אקסים ומושאלים ברסאים

מתוך הכתבה של יוכין:

“את עונת 1994/95 הוא פתח ללא חשק, ובהזדמנות אחת אפילו ברח לברזיל במטוס פרטי באמצע משחק ידידות כדי לרקוד על החוף בריו. קרויף הגיב בזעם. “אני מוכן לקבל משחקני רק מאמץ מקסימלי. אם רומאריו לא מרוצה אצלנו ורוצה לחזור למולדתו, אז שיחזור. הוא לא מעניין אותי יותר”, אמר המאמן ההולנדי שמאס בכוכבו.”

נשאר לי רק לדמיין מה קרויף היה חושב על ניימאר. מבטיח לך שהוא לא היה רחמן יותר ממני.

אז זכרוני בגד בי בעניין רומאריו. מודה.
יש למישהו משהו נגד המקצועיות של ריבאלדו?

ואן חאל :slight_smile:

דרך אגב , קאקה היה מקצוען לחלוטין נוצרי אדוק וגם אוהד ישראל :slight_smile:

חבל איך הוא סיים בריאל…

כפרה על ריבאלדו לא רוצה לשמוע עליו שום מילה רעה

לא יודע מה הוא לוקח, אבל הלוואי עליי להיראות כמוהו בגילו.

טוב זה כבר יותר פסיכי ממה שאני חשבתי…

“לפי “בילד” הגרמני, מה ששבר את גב הגמל מבחינת לייפציג ובעיקר המאמן דומניקו טדסקו, היה הרגע בו מוריבה הכריח את הפיזיותרפיסטים של הקבוצה לספק לו ענבים בזמן שהוא שכב על מיטת הטיפולים. טדסקו הגיע לקבוצה רק בדצמבר, אבל היה בהלם מההתנהלות של הקשר בן ה-19. כששאל לפשר העניין, סיפרו לו שמוריבה נוהג להריץ את המסאז’יסטים באופן קבוע עם בקשות לענבים. המאמן דרש לזרוק אותו.”

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1507765768880066561

לא יודע מה יותר מטומטם פה , הדרישה שלו לענבים או שהם אשכרה הסכימו לזה… חחחחחחחחחחחחח

ובמקומו קיבלנו את גאבי וניקו. אוף. באסה.

אם שחקן כלשהו, בטח צעיר היה מבקש שאביא לו ענבים הייתי דופק לו שקית קרח לראש, חתיכת חוצפן.

בדיוק הראו תקציר צ’לסי-וולבס. טרינקאו עם אחלה גול היום.

מזל טוב לואיס אנריקה! בן 52 הילד!

https://twitter.com/OfficialBHAFC/status/1523769224216424449

עוד עונה מוצלחת של הבחור.

באמת פיספוס שלנו. לא משנה איפה הוא עבר הוא בלא. מבארסה ב, לאייבאר, לחטאפה ולברייטון. הוא לחלוטין יכל להיות לכל הפחות מחליף לאלבה.

היה לפני כמה זמן דיון על איניסטה וכמה הוא גאון. דיברו על מיקומו בספרי ההיסטוריה של הקשרים, ולא יכולתי לחשוב כמה זיכרון קצר יש לאנשים. שכחו כמה דומיננטי הוא היה ולאורך איזה תקופה ארוכה. ברסה מאניה סיכמו, הנה הנקודות-

איש המשחק של 3 גמרים-גמר יורו, גמר מונדיאל וגמר ליגת האלופות.
בישל ב3 גמרים של ליגת האלופות. בישל בחצי גמר נגד ריאל וגם כבש נגד צ’לסי.

בקלאסיקואים יש לו 3 שערים ו8 בישולים.

שער ניצחון במונדיאל.

מכל הקשרים, איניסטה שני רק לצ’אבי במספר הבישולים בליגת האלופות. לצ’אבי יש 30, לאיניסטה 29. מעליהם יש 3 שחקני התקפה.

מצטיין יורו 2012, שחקן השנה של אופ"א, 3 פעמים על הפודיום של כדור הזהב. הוא שחקן הקישור עם הכי הרבה הופעות בהרכב של פיפ"א.

37 תארים קבוצתיים. רק מסי ואלבס מעליו.

אני מת על צ’אבי, הוא אחד השחקנים שאני הכי אוהב והוא גרם לי לראות כדורגל בצורה שונה. אבל בעיניי איניסטה הוא הקשר הכי טוב ששיחק את המשחק. הוא היה השילוב המושלם של קשר שיודע לפרוץ הגנות בכל דרך שהוא רוצה-כדרור (מקום שלישי בדריבלים מוצלחים בליגה הספרדית, מקום רביעי בדריבלים בליגת האלופות. מבין הקשרים הוא מקום ראשון), מסירות עומק או בעיטה מרחוק. ראיתי משחק שלו בויסלה העונה. הקבוצה שלו נראת נורא אבל היה אפשר לראות כמה נגיעות קסם יש לו עדיין ברגליים, פשוט רמה מעל כולם.

לראייה - התמונה שלי.
רונאלדיניו גרם לי להתאהב לראשונה בברצלונה, מסי הוא אלוהי הכדורגל אבל אינייסטה הוא השחקן האהוב עליי בכל הזמנים, קלאס באפס מאמץ.

https://twitter.com/BarcaUniversal/status/1525618500697464833
נהרג בתאונת דרכים, יחד עם אחיו.
היה בן 27 במותו. RIP
לא רוצה לחשוב איך ההורים שלהם מרגישים עכשיו, אני אבא ל 2 בנות.

אני זוכר את השם שלו שהזכירו בתור אחד הילדים שהיו אמורים לעשות את הקפיצה לספסל של הקבוצה הראשונה, אבל זה לא יצא לפועל.

לא עושים לייק . אבל יהי זכרו ברוך…

משחק אחרון בוונדה וכמעט האחרון שלו בליגה הספרדית. איזה קלאסה איזה שחקן איזה אהוב ואיזה אגדה.

לואיס סוארז

שנאתי אותו כשהגיע. גזען, נשכן, באן ויקר.
לקח לי איזה שנתיים להתאהב.

בוא נגיד את זה כך, כל האוהדים ששיחקו (או רובם) נגד לואיס שונאים אותו כי הוא מוציא להם את הנשמה ובוא נגיד את האמת הוא גם יודע לעשות את הפרובקציות שלו. אבל שהוא משחק בשביל המועדון שאתה אוהב אי אפשר שלא לאהוב אותו.

דרך אגב הוא לא גזען ולא בטיח מכל הדברים שמטיחים בו זה הכי כואב לי כי זה פשוט בולשיט. עוד המצאה רעה של התרבות המודרנית של הפולטי קורקט.

רק להראות איזה לב טוב יש לו.

ברור שהוא לא גזען. אבל הוא הגיע עם תווית כזאת בגלל פרשת אברה, ולא עקבתי אחריו כדי לפקפק בתווית.
אה, שכחתי - אז, ב 2014, עוד היה טרי ההצלה הצינית שלו נגד ניגריה במונדיאל.