אקסים ומושאלים ברסאים

גם מביא ניצחונות וגם חוסך מיליונים, נכס מבחינת אתלטיקו :stuck_out_tongue_winking_eye:

טיטי טוב שאתה במצב רוח טוב. מה יהיה עם סאלח?

איזה סלאח ? אנחנו בונים על מילנר :person_facepalming:

עד שברצלונה תתפשר, או עד שאתלטיקו תאבד כמה שחקני התקפה לפציעות, ולא תהיה לה ברירה אלא לשתף יותר את הצרפתי.

אני מהמר על האפשרות הראשונה.

אני שם את זה כי כתבנו על גריזי פה. אבל כנראה שהעורכי דין של ברצלונה בצד של טל:

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1567984644443836419

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1567993217848864768

צעד שנועד להלחיץ את אתלטי או יש בזה אמת תשפטו אתם.

הידיעה השנייה ששיתפת היא מה שאני זוכר שפורסם.

רק השנה הראשונה הייתה רלוונטית לעניין חובת הרכישה, ובה הוא שיחק יותר מ 50%.

מצחיק שברסה מעיזה לדבר. מתאים לכם ברתומאו:

פוסט מיולי 2019

אתם אכן מועדון מסריח ברמה של ברתומיאו. לא מבין מה יש לך להתגאות בזה.

אני לא מבין את מטרת ההודעה שלך… אני לא יודע שברתומאו מלוכלך? אני כותב את זה שנים …

אתלטי קיבלה מאיתנו שתי שחקנים שהיו חיונים באליפות שלהם וכמעט בחינם הייתי מצפה ליותר צניעות ממכם.

נ.ב דרך אגב ברתומאו כבר פיצה את הנשיא שלכם והוא קיבל את “השוחד” בצורה מאוד יפה. אני מצפה שתבוא בתלונות לנשיא שלכם עכשיו.

ואם נחזור למטרת ההודעה שלי ולא מטרת ההטרלה שלך זה לא קשור למי מוסרי מי ומי לא, זה קשור לחוזה שנחתם. אני באופן אישי כתבתי פה שאני חושב שאין לנו קייס ואני חושב גם עכשיו את זה. אבל אני לא יתלונן אם אני יטעה פה.

הוא פשוט רוצה להגיד שאנחנו צבועים, כאילו שמישהו מאיתנו תמך בברתומיאו…

שום הטרלה. זה לא שהפכתם למועדון מלוכלך, צבוע ובלתי נסבל רק בימי ברטי. כל ההתנהלות עם שחקני רכש כשאתם מעודדים אותם למרוד, הקטע המלוכלך עם ססק כשפויול ניצל את חגיגות זכיית ספרד בחוסר טעם מדהים, קניית הגוט ברייטוויט ממועדון שהיה צריך אותו ואז זרקתם אותו בלי בעיה. לא, זה לא ברטי, זה אתם. מתאים לכם בני אדם ברמת ניימאר, פיקה, בוסקטס וצ’אבי… לא יודע איך אנייסטה שרד במועדון כזה.

מה שעשיתם בזמנו עם העכבר הצרפתי היה שפל ויצאתם בזול. הייתם חייבים לשלם את ה200 מיליון גם אם הוא שווה בשיאו רבע מזה. אז אסור בכלל להתלונן על התגובה שלנו.

מה שאתלטי עושה עכשיו הוא לגטימי לחלוטין. זו לא בעיה שלנו שהמועדון שלכם מספיק טיפש לחתום על חוזה כזה.
אנחנו ממילא לא נזכה באליפות, ובאלופות נגיע מקסימום לרבע או לריאל. ובשביל זה אנחנו לא צריכים את העכבר, גם אם כל החלוצים שלנו ייפצעו. מי ישמע, מה ההבדל בין מורטה לאובלק בהתקפה? זה לא שיש לנו את האלאנד.
העיקר לא לשלם את ה40 מיליון ולהחזיר את הצרפתי לברסה.

אולי תלמדו מזה ותהפכו יום אחד למועדון פחות צבוע ועם ערכים אמתיים. אבל בנתיים אתם ברמה של ברסהמניה.

אתה מדבר כאילו את’ ראויה לאיזה כבוד מיוחד או התנהגות ספורטיבית.

אתה אומר את זה כאילו זה דבר רע

כן, אולי עדיף אנשים כמו גודין וגרסיה.

אבל… כל זה קרה בתקופה של רוסיי וברתומיאו, אז איך אתה אומר שזה לא קשור אליהם? ובכלל זה פיקה שעשה את הקטע המפגר עם ססק. תחקור קצת לפני שאתה כותב דברים בכזה ביטחון ועם כל כך הרבה hate. אנחנו לא נקיים יותר מאחרים, אבל הרגעים הבאמת רעים שלנו כמועדון היו תחת רוסיי וברתומיאו.

שמע, מדהים איך כשזה כל נושא אחר אתה רהוט והטיעונים שלך טובים, אבל כשזה נוגע לאתלטיקו או לבארסה אתה הופך לטוקבקיסט.

המלך כובש משחק שני רצוף, בהפסד של ולנסיה 2:1 לראיו -

אני מוכן להישבע שזה היה הסרטון הנכון, כשהעליתי אותו.

מזכיר את אתר ספורט 5, נכנס לכתבה עם סרטון, מפעיל את הסרטון צופה בשתי פרסומות רק כדי לגלות שהסרטון כלל לא קשור לכתבה :rofl:

ברייטווייט כובש גם הוא משחק שני רצוף, הפעם מול סביליה.

טרינקאו בינתיים עם צמד במחצית הראשונה.

כנראה בארסה אכן הגישה את התלונה בקייס גריזמן.
image

אני לא מבין משהו.
אם רק השנה הראשונה חשובה לרכישה, אז מה אכפת לבארסה כמה דקות הוא משחק? הוא כבר לא יהיה שחקן בארסה והתשלום מובטח.
היות ויש תלונה, אני מסיק מכך שהעונה השניה כן קובעת משהו. לפי מה שקראתי, חובת הרכישה היא רק אם גריזמן משחק 50% בסך המשחקים של 2 עונות בהם הוא זמין.