אקסים ומושאלים ברסאים

ברייתוויט היה בטוח שהבישול שלו מסדר לאספניול ניצחון 2-1, אבל אז הוא קיבל אדום והתוכים המסריחים גם ספגו את השני.

פפ רומס את יונייטד, עוד קבוצה שבמשך שנים מבזבזת מליונים. הכסף של פפ טוב יותר.

לפני המשחק ראיתי שבדף של 433 עשו כאילו תמונה של פפ וטן האח מנתחים כדור, יעני ניתוחי טוטאל פוטבול. מאיפה החוצפה אני לא יודע.

זה לא שסיטי נראתה רע בשנה שעברה, אבל התוספת של האלנד הפכה אותם לפשוט מפחידים. אנחנו בתחילת אוקטובר וזה השלושער השלישי שלו.

אם הייתי חושב לפני שאנחנו קבוצה שמתמודדת על האלופות הייתי חרד. אנחנו לא אז זה לא כזה משנה.

הם יורים הכל מוקדם מדי. יגיעו למאני טיים עם גריליש באגף מחטיא מול שער ריק, לאפורט וגונדוגן בלמים, ווקר בלי רגל ועם פפ שפתאום מחליט שהלאנד צריך לשחק באגף.

טרינקאו עם גולאסו רציני בדקה הראשונה במשחק מול מרסיי.
לקח את הכדור על הקו בחצי בערך, דהר קדימה, חתך שמאלה, עבר שחקן והפציץ ברגל שמאל לפינה.
לא שזה עזר לספורטינג, הם בפיגור 1-3 במחצית ועם שחקן מורחק.

אדאן המדרידיסטה מיודעינו הורחק אחרי 2 טעויות נוראיות שלו ב-2 השערים הראשונים ואז פרנקו ישראל (כן זה השם) שוער אורגוואי צעיר החליף אותו ועשה עוד טעות נוראית

2-0 לפראן ז’וטלה (שער ובישול) מול אתלטיקו וגריזמן, שפתח כי אתלטיקו מול הקבוצה הכי חזקה בבית.

קארמה איז א ביץ’.

גריזמן גם החטיא פנדל.
אפשר כבר להודות שעשינו טעות גדולה עם ז’וטגלה. הוא שווה הרבה יותר מה 5 מיליון שקיבלנו עליו. יכול היה לתרום לנו הרבה במקום ממפיס ובמקום הגרסה הזאת של פאטי.
אני לא מבין מדוע הוא לא מזומן נבחרת. איזה חלוצים טובים ממנו יש בספרד היום?

הטעות היא לא המכירה, אלא היעדר אופצית הרכישה חזרה.
בסוף כמחליף ללבנדובסקי הוא לא היה פורץ ככה

בדיעבד, כולנו חכמים (כולל אני). שיקום הראשון שבזמן אמת אמר שאסור לנו למכור אותו. ואם אין באמת סעיף אז גב צודק. זה הטעות.

לא יודע אם הוא יותר טוב ממנו , אבל אנריקה לא מזמין את אספס אז אין סיכוי שיזמין אותו.

לא משנה כל כך. הוא נמכר תמורת גרושים, ובדיעבד כבר אפשר להגיד שבארסה טעתה.
כל הכבוד לו שתוך שנה, משחקן ליגה שלישית בן 22 הוא הפך לכובש בליגת האלופות.

אני מאוד אהבתי אותו, ראיתי פוטנציאל, ראיתי אסרטיביות וביטחון. אהבתי שהוא היה אגואיסט, מחפש את השער, זה מה שרציתי מהחלוץ שלנו אחרי החלוצים המבוהלים שהיו לנו שרק חיפשו למסור למסי או לשחרר כדור.

מה שכן, צריך לזכור שהוא משחק בבלגיה, שהיא מאוד פתוחה ולא אינדיקציה לרמות הגבוהות יותר. אם הוא יכול להגיע? יש מצב. ויש מצב שהוא חלוץ לאמצע טבלה ולא יותר. הזמן יגיד.

יש מצב שהוא כמו סוריאנו. יש להם גם קצת דמיון וגם סוריאנו התחיל באספניול, גם הוא הגיע לברסה ב’ ואז עבר לאירופה. אני מאחל לז’וטגלה קריירה כמו לסוריאנו.

מצד שני הוא אחראי על זה שברוז’ מובילה את הבית שלה עם 9 נקודות, עם ניצחונות על אתלטיקו ולברקוזן.

יש עוד סיבוב שלם, אבל בינתיים הוא נראה הפתעת הבתים.

תראו מי עדיין משחק כדורגל מסתבר

גריזמן מבקיע את ה1-0 של אתלטיקו בסן ממס, ואם התוצאה תישאר ככה אתלטיקו גם יעקפו את הבאסקים בדרך למקום השלישי.

ולי נשאר לשאול רק למה. למה יצאנו בסדר עם הזונות האלה. למה לא ביטלנו את ההשאלה בינואר ומכרנו אותו לאיזו קבוצה באנגליה? אין הרבה מועדונים שאני שונא יותר מהם.

עדכון: ניצחו החלאות.

כי אף אחת לא הייתה קונה אותו עם המשכורת שלו והיית אוכל חרא. רק שילך.

סוארס זוכה בליגה האורגוואית ולמעשה מסיים את דרכו בנסיונל, אחרי המונדיאל הוא יהיה במקום אחר בעולם.

אמלק: לא זכה עדיין באליפות אורוגוואי.

הוא ישחק משחק חצי גמר מול ליברפול האורוגוואית, ואם ינצח אז יזכה באליפות אורוגוואי.

אם יפסיד אז יעפיל לגמר מול אותה ליברפול לצמד משחקים.

זה נשמע כמו שיטה קלה להבנה.

זה אפילו נשמע מסובך יותר מהשיטה של ליגת האלופות שהתקבלה…