אקסים ומושאלים ברסאים

דסט הוצא מהסגל של מילאן להמשך ליגת האלופות, בגלל מגבלה של 25 שחקנים.
יש לי הרגשה קלה שהם לא יממשו את זכות הקניה עליו ב 20 מיליון והוא יחזור אלינו בקיץ. אחרי הכשלון אצלינו ובמילאן יהיה קשה למכור אותו בסכום משמעותי.

אובמיאנג גם הוא הוצא מהרשימה של צ’לסי. זה קצת יותר מובן, יש להם סגל של 30 שחקנים אחרי השופינג המטורף שעשו בינואר. הוא כנרה יתקשה יקבל דקות גם בליגה.
לדעתי יש מצב לא רע שינסו להחזיר אותו לעונה הבאה בסכום זעום כגיבוי ללבנדובסקי.
היו שמועות חזקות שאובמיאנג רצה לחזור כבר בינואר, אבל חוקי לה ליגה לא מאפשרים זאת. אי אפשר לרשום שחקן 3 פעמים באותה עונה.

אני לא רואה את אומטיטי בלצה אבל שמתי לב שהוא פותח בהרכב במשחקים האחרונים… טוב מאוד אולי יש סיכוי להיפטר ממנו בשנה הבאה ולתמיד.

הוא נפצע לאחרונה וירד בדמעות. לפחות הוא בכה גם כשהניף גביע עולם ב2018. הוא ידע בדיוק מה המחיר.

משחק אחרון, כמו המשחקים שלפניו, הוא פתח בהרכב וסיים 90 דקות. בגלל זה אני מתחיל לפתח תקווה שהוא ישאר שם גם שנה הבאה.

תקווה בגדול משה. שיישאר שם עד 2026, תום החוזה שלו אצלנו.
שים פתק בכותל או משהו.

אם אני לא טועה, לבארסה יש אפשרות לחסל לו את החוזה חד צדדית בסוף העונה תמורת הפיצוי שהוסכם עליו בשנה שעברה כשאומטיטי הסכים לפרוס את החוזה עד 2026 ולעזור לבארסה לבצע רכש.

זה נכון שבכל מקרה והא יקבל את כל הסכום שמגיע לו על פי החוזה, אבל הוא לא יהיה רשום כשחקן בארסה, ואין לי מושג אם התשלום שהוא יקבל כן או לא יכלל בתקרת השכר.
בכל מקרה, בסוף העונה הזו אנחנו יכולים לשחרר אותו מבלי שיהיו לו טענות.

אני לא שמעתי על סעיף כזה, אבל אני מניח שאומטיטי ישמח בכל רגע לקבל את כל השכר העתידי שלו פלוס להיות שחקן חופשי ולחתום איפה שבא לו פלוס בונוס חתימה.
אבל למה שבארסה תעשה זאת? אם מחסלים לו את החוזה, צריך לשלם לו את כל השכר שנותר במכה, וזאת הוצאה לא קטנה. זה מקשה על הפייר פליי בעונת החיסול.
אם בארסה לא מתכוונת למכור עוד מינופים וכן מתכוונת להתחזק עוד בקיץ, אין לה אינטרס לחסל את החוזה של אומטיטי דווקא בקיץ הבא.
בנוסף לשכר , בארסה תצטרך לרשום הפסד על יתרת ה amortization. אומטיטי כרגע שווה סכום כלשהו בספרים. אם בארסה מחסלת לו את החוזה, היא תצטרך לרשום הפסד על הסכום הזה.
אותו דבר יהיה גם בקיץ 2024 וגם ב 2025.

אני חושב שזה חלק מתנאי החוזה שלו עד 2026 - שלא צריך לשלם לו את כל השכר במכה, גם אם מפסיקים את שירותיו למועדון.

אני לא זוכר כרגע איפה לחפש את הסימוכין לכך אבל בתקופה שאלמאני ולאפורטה שיכנעו אותו “להאריך” זה הוזכר כחלק מהדיל (שאחרי העונה הזו הוא יכול לחתום בכל קבוצה שירצה ועדיין יקבל את השכר לפי התשלומים שהוא הסכים לפרוס).

וואללה, לא באמת הלכתי ובדקתי חוזים, אבל האמנתי שזה נכון (רוב הסיכויים שקראתי את זה בבארסה מאניה ו’ברצלונה’).

בכל הציניות , הוא משחק לא מעט השנה, לפי מה שאני מבין, מכל מיני אנשים שצופים בו שם, גם עושה עבודה סבירה שם (לצה מרכז טבלה וכנראה תישאר ליגה) . זה לא כל כך תסריט דימיוני כמו שאתם מצירים פה, שבשנה הבאה, במקום שהם ישלמו לנו שתי מנות פלאפל וקולה תמורתו הם ישלמו איזה 20 אחוזים מהשכר שלו . גם זה התקדמות.

תצפו לקטן ותופתעו לטובה בחיים :slight_smile:

איך אפשר שלא לאהוב את פדרו .יאללה בן כמה הוא?

https://twitter.com/i/status/1622670861269442566

עדיין אין שום סיבה לבארסה לשחרר אותו לפני תום החוזה. גם אם אתה צודק, בארסה תהיה חייבת לו כסף, כלומר החוב יעלה. ועדיין יהיה הפסד על אמורטיזישן במכה אחת במקום פרוס .
מה שמשה רשם זאת עוד סיבה לא לחסל לו את החוזה. אולי מישהו יסכים לשלם לו חלק, שלא הכל יפול על בארסה.

יאללה מסי תחזור הביתה גורדן עשה last dance בוא תעשה גם בברצלונה the last dance

זה הבית שלך.

אשמח מאוד לראות אותו חוזר למרות שזה יותר מהרגש ופחות מהשכל.
נכון שהוא יותר טוב מרוב מה שיש לבארסה בחלק הקידמי אבל בגילו המשחק שלו איטי משמעותית והוא מפסיד כמעט כל מאבק פיזי ולא יודע כמה זה יתאים לצורת המשחק של ברצלונה.

ועדיין, זה לא שאנחנו מועמדים לצמפיונס והוא יפריע, אם תמצא הדרך שהוא יחזור, וולקם!

אני רק מרגש מדבר. איך הוא סיים את הקרירה שלו בברצלונה זה מזעזע בלי קשר למי צודק. the goat מגיע יותר.

בצמפיונס לא נזכה איתו או בלעדיו. אבל לפחות היה מרגש.

זה אולי מתאים לדיון הפנטזיות, כי הוא לא יחזור כל עוד לפורטה פה.

דווקא מהראיונות האחרונים נראה שכן יש הפשרה ביחסים.

אני בכלל לא בטוח שהוא לא יחזור תחת לאפורטה סגלל לאפורטה, רק עניינים כלכליים.

אני מקווה שמסי יחזור לברצלונה.

כל הראיונות האלה באים מהצד של לפורטה, או לחלוטין מציצה מהאצבע של עיתונאי כלשהו.
אין שום דבר מהצד של מסי.

כך ספין עובד.

מסי לא יחזור, משאלת לב שלי וזה גם רק במישור הרגשי, מבחינה כלכלית לא יודע אם זה אפשרי בכלל.

לאפורטה אמר שנפגש עם אבא של מסי,
נראה לך שהוא היה אומר כזה שקר גס שאבא של מסי יכחיש בקלות?

הוא אמנם טען שדיברו רק על אירוע הוקרה ולא על חזרה כי הוא מכבד את פריז אבל זה לעולם לא נדע.

אני לא רוצה להרוס לך את החלום, ולכן לא אמשיך את הדיון :grinning: