחרים במקום עם חיים יותר קלים בגדול, ולשחק בקבוצה שלא יהיו בעיות פיננסיות בכלל. בראייה היום, ניימאר לא טעה מהבחינה הזאת שעזב. מה כל הכעס עליו, שהיה פעם בשנה הולך לחגוג עם אחותו? רומריו כל שנה היה טס לקרנבל. רונלדיניו היה מגיע עם שורות קוק על האף ובין השיניים. הבנאדם כמעט עשור בטופ העולמי, יחסית לברזילאי זה לא אופייני בכלל. יש לי רק כבוד אליו, ועל המגרש הוא סיפק את הסחורה כמו שאף רכש גדול בעשור האחרון לא סיפק. בעיני גם יותר מסוארז.

הוא לא ירק על המועדון, קיבלנו עליו מספיק כסף. אם בחוזה מגיע לו כסף זאת זכותו לדרוש אותו.

ניימאר ישב עם השייח של פסז באיביזה סגר איתו שהוא יגיע שנה שאחרי, חזר לברצלונה ואז חתם בכונה על חוזה עם סעיף שיחרור נמוך יחסית לפסז שהוא ידע שפסז ישלמו עליו מראש תוך כדי שהוא מחתים את ברתומאו על סעיף נאמנות , שוב שהוא ידע מראש שאין לו כוונה לממש את זה. זה אומנם כשר אבל מסריח.

דמבלה זבל לא זבל זה ויכוח אחר. התרומה המקצועית של ניימאר לא קשורה לזה שהוא אחרי זה ירק על המועדון שלך ברמות שלא הרבה שחקני עבר עשו את זה. רונאלדינו אולי עשה הרבה קוק ומסיבות. אבל זה בעיקר דפק לו באופן אישי את הקרירה לא את ברצלונה. הוא בחיים לא זילזל במועדון ובאוהדים כמו שניימאר עשה. אני עדיין זוכר לו את הציוץ המזלזל שהוא עשה לנו בשבועות המתנה לפני המעבר לפסז…

וכל הואטאביזם שאתה תנסה לעשות לכל שחקן אחר לא ישנה את העובדה שהוא אחרי כל החרא שהוא עשה לנו הלך ותבע אותנו בפיפא וניסה להוציא אותנו מהצמפיונס. מעניין אם תביא לי תקדים לזה…

אתה לא באמת עוקב אחריו?

מכות עם אוהדים השעיות אינספור. חיים לא ספורטיבים. . יום הולדת לאחותו? איזה צירוף מקרים, בדיוק באותו זמן הוא נפצע או מושעה. אני יכול להמשיך אם אתה רוצה.

דרך אגב זה שהוא שחקן אדיר עם פוטנציאל אין ויכוח על זה. אבל הוא מתעקש לבזבז את זה על מסיבות בברזיל… ועוד נקודה. דווקא בגלל העבר שלו בברצלונה מה שהוא עשה יותר כואב לי ומכעיס אותי. אני כעסתי על מוריבה האפס. היום אני יותר צוחק עליו. למה? כי זה לא באמת כאב לי. ניימאר הכאיב לי ולנו והחזיר לנו רעה על כל התמיכה בו.

דרך אגב הספין השיקרי שהוא עזב בגלל “הצל של מסי” נעלם מאוד מהר. אף אחד לא מתיחס לשקר הזה יותר. אולי בגלל שניימאר במשך שנה שלמה התחנן למסי שיגיע וישחק איתו בפסז. לא רק שהוא הציע את התפקיד שלו אפילו את המספר שלו. רק שמסי יבוא להציל לו את התחת בפאריז… וואלה מעניין איפה כל אוהדי ריאל מדריד שהטיפו לי מוסר שהוא עוזב בגלל ה"צל של מסי". זה נעלם.

נ.ב אם אתה רוצה לקרוא ליריקה שלו גשם אתה מוזמן. לי זה לא משנה. אבל אל תבוא ותקרא לי פה “הייטר” או “ממורמר” ניימאר הצדיק כל טיפה של כעס שלי עליו.

שעשו סרט על גורדן זה נטו לחגוג את הקרירה הספורטיבית המדהימה שלו, שעושים סרט על ניימאר זה נטו לספר על איך הוא חוגג בקרנבל בברזיל. ואני עוד ממן לנטפליקס את החרא הזה.

@Mendieta , אני לעולם לא אבין את הסטנדרטים שלך. אתה מצד אחד סופר קילומטראז ואת מספר הפעמים ששחקן יורד להגנה ואתה תציג אותו כ"השנוא מספר אחת", מנגד בא שחקן שהוא לדעתי הוא סמל מובהק לכל מה שרע בכדורגל ותחילת ההדרדרות של הקבוצה ברמה הניהולית.

מכות עם שחקנים, עם אוהדים, מסיבות, קשירת נעליים ובזבוז זמן בשביל פרסומת, זיופים פציעות לחגיגות יום הולדת, והרשימה עוד ממשיכה, וכל מה שנשאר לו זה להתלונן ששום דבר לא הוגן כשזה נוגע אליו.

אני מאחל לניימאר שום תואר, שום הצלחה ושום קשר לענף. שישאר מפוספס טבעיים, הוא גם ככה חי טוב מהשם והמותג שהוא. אני לא רוצה לראות שהוא משחק שוב, שלא לדבר על זכייה בתארים.

מאיפה הבאת את זה? ונניח וזה נכון (אשמח להוכחה), אני לא מבין מה אתה רוצה. ברתומאו וההנהלה שלנו היו מושחתים, זה המשחק והוא שיחק אותו. הוא לא עזב חינם ולא כופף אותנו במשכורת.

למה, להגיע לאימונים אחרי אורגיות ולעשות קוק במשחקים זה לא זלזול? או שפשוט לא קוראים לא ניימאר והוא מחייך אז אתה מעגל פינות?

אם חייבים לו כסף לפי החוזה, לגיטימי.

תפסיק לבלבל לי ת’מוח משה. החיים הלא ספורטיביים שלו עניינו לך את התחת כשכל עונה הוא כבש מעל 20 גולים. אין קיצוני שעשה את זה בברצלונה במשך 4 עונות. אחרי שהוא עזב פתאום כאב לך מתי הוא חוגג, את מי הוא מזיין ומה הוא שותה. בוא נתקדם, על המגרש הוא היה מאוד ספורטיבי. הוא לא הזניח את הגוף שלו, לא נפצע מהאורח חיים שלו ועמד במחוייבות שלו. דווקא בפריז הוא נפצע יותר, וגם זה לא כי הוא זורק זין, אלא כי שוברים לו את העצמות תרתי משמע.

אבל אתה באמת הייטר ואתה באמת ממורמר. זה לא דבר רע, זה פשוט לא מוצדק.

הקריירה של ניימאר מפוארת אח, חוץ מזה בסדרה אפשר לראות את החיים של ג’ורדן-מהמר כפייתי שגם אהב לחגוג. זה היה חלק מזה, הם צריכים לשחרר. ניימאר לא שונה.

@Aimarito תתחיל להציג את הדברים כמו שהם ואז אני אחשוב בכלל לענות לך. אני לא מתכוון לענות לסילופי דברים.

חחח עכשיו אני בטוח שאתה לא עוקב אחריו. לך תבדוק את התמונות שהוא משמין בכל חופשה כאילו הוא אוכל מקרר שלם…

לא זורק זין עזוב. לך שאל את האוהדים של פסז מה הם חושבים עליו.

אם ניימאר היה זוכה כל שנה בטראבל והשחקן הטוב בעולם אולי היית צודק. אני חושב שכל אחד מבין היום שזה לא זה.

אני לא מכחיש שאני “הייטר” שלו הוא הצדיק כל טיפת שינאה שלי. אני אפילו התעלמתי מהתגובה הראשונית שלך. מה שעיצבן אותי זה התגובה השניה שלך. להגיד לי להתקדם ולא להתמרמר. זה לא מירמור.

אתה עדיין לא מבין אה?

ברור שאני סלחן לשחקן שהוא בקבוצה שלי . כולנו כך, סוארז לא היה בנזונה (אני מתכון לזה בתור מחמאה)? עושה הצגות? אותה סלחנות הייתה אליו. ברגע ששחקן יורק על הקבוצה שלי פה נגמרת הסלחנות שלי.

דרך אגב אני יסיים פה את הדיון כי ברור לי שאתה רואה אותו במשקפי שמש ורודים כל כך שזה חסר טעם . אבל אם ניימאר היה עוזב כמו בנאדם , לא תובע אותנו ואומר את האמת, אני לא הייתי כועס עליו. בטח לא ברמה הזאת.

אפשר גם לנהל את הדיון בצורה ענינית על הברזילאי. תוציא ממנו את השנים של ברצלונה. מה הוא שווה? מה הוא עשה בשביל סרט מיוחד על הקרירה שלו? פה אפשר לנהל דיון עניני. כי לדעתי הוא כישלון חרוץ בצרפת וזה לא רק הדעה שלי בלבד, לדעתי זה כבר המציאות.

אה, אתה לא אמרת על כל פעם שאלבה או אלבס בקדנציה הראשונה שהם “זורקים זין” בכל פעם שהם לא ירדו להגנה. אל תנסה לתפוס עליי moral highground, זה סבב אלוהים יודע כמה שאנחנו מדברים על הנקודה הזאת והסטנדרטים הכפולים שלך לגביי אומדן שחקנים. ניימאר דפק את המועדון, ולהגיד שהיה מדובר ב"התנהלות לא ג’נטלמנית" זה חתיכת אנדרסטייטמנט.

משה בוא נסכם אז. אין לך הוכחה למה שכתבת עם הסידור עם פאריס, שוב פעם קראת יותר מדי בבארסה מאניה. אתה כועס כי הוא עזב וצייץ איזה משהו, ואז בדיעבד גם מאוד כאב לך שהוא זרק זין וקרא למסי.
כישלון בפריז? בסדר. אם הוא היה לוקח צ’מפיונס היית מתחפר בתוך הפוך.

נדב, לי אין סטנדרטים כפולים. רונלדיניו ודקו היו יותר גרועים מניימאר, ומקצועית הוא היה יותר טוב מהם. אני מוקיר לניימאר את ה4 שנים שלו פה, הוא גרם לי להמון רגעי אושר, יצר חברות מדהימה עם מסי וסוארז והפך את ברצלונה למועדון שמח ומצליח. ניימאר הגיע בהמון כסף, הלך בהמון כסף, בחיים לא עשה פוזות על משכורת ועל המגרש כל דקה נתן את כל כולו. אם זה היה מלווה באיזה עצירה לקשירת שרוכים בשביל כמה ג’ובות זה לא הופך אותו לאוייב הקטאלונים.

אני לא מתכוון באמת לענות לך שוב על דני אלבס, אני שנאתי את דני אלבס לא רק בגלל הזריקת זין על המגרש שהייתה כמה עונות, אלא גם על ההתנהגות שלו מול המועדון שפעמיים הוא ניסה לתפוס אותנו בבייצים ואיים שיעזוב אם לא יעלו לו את השכר.

קודם כל, בארסה מניה, היתה מהפאנבויז הכי גדולים של ניימאר. שם בטח לא קראתי את זה. יותר מזה, חלק מהאי אמון שלי בבארסה מניה התחיל בסאגת ניימאר . זוכר איך הם “ירדו” על כל מי שאמר להם שניימאר יעזוב בקיץ ההוא? שם זה התחיל. הליגלוג האינסופי שלהם “נאיימר ישאר בברצלונה כי יש לנו קשרים בברצלונה.” אז מצחיק שאתה חושב שקראתי את זה שם… הם גם לפני שנתיים עשו לובי שיחזור לברצלונה…

אני לא יכול לחזור ולהביא לך ציטוטים מהטויטר וכתבות כי עבר משהו ארבע שנים ואני לא שמרתי כלום. אבל כל מי שעוקב אחרי פה יכול לבקר אותי על הרבה דברים. חלק גדול מהם בצדק. אבל לא על זה שאני משקר או ממציא דברים. בבקשה אל תהפוך אותי לשקרן. לא הייתי כועס עליו אם הוא היה עוזב בצורה רגילה.

אין אף אחד בעולם חוץ ממך כנראה, שחושב שעד עכשיו הקדנציה של ניימאר זה משהו אחר חוץ מאי הצלחה.

אני לא מדבר שהבוס של פאריז הביא אותו רק בשביל הצמפיונס והוא לא מספק לו את הסחורה .

מלבד שערוריות תמידיות. הוא כל שנה נפצע ונפצע או מקבל השעיות. מנהל כל הזמן רומנים מתוקשרים עם ברצלונה או ריאל, תבדוק כמה הוא כשיר בכל עונה ותחזור אליי. ממה שאתה כותב ברור לי שאתה בכלל לא עוקב אחריו. אז בבקשה את האי הצלחה מול הכישלון שלו בפאריז אפשר להוכיח בקלות.

דרך אגב אם הוא כל כך הצלחה למה הוא במשך שנתיים ברצף רצה לחזור כל כך לברצלונה? למה הוא התחנן שמסי יעבור לשחק יחד איתו? אחרי שהמקורבים שלו בזמנו הדליפו שהוא עזב לפסז בגלל שהוא רוצה לברוח מהצל של מסי.

משה אתה כותב פה סיפור על איך ניימאר נפגש עם נשיא פריז באיביזה בשביל לזיין את ברצלונה, ומבסס את זה על ציוצים לפני 5 שנים. תהיה רציני נשמה. אתה רוצה להיות הייטר זה שלך, אתה רוצה גם להגיד שאני צבוע כמו נדב זה גם בסדר, אבל לדעתי ניימאר לא כזה נורא כמו שעושים ממנו-הוא שחקן שכבר עשור בטופ העולמי, במבחן התוצאה הוא סיפק לנו מעל ומעבר, וכל הסיפור שלו מנופח יותר מדי. אוהדי בארסה מתנהגים כמו ילדה עם קוקיות שזרקו אותה בכל מה שקשור לניימאר. הוא שכיר חרב בסופו של דבר, והוא היה שכיר חרב מדהים, שגם כשעזב לא עשה את זה כזה נורא כמו שאתם עושים. הוא התלבט, משך זמן, קצת דרמה, אבל בסוף הלך וקיבלנו עליו מלא כסף. זה לא שהוא נכנס ראש בראש עם המועדון או שיחק אותה חם קר בשביל למשוך זמן ולצאת חינם, וגם לא כופף אותנו כל פעם עם המשכורת. קצת פרופורציות.

אני יכתוב ובזה יסתיים הפינג פונג בנושא של ניימאר (לפחות עד הפעם הבאה):

בשנה או שנה וחצי לקראת סוף הקדנציה של ניימאר הוא וברתומאו ניהלו משא ומתן מתיש בקשר להארכת החוזה של ניי. בחופשת החורף של השנה האחרונה שלו ניימאר יצא לחופשה באיביזה ושם נפגש עם נציגים של פסז (לא כתבתי עם הנשיא באופן ספיציפי) ששם הם הגיעו להבנות בע"פ. ניימאר רצה לחתום על החוזה בברצלונה בשביל להבטיח את הקיום של הסעיף נאמנות לו ובשביל אביו (בצירוף מקרים מאוד מוזר הוא גם התעקש על סעיף השיחרור שיתאים ליכולות של פסז באותו זמן). אם אתה חושב שחוזה בכזה סדר גודל נחתם באיזה קיץ אחד בזמן כל קצר אז אתה כנראה איש מאוד נאיבי. זה ברור לכל מי שעקב בנושא שהוא הגיע לאותו קיץ גורלי עם חוזה שהוא כמעט מוכן מהצרפתים.

על זה כל התביעה שלנו מולו התנהלה. הוא דרש את הסעיף וברצלונה טענה שהחתימה שלו נעשתה באי תום לב שהוא ידע מראש שהוא כבר לא ישאר בברצלונה.

אני לא כתבתי שאתה צבוע או משהו כזה. אתה התחלת ואני יסיים. לא הגבתי ל"Haters gonna hate…" שלך כי אני לא מתבייש בעובדה שאני שונא אותו. אבל שאתה קורא לי ממורמר ולהתקדם הלאה, כאילו אני סתם נטפל אל המסכן. פה אני מתערב.

כרגיל וכצפוי , הוא חשב כל כך על ברצלונה שהוא חיכה כמעט עד סוף החלון העברות כי הרי שקבוצה עם הגב על הקיר אחרי שמי שהיה מיועד להיות היורש של מסי ותקע ברז זה הרי הרגע לעזוב, ובדיוק באותו רגע שהסעיף נאמנות נכנס לתוקף הוא הודיע על העזיבה שלו לפאריז. הרי גם אם נתעלם ממה שכתבתי, ואתה כרגיל מתעלם. הוא ידע מהתחלת הקיץ (נלך לגירסה שלך) אבל הוא חיכה שהסעיף נאמנות יכנס לתוקף. ואז שהוא נכנס הוא הודיע שהוא עוזב…

חחחח זה כבר מצחיק אותי…

הכעס על ניימאר מנותק מסיבות מקצועיות. הלוואי עלינו שכל שחקן יעזוב כמוהו.
אתם מוציאים עליו את התסכול מאוזלת היד של ההנהלה הקודמת שלכם במציאת תחליפים.
בסוף קיבלתם 222 מיליון. זה היה יכול להיות אמבפה ובלם מהטופ האירופי. בהתחשב בכך שהוצאתם 400 מיליון על מחליפים זה גם היה יכול להיות הרבה יותר מזה.

הוא לא יצא נחמד, הוא פעל מאחורי הגב שלכם, אבל הוא השאיר אתכם עם פאקינג 222 מיליון כדי לנגב את
הדמעות, לא ככה הייתי מגדיר דופק. מי שדפק אתכם היה ברטומאו עם רכישות הזויות כתגובה.

אני בטוח שהייתה פה מחשבה על ברסה, אני בטוח שניימאר ציפה שזה יתקבל יותר בהבנה, ואני בטוח שהסיבה למצב הוא שברטומאו רצה שהכעס יכוון על ניימאר בעוד הוא ייראה המושיע שיציל אתכם אחרי שניימאר הרשע השאיר אתכם בלי כלום (כאילו שב222 לא הייתם יכולים לבנות קבוצה חדשה שלמה).

אתה כותב איפה הוא לא בסדר, אני כמובן שמסכים שהוא יכל לצאת יותר טוב, אבל בוא הוא יכל לחכות עוד עונה או שתיים (לא סגור על החוזה שהיה לו) ולעזוב בחינם ולשלשל לכיסו סכום כזף גדול הרבה יותר ולהשאיר אתכם עם קצת פחות מ222 (222 פחות ליתר דיוק).
האם זה היה עדיף?

ברור שהוא רקד על כמה חתונות, אני פשוט חושב שהוא בסוף השאיר אתכם עם סכום כסף יפה מספיק כדי שלא תאשימו אותו.

הוא יצא מניאק, אבל הוא לא דפק אתכם. כשדופקים מישהו הוא לרוב חא נשאר עם יותר ממה שאיבד, וניימאר לטעמי שווה הרבה פחות מ222 מיליון.
זו לא סיבה לשנוא אותו לטעמי, יש שחקנים שדפקו אתכם הרבה יותר

הוא כנראה לא היה מקבל את החוזה מפסז אם הוא היה מחכה. אני מניח שהם לא היו מחכים לו לנצח…

ומי שקורא אותך יחשוב שהיתה לו אלטרנטיבה עם סעיף השיחרור ומרוב הנחמדות שלו הוא בחר לתת לנו את זה. אתה מבין שזה חוק בספרד שלא נתון לשליטתו.

כן , החזיר AKA פיגו במקום הראשון. ניימאר במקום השני בשבילי.

הוא חיכה לסוף החודש שקשה מאוד למצוא תחליף ראוי בזמן הזה, במיוחד מועדון שנתפס עם מכנסיים למטה . ואז שקיבלנו את הסכום עליו . כל קבוצה באירופה ידעה שתי דברים:

א. על הנואשות שלנו.

ב. סכום כסף שקיבלנו עליו.

כל סטודנט לשנה ראשונה בכלכלה ידע לספר לך שהסכום הוא חסר ערך כי שהצד השני מריח שיש לך את שתי הסעיפים שרשמתי למעלה ובאותו זמן אז הוא ידרוש את כל העוגה בשבילו. לכן לנופף לי פה בסכום הכסף שקיבלנו עליו זה די חסר ערך. אם שנה לפני זה, ברצלונה היתה פונה לדורטמונד ומציעה עליו כסף, זה היה נגמר בסביבות 30 מיליון אירו , שנה אחרי זה צמח ל150 מיליון אירו. הרי גם דמבלה בשיאו לא שווה את הסכום הזה, שלא לדבר שליברפול עשתה אותו דבר. כי הם הבינו שיש לנו כסף מעיסקת דמבלה וכמובן נשיא אידיוט וחסר עמוד שידרה אבל זה נושא אחר לגמרי.

אפשר לחסוך את הדיון ולעשות סקר:

1. מי שונא את ניימאר? כולם
  2. מי לא שונא את ניימאר? שביט
  3. מי אוהב את ניימאר? צרצרים

:joy: :joy: :joy: זה בהומור למי שעומד לקפוץ

אני ברשותך רוצה קצת לחלוק על זה.
היתה לו עונה טובה אחת (וגם היא רק בחצייה השני אחרי הFollow של מסי לצ’לסי), אבל בעונות אחר כך, למעט הבלחות קטנות מאוד הוא לא היה טוב ברוב המשחקים, לא היה מוסר שצריך או מחמיץ מצבים טובים מאוד ובאופן כללי התנהג גועל נפש על המגרש עם הצגות ובכיינות. במחשבה שניה גם בחצי עונה הטובה הוא היה אגואיסט ומחמיצן אבל כיפר על זה.

אני לא סבלתי אותו כשחקן עוד לפני כל הסיפור עם פריז, הסיפור עם פריז רק חיזק והוסיף את הנושא של האדם שהוא.
אני חושב שהוא אוברייטד בטירוף. יש לו כישרון אבל אני לא הייתי בונה קבוצה סביבו וגם לא מביא אותו ככינור שני. שמחתי מאוד שהוא לא חזר.

אה, ואני גם לא מבין למה זה שפריז שפכו עליו 222M נזקף לזכותו איכשהוא

מסי משחק בשביל הכדור. ניימאר משחק בשביל המצלמה.

זה כבר להיות מנותק למציאות, זה ממש להיות הייטר ברמה הכי גבוהה שיש. זה כמעט כמו שאני לא מכניס את לברון לטופ 10 מרוב שאני שונא אותו.

אבל בוא נראה מבחינת מספרים, וחשוב שנזכור שמדובר בקיצוני. לא חלוץ, קיצוני.

אחרי העונה הראשונה שלו שהוא לא היה רע, האמת הייתה לו עונה מעולה בעונת הטריפלטה. הוא כבש בליגה 22 גולים, רק מתחת למסי ורונלדו, ביחד עם גריזמן ומעל חלוצים כמו בנזמה, אדוריס, לואיס סוארס ובאקה שהיו החזקים בליגה.
בליגת האלופות בכלל הוא הסתכל למסי ורונלדו בעיניים וחלק איתם את מלכות השערים, שהשוס הוא ההישג של לכבוש בכל שלב בנוקאאוט. כל שלב.

עונה אחריי הוא שוב כובש מעל 20 גולים, שוב בצמרת לצד שחקנים שמשחקים יותר החלוצים. הפעם הוא כבש יותר מגריזמן, ובעונה שמסי עשה הכל בשביל שסוארז יזכה בנעל הזהב. הוא גם היה בטופ 5 בבישולים.
בליגת האלופות הוא היה מלך הבישולים.

עונה אחרונה הוא ירד במכסת השערים, אבל עדיין סיים בכל המסגרות עם 20 שערים, אבל במסגרת הבישולים הוא היה מלך הבישולים גם בליגה וגם בליגת האלופות.

ואם נרגע נעזוב את המספרים, שספק אם תמצא אצל איזה קיצוני, עזוב את השערים במאני טיים שבהחלט היו לו, הוא היה שחקן שמייצר מצבים לבד, שידעת שגם בלי מסי יש לך כתובת בהתקפה ושחקן שאין לו בעיה לקחת את המשחק עליו, שחקן חיובי בחדר הלבשה שמהרגע שהגיע ידע לתת כבוד למאמינים ולשחקנים הוותיקים. שחקן שהגיע ככוכב ענק והשתלב בצורה מעולה גם במרקם החברתי וגם המקצועי. אני אישית מתגעגע אליו, ואיחלתי לו בהצלחה בפריז. רציתי שיקח צ’מפיונס בשביל הגאולה שלו ככדורגלן שרצה לעשות היסטוריה ייחודית שעוד לא עשו שם.

להגיד שהוא כישלון זה פשוט לא נכון, לא משנה כמה אתה שונא אותו. ולברון טופ 3, לא משנה כמה אני שונא אותו.

לא אמרתי בשום שלב שהוא כישלון.
אני לא מסכים שהוא תרם לנו ‘די והותר’ וזה שתקרא לי הייטר לא ישנה את זה.

יש לי זוג עיניים, המספרים לא מספרים מה הוא יכל עוד לתת וכמה הוא החמיץ ולא בישל.
כאמור, אין ויכוח שהוא כישרוני, בפועל לא בכיתי שהוא הלך, לא היינו נראים מדהים איתו בלשון המעטה, חוץ מהטריפלט (וגם שם זה נושא לדיון על צורת המשחק שלנו - עונה שהביאה אותנו למצב הנוכחי).
הבעיה היא מה עשינו עם הכסף.