אקסים ומושאלים ברסאים

צ’אבי: רואים שאני צודק? על הספסל הוא לא נפצע אף פעם.

יש עיתונאי שטוען שהוא רק 6 שבועות בחוץ ולא 3 חודשים.

דיי הברך שלו גמורה. הוא לא יצליח ברמה מקצוענית יותר, הברכיים שלו לא בנויות לזה. הייתה לי שיחה על מוטי קקון לפני כמה חודשים בחדר כושר, הוא אמר לי “אנשים לא מבינים, מעט אנשים בנויים לשחק כדורגל מבחינה פיזית. זה סינון משמעותי”. פאטי הוא אחד מהם.

עצוב, אבל היי, לפחות הוא עשה כמה מיליונים. השקעה שווה.

הוא יכול להמשיך להרוויח מיליונים בסעודיה.

מצחיק לשמוע משפט כזה מכדורגלן ישראלי

למה? הוא אמר שהוא ראה המון שחקנים מוכשרים שלא היו בנויים למשחק הזה מבחינה פיזית. תמיד נפצעו. העומס היה גדול עליהם, אופי המשחק שבר להם את הגוף-ברכיים, גב, לא חסר חלקים בגוף שנפצעים מספורט ממושך.

אולי 6 שבועות של פציעה של שחקן רגיל זה 3 חודשים אצל פאטי…

מדהים בעיני שסוארס בגילו חצי פצוע לא משחק כל המשחקים מסיים עונה עם 17 גולים מקום 3 בטבלת מלך השערים בצוותא עם מקום שני.
הקבוצה שלו גרמיו סיימה סגנית

איזה סקורר

33 משחקים
האלק שאחריו יותר מבוגר אפילו.

לא משנה, לואיסיטו הולך לבית אבות של בארסה במיאמי. שיהיה לו בהצלחה.
יוכל ללכת לסופר עם הילדים כמו כל בן אדם רגיל כי אף אחד לא יזהה אותו שם.

פאוליניו זה פאוליניו שלנו? זה די מבלבל כל השמות שלהם

לא, זה מישהו אחר. תלחץ על הלינק ששמתי.

שלח לי פופ אפ עצבני.

זה כאילו שמי שבוחר להם את הכינוים זה מאותו מחשב…

תשמע כל דקה שהוא משחק זה נס

הוא טוען שהוא לא מצליח לפתוח את הבוקר בלי כאבים בגב בדקות הראשונות שהוא קם מהמיטה
3 ימים לפני משחק הוא לוקח כדורים וביום משחק מקבל מסאז’ים ומורח משכות מיוחדות

ואז עולה שם שלושער והולך לשחק עוד שנה-שנתיים בחופים של מיאמי

אלוהים ישמור - וזה מישראלי שקוראים לו ״ משה ״
מה עם קצת מודעות עצמית? :joy::joy:

כן, קראתי את הראיון איתו כשהוא אומר שבבוקר הוא לא יכול ללכת. הבן הקטן שלו רוצה לשחק איתו וסוארז לא יכול.
חשבתי לעצמי שהוא אידיוט עם קבלות. אם היה לי הכסף שיש לו, ובשלב הזה בקריירה, הייתי מעדיף לשחק עם הבן שלי על פני עוד שלושער בליגה הברזילאית.

מצד שני, אם היה לך הכסף שיש לו, אני מניח שהיית מעדיף לאכול קוויאר על-פני אוכל איטלקי מקולקל. ככה שזה שהוא אידיוט עם קבלות לא אמור להפתיע אותנו.

אם אוכל איטלקי מקולקל זה קיאליני אצלך אז קוויאר זה הביצים של איזה שחקן? :sweat_smile:

לפני שנתיים פימי הגיע ללאס פאלמס שהיא על סף ירידה לליגה השלישית, בסוף אותה עונה לא רק שהוא השאיר אותם בליגה הוא הצליח להגיע איתם לפליאוף שנה אחרי הם כבר עלו לליגה הראשונה והשנה ככל הנראה אם לא תהיה הפתעה ממש גדולה הם לא רק ישארו ליגה הם אולי אפילו יאבקו על הליגה האירופאית… (ניצחו 1-0 את אלאבס היום)

כל הכבוד!

סוארז הצטרף לבית אבות במיאמי
“אין דבר נחמד יותר מלשחק עם חברים”

משחק מלא אקסים היה בין לייפציג ללברקוזן שניצחה 3-2 בדקה ה-91 אחרי שפיגרה 1-2 כבר.

גרימאלדו בישל פעמיים את הראשון והשלישי
צ’אבי סימונס כבש שער אדיר לליפציג
דני אולמו בישל את השני של לייפציג

היה משחק סופר מהנה