אקסים ומושאלים ברסאים

מה שקרה עם קסיאס היה בושה לריאל מדריד. מדובר בשוער הספרדי הכי טוב בהיסטוריה, ספורטאי למופת ומדרידיסטה בכל חלק בגופו. אתה באותם שנים ריאל מדריד הייתה כזאת מוכה, שאפילו התרגיל הפסיכולוגי הכי פשוט עבד גם על האוהדים שלה. תמצא אויב, תגדיר את עצמך כקורבן, וככה תיצור איחוד חזק. מוריניו סימן את ברצלונה כאויב העיקרי, שכול העולם נגד ריאל מדריד, וככה קסיאס מצא את עצמו אויב בעצמו אחרי שלא הסכים להתיישר לשטות הילדותית הזאת וללכת נגד הנרטיב שמוריניו יצר.

אני אהבתי כמה שחקנים מריאל. מאלה שגדלו שם רק את קסיאס וגוטי. את גוטי אהבתי כי הוא בסופו של דבר גאון כדורגל והוא חולה נפש שלא שם קצוץ על אף אחד, יכולתי להתחבר לזה. קסיאס הוא פשוט ספורטאי שגדול מהמשחק. במשחק נגד איטליה ב4-0 הוא מבקש מהשופט לכבד את איטליה ולא להוסיף תוספת זמן, יש דבר כזה?

מוריניו בהחלט ביזה את איקר וזה לדיראון עולם, אבל הוא עזב שנתיים אחרי מוריניו, כך שלא ברור לי הקישור שעשית נדב. הפרידה היתה עם אנצ’לוטי ואחרי דעיכה מקצועית גדולה מאד. הוא אפילו כמעט עלה לנו בדסימה עם טעות מחרידה בגמר. לא מהווה תירוץ לדרך שבה זה נעשה, אבל הפרידה עצמה היתה במקום.

שביט - אני לא מכיר הרבה אוהדי מדריד שהיו בצד של מוריניו ב2013, אם בכלל. מוכים מוכים, אבל איקר הוא אלוהים וזה גם לא הוכיח את עצמו מקצועית (בניגוד לדם הרע מול בארסה בפני עצמו).

אני חושב שהפגיעה של מוריניו בקסיאס היא זו שהובילה לירידה שלו. אני זוכר שמהרגע שהוא איבד את ההרכב לדייגו לופז (אם אני לא טועה) משהו בו נכבה. אז כן, אני רואה את הקשר בין ההסתה של מוריניו נגד קסיאס ואשתו לירידה ביכולת שלו.

אני לא זוכר שום עובדה כי יש לי זיכרון של דג. אבל רגשות אני זוכר ומה שעשו לקסיאס היה בושה וחרפה לריאל מדריד. איך שהם התייחסו לסמל שלהם, כולל בספורטאנטר, היה מגעיל. אני זוכר שהייתי בשוק מזה וזה פשוט נמשך ונמשך.

תגיד לי אתה מסתלבט?

מה אתם מגדירים יחס רע?
לרצות ששוער אחר ישחק זה יחס רע?
אני תמכתי בהורדה שלו לספסל. לא כי הוא גרוע אלא פשוט כי היה טוב יותר.
אם לא הפציעה ההיא כנראה שזה היה לוקח זמן רב יותר, אבל בסוף נאלצנו להביא שוער חלופי שהתברר כטוב יותר. לא מבין למה זה לא בסדר להגיד לקסיאס שהגיע זמנו לרדת לספסל? בפורום שלכם אתם עושים את זה עם סמלים כמו בוסקטס ופיקה על בסיס שבועי, ולהם עוד אין מחליף טוב מהם.

אם אתם מדברים עח הדרך, אז פה אני מסכים שזה נעשה באופן רע, אבל גם קסיאס לא שה תמים. הוא שה תמים כמו שפיקה יהיה אם יקבל חוזה חדש ולא יסכים לרדת לספסל.

בסוף אף שחקן הוא לא מעל המועדון ולא הייתי מוכן שנוותר על תואר משמעותי בשביל הכבוד של שחקן כלשהו.

אתה צריך הוכחות? חשבתי שראית כדורגל בעשור האחרון,זו הוכחה מספיק טובה.

סתם אוף טופיק, אבל זה מסביר לי כל כך הרבה טיעונים שלך :rofl::rofl::rofl:

מוקדש למשה:
גרסיה פימיינטה מונה למאמן החדש של לאס פלמס ויחליף את פפה מל.
אולי אפשר לבחון אותו ככה בקבוצה אמיתית.

יותר גרוע מקומאן וצאבי הנוכחי הוא לא היה ואני מבטיח לך את זה.

בשונה ממה שאמרתם על קומאן, ולפניו על סטיין…

אין פפה “אני אחזיק בכדור יותר מבארסה של פפ” מל פשוט לא מצליח להתרומם מאז השנים הנהדרות בראיו לפני עשור וקצת.
הכל התחיל בעזיבה לאנגליה.

אין פואנטה להודעה סתם שם שהזכיר לי נשכחות

הידעת מה עושה ריבאלדו היום? ההוא עם המספרת? אחרי שעשה סיבוב פרידה של איזה 10 שנים בכל העולם, כולל אוזבקיסטאן, הבחור חזר לעבוד בברצלונה. הוא השליח שלנו בארה"ב.
אגב, באמצע סיבוב הפרידה הזה הוא הגיע לקבוצה קטנה בברזיל בה שיחק עם בנו. לא מכיר הרבה סיפורים של אב ובנו באותה קבוצה. עוד שם שעשה את זה ותשמח לשמוע הוא גודיונסן.

שאלת את עצמך מה עושה הים דקו? מסתבר שהוא סוכן שחקנים מצליח ויש לו סוכנות. השם היחיד שזיהיתי שם זה פאביניו של ליברפול. היתר נראים כאילו ברחו מאיזו סדרה על ברוני סמים של נטפליקס, וגם השמות בהתאם.
http://www.d20sports.com/en/

מקווה שהרסתי לך את הלילה. אני יכול לישון בשקט עכשיו. :ok_hand:

הראשון, ולמיטב ידיעתי היחיד, שהחליף את אביו במשחק נבחרת.

יצא בנטפליקס סרט על ניימאר.
אני לא הולך לראות את זה, אבל מי שבא לו…

עוד סיבה לבטל את נטפליקס… תודה דימה!

Haters gonna hate…

זה מסביר למה המנייה של נטפליקס צללה

השאלה אם המנייה של נטפליקס גם נעלמה לכמה ימים בחודש מרץ

דיי דיי תפסיקו עם המרמור. עד כמה שידוע לי מדובר בשחקן שסיפק את הסחורה על המגרש ולא בילה ביציע יותר מדי. דווקא בזמנים כאלה אתם אמורים להעריך אותו מקצועית.