אקסים ומושאלים ברסאים

כן ולא. לא יודע לגביי דני אלבס עצמו, אבל אני יכול להבין למה מפורסם מרגיש, עקב מפורסמותו (וכל הדברים שנלווים לכך), ש"מגיע לו הכל", או שהוא אנטצ’אבל.

לא מאמין פה לאף צד, כמו שאני לא מאמין לאף צד במקרים אחרים, לפני שאקבל יותר מידע. וגם אז זה לא תמיד ברור.

כשזה מופיע בעיתון אני מאמין יותר לסלב.
אבל פה מדובר במשפט אמיתי והשופט לא הסכים לשחרר את אלבס, כלומר הוא מסוכן לציבור.
נשמע לי רציני.

אתה חושב שכל אונס זה מאינטרס? אתה יודע כמה מפורסמים מטרידים מינית ומשתמשים בכוח? אונס מגיע הרבה פעמים מרצון לשלוט, לא רק בגלל ההנאה מהסקס עצמו. זה לא קשור בכלל לאם הוא יכול לזיין 1000 בחורות, והוא יכול, הוא פשוט רצה את הכוח. זה כבר לא קשור בכלל לאקט.

כל זה במידה וזה נכון. במקרה של ניימאר למשל ידעתי שזה שטות. הבחורה טסה עד אליו, ישנה במלון שהוא הזמין לה. סה"כ סטוץ כעוס שרצתה להתנקם.

זכות החפות היא קדושה וחייבת להשמר מכל משמר, זה לא משנה סלב או אדם רגיל. אבל מצד שני חובה על מערכת המשפט להגן ולתת צדק גם למי שמאשימה אותו באונס. . לדני אלבס כמו כל נאשם אחר, יש זכות לחפות וזה לא התפקיד שלו זה להוכיח את אשמתו. זה תפקיד של התובע . חף מפשע כל עוד לא הוכח האשמה זה החוק הכי חשוב שיש.

למדתי לפתח אי אמון מובנה במערכת, אבל אין שום אלטרטיבה, לפחות בהתחלה לתת אמון במערכת המשפט שם. אני מאחל ומקווה שדני אלבס יצא זכאי. אבל אם הוא אשם אני מאחל לו שירקב בכלא כל זמן שהוא חי.

גם סלבס הם אנשים, וגם הם עשויים לאנוס.
יש מצב שיש אחוז יותר גדול של סלבס שאונסים מאשר אנשים נורמטיביים שאונסים.
אולי מהסיבה שסלבס חושבים שמגיע להם הכל.

נשמע לי סביר מאוד שרוב האנסים אלו אנשים שסקס וולנטרי פחות זמין להם. וזה חוץ מזה שאני נוטה להאמין שאונס, לפחות כמו שאני מגדיר אותו, זה חתיכת דבר חריג שכמעט אף פעם לא מתרחש (בעולם המערבי).

לא יודע לגבי דני עצמו, אבל עיקר הטיעון שלי הוא שאם אחוז תלונות השוואת בציבור הרגיל הוא X, אצל הסלבס הוא הרבה הרבה יותר גבוה ולדעתי קרוב ל-100%.

הטיעון שאתה מעלה אפשרי אבל שוב, יש את עניין הסבירות. זה לא תרחיש בלתי אפשרי, הוא תרחיש בעיניי יחסית בלתי סביר. וכשלדני מן הסתם יש את חזקת החפות לא ברור לי מה הוא עושה מאחורי סורג ובריח.

זה כמובן עם המידע שלנו, ייתכן שיש מידע נוסף שאנחנו לא חשופים אליו שמצדיק את זה.

אלבס נכלא כדי שלא יברח מהמדינה.

דוד, אף אנס לא אונס בשביל הסקס. הרי סקס אתה יכול להשיג גם ב300 שקל.

הם אונסים בשביל תחושת השליטה, וזה למה זה לא משנה אם הם עשירים או לא, תחושת שליטה אתה לא יכול לקנות בכסף. או שניסית ועדיין לא הצלחת. וזה אצל המון מפורסמים.

אולי. לא יודע, נשמע לי מוזר. אפשרי, אבל תסריט שבו המתלוננת מנסה להשיג כסף כי הוא מליין פשוט הרבה יותר ריאלי.

לרוב כשיש חידה, התשובה הפשוטה היא הנכונה. עד שלא אוודע לראיות אחרות אני כמעט תמיד לא אאמין לבחורה במקרים האלו, מצטער.

אני לא מכיר את הפרטים אבל אני מניח שהוא נשלח למעצר עד הליכים ולא לכלא.
וכן גם בארץ זה ככה.
אם יש חשש סביר שתברח/תפגע/תשפיע על החקירה אתה תשאר במעצר.
לגבי אלבס אני מניח שזה ברור שהוא חשש לבריחה מאחר והוא אזרח ברזילאי עם מטוס פרטי ומליונים.

קראתי איפושהו גם שאין הסכם הסגרה בין ברזיל לספרד, ככה שאם אלבס משוחרר והוא טס לשם במטוס פרטי - הרשויות בספרד “תקועות”.

משהו דומה למה שקרה עם רוביניו בזמנו.

לא גם אתה!!

אני לא מבין יותר מידי גדול בפרוצדורה, אבל העידכון האחרון שהוא נשלח לכלא למעצר. כרגע הוא בכלא.

אני מניח שעושים כזה דבר אז זה לא סתם “מילה נגד מילה” .

צודק הטעתי בשפה
ניסיתי לחדד את העובדה שהוא נשלח למעצר בכלא ולא לבית סוהר.

לפי בארסה מאניה יש סרטונים שלו הולך עם המתלוננת לאזור השירותים ויש סרטונים שהם יוצאים משם כשבצילומים שלאחר המעשה רואים אותה המומה ומבולבלת. היא טוענת שהוא הכה אותה גם.

יש להזכיר שדני אלבס נשוי. אישתו (שנראית לא רע בלשון המעטה) הוציאה הודעת תמיכה.
דרך אגב, למיטב הבנתי לא מדובר באונס בכלל אלא על תקיפה מינית. זה אמנם עבירה קשה ומגעילה גם, אבל הרבה פחות מאונס.

לפי בארסה מאניה (שכמובן מצטטים עיתונאים בספרד), יש כן חשד לאונס.

זה לא אולי, זה בטוח. אדם שאונס, לא אונס בשביל החדירה. חד וחלק.

קשה לי להאמין שיכניסו אותו לכלא בלי משהו מוצק. במיוחד כי הוא אדם מפורסם, במיוחד כי יש לו סוללת עורכי דין. יותר מבאס אותי לדעת ששחקן שמאוד אהבתי בחלק גדול מהשנים שלו בברסה בייחוד בשנים האחרונות יתנהג ככה ומסתבר שהוא אדם חולה.

עכשיו מדברים בפירוש על אונס, בנוסף לדברים אחרים.

ספורט עם מאמר על המקרה:
דני אלבס נתן כמה גרסאות , הוא משנה כל פעם.
יש מצלמות בתוך המועדון אבל לא בשירותים. הצילומים לא סותרים את גרסת המתלוננת, אבל סותרים כל גרסה שאלבס נתן .
בנוסף, המתלוננת הייתה עם חברות שמחזקות את הגרסה שלה כמובן, ויש גם את המלצר שאלבס שלח לשולחן שלהן כדי להזמין אותן להיצטרף לשולחן שלו.
זה נראה ממש לא טוב.

אלבס כמובן היה שתוי , אבל זה לא יקל עליו.

חייב לשתף אותכם, שזה עושה לי ממש טוב להכנס לקבוצות או עמודים של אוהדי ולנסיה ולראות אותם מקללים את מוריבה. לא שחס וחלילה יש לי משהו נגד ולנסיה אבל וואלה איזה צדק פואטי. כך יעשה לכל ילד קקה.