אקסים ומושאלים ברסאים

אין תרד על פפ כמו בפורום הישן וזה חבל, אבל עדיין לא נשכח אותו נכון?

Guardiola’s Record against Real Madrid as a Manager

18 Games
10 Wins
4 Draws
4 Losses

https://twitter.com/GuardiolaTweets/status/1232788161773871117

ניצחון מס’ 28 של פפ בשלבי הנוקאאוט של ליגת האלופות - יותר מכל מאמן אחר בהיסטוריה.

פעם שלישית גלידה:

https://twitter.com/barcacentre/status/1233139353158922251

בטח כולכם קראתם שרונאלדיניו ואחיו נעצרו בפרגוואי עם דרכון מזויף.

הוא עד כדי כך מטומטם?
אין מישהו שלא מכיר אותו, למה הוא חשב שזה יעבור בטבעיות עם דרכון פרגוואני?

15 שנים מהרגע ההוא ועד שהוא יכנס לכלא בפרווגאי.

לא יאומן
כמה טיפש ככה גאון
https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1236683093727010818

שתי האקסים שלנו, דניס וטייו משחקים יותר טוב בשביל ברצלונה מאשר השחקנים שתכלס משחקים בברצלונה. בחיי שאני לא מאמין שזה באמת קורה, שתי האקסים מצילים שלנו את התחת. רק חבל שברטרה לא כבש. זה היה משלים לשלישיה…

חבל גם שבמהלך הקריירה שלו גם כל העונות שלו נראו ככה. בדיוק חצי.

אולי בבארסה. בארסנל הוא היה תופעה.

בברצלונה הוא היה עסוק יותר בלהדליף לעיתונאים את ההרכבים לפני המשחק, סיפור מעניין, שטאטה עזב ולואיס אנריקה הגיע, השמועה אומרת שטאטה אמר לאנריקה שססק הוא התפוח המורעל…

פפ “תפס אותו על חם” בשנה שהוא עזב. בגלל זה ססק לא אוהב אותו וששאלו אותו השנה על המאמנים הטובים שהוא התאמן תחתם, הוא התעלם מפפ. ברוך שנפטרנו מעונשו של זה שמגיע לחצי שנה ואז יוצא לפגרה … :joy:
,

האקס מלקום חזר מפציעה וכבש צמד מול צסקא.

בינתיים אצלנו בריית’וויט, וידאל וגריזמן מככבים באגף.

עם המכירה של מלקום בפני עצמה אין לי בעיה, קיבלנו סכום יפה שהזדקקנו לו כדי להתחזק בשחקן שבאמת יכול לתת אימפקט בהרכב. הברזילאי מוכשר אבל מראש היה ידוע שזה שחקן לרוטציה, וורלד קלאס הוא לא וגם המאפיינים שלו כשחקן בעייתיים לקבוצה (קיצוני ימני עם רגל שמאל, שחקן לא מספיק מהיר לאגף וכו’). הבעיה הייתה שהסכומים האלה הלכו לרכישת גריזמן, דבר שכצפוי לא פתר כלום ורק החריף את הבעיות. ושהסגל רק נחלש עד כדי כך שנאלצנו לחפש ישועה באמצע העונה אצל לגאנס.

רואה מחצית שניה (רק שניימאר יפסיד). מה צאבי עושה בבאיירן? לא פרש? :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Evil has been defeated!!! מזל טוב באיירן , ללא ספק הקבוצה הכי טובה באירופה.

מצד אחד אקס פריקוס מתועב ומהצד השני , פרימדונה בריזלאית חסר כבוד . אני מתקשה להחליט בעד מי אני. וזה רק מראה כמה אני מתעב את ניימאר…

image

לואיס סוארז נכנס בדקה ה 70 , נותן אסיסט ושם שני גולים של חלוץ גדול.
אם זה הייתי אני, הייתי מראה אצבע לברטומיאו.
הוא נראה חד ולא בזבז דקה על ההתאקלמות.
אולי סוף סוף יהיה כיף לראות את אתלטיקו. אני כבר לא יכלתי לסבול את משחק החפירות שלהם.

מה שהוא עבר בבארסה זה התעללות ספורטיבית. המשיכו לטחון אותו 90 דקות כל משחק, כשהוא בעצמו אומר שהוא לא מסוגל לזה פיזית בראיונות. הוא היה פצוע ולא יכל ללכת לטפל בעצמו כי היה ברור שמסי אין אם מי לשחק בלעדיו.

שום טענה אין לי לסוארז. הוא תמיד נתן הרבה יותר ממה שהוא יכול. זה שברצלונה מתנהלת כמו קבוצת המילואים של בית"ר ירושלים, מוכח כל פעם כששחקנים עוזבים אותנו ונראים מדהים במקומות אחרים.

תעשו פרצוף מופתע כשסימאונה לא יטחן אותו 90 דקות כל משחק, והוא יסיים עם 20+ שערים ו10+ בישולים.

בהצלחה פיסטולרו. עוד חודשיים יש לך הזדמנות להחזיר לברתומיאו. תבוא מוכן.

טל אף אחד לא הצמיד לו אקדח והכריח אותו לשחק. זה חלק מהבעיה שהיתה איתו. זה בדיוק העניין, אם סימואנה יצליח לשכנע אותו לשחק רק מתי שהוא צריך, יכול להיות שהוא באמת יהיה שם להיט.

אני לא חושב שהוא היה מוכן לשחק פחות דקות בברצלונה. עכשיו יש לו מוטיבצית יתר. וכמו שכל אקס אהוב יעשה, הוא בטח יתפור אותנו.

בכל מקרה, מצטרף למחמאות. יהיה יותר כיף לצפות באתלטיקו השנה.

יא חביבי אתלטי זה רק לאניני טעם. זר לא יבין.

זו לא אותה אתלטי בלי האוהדים שלנו, ברגע שהם יחזרו סוארז יהיה בטירוף. מותר לחלום.
הוא בכמה רמות מעל כל מה שהיה לנו מאז אל טיגרה… המיקום, החדות, קריאת המשחק, הכניסה לשטח, הקילר אינסטינקט, התזמון, האטרף והגרינטה. תענוג צרוף והוא הראה את כל זה כבר ב25 הדקות הראשונות בחולצה שלנו. רק לדמיין מה יקרה כשהוא אשכרה יתאקלם ויהיה מסונכרן עם הטירוף של צ’ולו והקהל האדיר שלנו.

זה היה כל כך מוזר לראות את החיה שהכי הפחידה אותי בברסה משחקת בשבילנו… כנראה לא אתרגל לזה בקרוב… אבל לא ייאמן מאיזה שחקנים אתם נהנים, מאיזה שחקנים ההנהלה הפושעת שלכם מרשה לעצמה לזרוק… חוץ מהאלאנד ולבנדובסקי (לא ברגעי האמת) אין חלוצים עדיפים עליו בעולם.

צ’ולו יכניס אותו לאט לאט לרוטציה, אסור לטחון אותו, יהיה חכם לתת לו תמיד לעלות במחצית השנייה במקום קוסטה ולראות איך זה הולך.
זכינו.

גם ראקיטיץ’ כובש היום, את ה-3:1 של סביליה מול קאדיז.

מבישול של…מוניר, שגם כבש את השני של סביליה.

זה לא כדורגל בלי אוהדים. לא מצליח להנות . אבל האמת זה לא חדש לי, אני לא מצליח באמת להתרגש מברצלונה כבר כמה שנים טובות.

אני מנסה לתאר לעצמי איך תרגיש כאשר פתאום יעברו 7 שנים בלי אליפות… לא חושב שזה יקרה לבארסה (כי לדעתי בארסה תזכה באליפות אחת לפחות ב-3 העונות הקרובות, כולל זו), אבל רק תוהה.