אקסים ומושאלים ברסאים

עורכי דין טובים יכולים להיות גם בצד של אתלטיקו.

הם עושים משהו שהוא מסריח, אבל ככל הנראה חוקי לחלוטין. בדיוק כמו לא מעט מקרים אחרים של ברצלונה הקיץ. ולא רק הקיץ.

דרך אגב תתנחמו בזה שיש מצב שהם יאבדו את הצמפיונס ואז נראה את הנשיא שלהם מסביר לקהל אוהדים שלהם את התרגילים שלו.

להתנחם במשהו שיש סיכוי שאולי בטעות יקרה עוד 8 חודשים?

כשחותמים על חוזה, נקודת ההנחה היא שכל צד ימלא את החלק שלו. ברצלונה מבחינתה לא עשתה בעיות, והשאילה את השחקן.

אם החוזה אומר שגריזמן ישחק לפחות ב50% מהמשחקים שהוא כשיר בהם, ומחריג משחקים בהם הוא נכנס כמחליף - רוח הדברים היא שאם גריזמן יהיה טוב ואתלטיקו תשתמש בו, הם יאלצו לקנות אותו במחיר שהוסכם מראש.

מילא אתלטיקו הייתה משאירה את גריזמן מחוץ לסגל. צ’ולו היה יכול להתראיין כל משחק ולהגיד שגריזמן לא מספיק טוב והוא לא חלק מהתוכניות המקצועיות שלו. כולנו היינו יודעים את הסיבה האמיתית, אבל לך תוכיח בבית משפט שהוא משקר.

אבל זה לא מה שאתלטיקו עושים. הם משתפים את גריזמן בדיוק החל מהדקה ה62-64, וברור שיש פה ניסיון שלהם להשתמש במה שבארסה נתנה להם, מבלי למלא את החלק שלהם בעסקה.

כל הדיווחים אומרים שהם מנסים להוריד את ברצלונה ל20 מיליון אירו. אם אני לאפורטה, אני מתחיל שיחות עם הנשיא שלהם ובודק אם זה נכון. נותן לו הרגשה שאני מסכים לזה, והולך עם התכתובות לבית משפט. זה המועדון הכי מסריח שקיים, בחיי.

תמיד מאשימים אותי בפסימיות אז הנה אני מנסה למצוא נקודה להיות אופטימי בה :slight_smile:

מעולה. אז יבואו אתלטיקו ויגידו שלדעתם הוא לא היה מספיק טוב למעל 30 דקות. נסגר התיק.

מה זה “רוח הדברים”? כל עוד אתלטיקו לא התחייבה לתת לו את כמות הדקות הנדרשת כדי לשלם 40 מיליון, היא לא חייבת לתת לו את כמות הדקות הנדרשת כדי לשלם 40 מיליון. היא לא חייבת לברצלונה דין וחשבון על זה שברצלונה הייתה נואשת מספיק כדי להסכים לעסקה הזו.

טל אתה מנסה סתם לחפור במשהו שאין מה לחפור בו, אף קבוצה לא חיבת לתת לשחקן הרכב לשחק או 90 דקות.

אני חושב שאפילו הם יכולים להגיד את זה בצורה מפורשת ומשפטית לא יקרה להם כלום . אבל במקרה הכי גרוע הם יגידו שזה החלטה מקצועית של מאמן וזהו.

למה ל30 דקות הוא היה טוב ול31 לא?

למה כשהקבוצה בתיקו וצריכה גול, המאמן עושה חילוף ישר במחצית ואת גריזמן הוא שומר לדקה 60?

כשאתה פועל בחוסר תום לב, שופט לגמרי יכול לפסוק שניסית להפר חוזה ולחייב אותך בכל ההוצאות + פיצויים. לכן אמרתי שברצלונה צריכה עורכי דין טובים בקייס הזה.

מה חוסר תום לב בזה? שופטים מתערבים אם יש עבירה על החוזה או עבירות פליליות. זה לא עניין שלהם איך אתלטי מתנהגים.

כי התפיסה הפנים מועדונית אומרת שהחל מ-31 דקות הוא מתחיל לפשל.
נו באמת, מה זה השטויות האלה? אתלטיקו לא חייבת לתת לו דקת דשא, בטח לא בשביל ברצלונה. ואם היא מוכנה להקריב מקצועית בשביל לא לשלם 40 מיליון - זו בעיה שלה. אין פה שום דבר לא חוקי.

השורה התחתונה שלי היא שכשאתה חותם על חוזה, אתה לא יכול לעשות מה בזין שלך. בדיוק כמו שאומטיטי היה חייב להמשיך להגיע לאימונים למרות שהוא פרש מכדורגל לפני 4 שנים ובדיוק כמו שברצלונה לא יכלה להסיר את ברייתוייט למרות שהוא לא חלק מהקבוצה מאז מאי.

בישראל אם אתה פועל שלא בתום לב בעת חתימת החוזה או בזמן קיום החוזה, השופט יפסוק נגדך. אני לא ידוע מה בדיוק אומר החוק בספרד, ולכן ברצלונה צריכה עורכי דין טובים בקייס הזה.

אנחנו לא נצא מהלופ הזה, אז זו ההודעה האחרונה שלי בנושא.

השורה התחתונה היא שאתה מחויב לעשות מה שכתוב בחוזה ועליו חתמת. במידה וזה לא בחוזה - אתה יכול לסובב את זה כמה פעמים שאתה רוצה, אבל גריזמן עדיין לא חייב לקבל יותר מ-30 דקות.

כל השאר זה כבר עירוב של רגש, שלא רלוונטי בכלל במקרה הזה.

עוד אקס שסיים את הקריירה -

הדרך היחידה שלו לראות את המונדיאל מקרוב

לא הבנתי למה מישהו יכול לחשוב שמה שאתלטיקו עושים זה לא חוקי.
קודם כל בשביל שהמשחק ייחשב כחלק מאותם 50% שצריך לשלם, הוא צריך לשחק בו 45 דקות לפחות. אז זה לא משנה אם הוא נכנס בדקה 61 או 59.
שנית , בארסה עשתה בדיוק את אותו הדבר . זכורים לי שני מקרים בלי להתאמץ, בטוח היו עוד.

1. יוסוף דמיר - אם היה משתתף ב 10 משחקים בבוגרת סעיף הרכישה שלו ב 10M היה הופך למנדטורי. אז הוא שיחק בדיוק 9 משחקים ומאז לא ראה דקה אחת במשך כמה מחזורים עד שחזר לאוסטריה.
  2. קוטיניו. היה תשלום לליברפול על כל 25 משחקים שהוא שותף. אני זוכר שכשהגיע ל 99 , לא שותף תקופה. אחר כך היו צריכים אותו והוא שותף , אבל היה ניסיון ציני לנצל את הסעיף כדי להימנע מתשלום.

אין פה יותר מידי חילוקי דעות על זה. אבל אני מקווה שזה היה העיסקה האחרונה שנעשה איתם. על זה נכתב “חוקי אבל מסריח”.

לא כזה מסריח.
גריזמן חשוב לאתלטיקו אבל לא ברמה של 40 מיליון.
לא מדובר בהפעלת לחץ ולא כלום. הוא לא שחקן של 40 מיליון.
למה הם מנסים להוריד את המחיר? כי הוא יכול להיות כן שחקן של 20 מיליון אבל לא של 40. זה לא כזה הזוי ששחקן שווה X אבל לא 2X. אפילו אם נסתכל על זה לא באחוזים, הגיוני ששחקן שווה X אבל לא X+20.

כמו שדמיטרי אמר, אלה דברים שכשברסה עשתה הם בקושי הגיעו לכותרות.

זה לא שווה ערך ללאיים בלספסל שחקן עד שלא יקצץ בחוזה לצורך העניין.

זה אולי לא לגמרי יפה עבור השחקן, אבל למה ציפית כשהסכמת להכנסת סעיף של משחקים לחוזה? ועוד סעיף כזה יקר, לא נגיד 5 מיליון קנס אלא 40… ועוד לא נגיד על לשחק נקודה, אלא על יותר מ45 דקות.

מרטין ברייטווייט כובש את השער הראשון שלו באספניול, והיחיד במשחק, ומנצח את בילבאו. בסן מאמס.

זהו, אפשר לכבות את האור.

מארקה אומר שעורכי הדין של אתלטיקו, שנחשבים מומחים גדולים בנושא, בדקו את עניין גריזמן ולא מצאו שום דבר לא חוקי. אין שום בעיה לתת לו לשחק פחות מ 45 דקות במשחק.
בכתבה גם מחזקים את מה שאני אמרתי, שה 50% מהמשחקים שמחייבים את התשלום של 40 מיליון צריך לספור על 2 עונות ביחד ולא כל עונה בנפרד.
הכתבה

בעניין אחר.
ניקו פותח לראשונה בהרכב של ולנסיה, והם קורעים את חטאפה של אלניה. אני רואה את המשחק כבר 10 דקות ושניהם לא מורגשים…
כמה עבירות, אלוהים. בקושי יש משחק.

לואיס סוארס כבש בדרבי נגד פנייארול
נאסיונל מובילה 0-2