אקסים ומושאלים ברסאים

פציעה כזאת עוד לא שמעתי.
image

גם דמבלה לא.

זה לא הפריע לו לבעוט עם האוזן נגד ליברפול

"
הכדורגלן הברזילאי דני אלבס שילם ערבות בסך מיליון אירו וצפוי לשתחרר מהכלא
הכדורגלן הברזילאי דני אלבס, שהורשע בתקיפה מינית ונידון למאסר של ארבע שנים וחצי, יוכל להשתחרר מהכלא אחרי ששילם ערבות בסך מיליון אירו. כך הודיע בית המשפט בברצלונה. (AFP)

לא מבין איך אפשר לשחרר מישהו שהורשע בערבות?

כי יש עכשיו ערעור וכי הוא ריצה כבר שליש מהעונש שלו.

כמובן שאם הערעור יידחה או שלא יקוצר העונש שלו הוא יצטרך להשלים אותו. השחרור בערבות הוא רק עד לסיום המשפט.

הזיין שלו נשאר בכלא.

אנדורה ירדה למקום האחרון בסגונדה, והיום המועדון בבעלותו של ג׳רארד פיקה מפטר את אדר סראביה, שהיה העוזר של קיקה סטיין, ומי שהעלה את אנדורה מהליגה השלישית ועבר קדנציה מוצלחת מאוד בסך הכל.

למועמד המוביל להחליף אותו קוראים פראן (Ferran) קוסטה, הוא בן 29 והוא מאמן קבוצה שנמצאת במקום הראשון בבית שלה בליגה הרביעית. הבעלים שלה נכון לעכשיו, הוא טוני פריישה, אחד המועמדים לנשיאות בבחירות הקודמות.

יש גם בלגן עם האיצטדיון.
המדינה רוצה שהקבוצה תשלם על השימוש באיצטדיון הלאומי, ופיקה אומר דהוא יעתיק את הקבוצה למקום אחר, והמדינה תישאר בלי כדורגל בכלל.

שמח שם. לא שאכפת לי.

כואב הלב על דני אולמו. איזה שחקן. שם גול נפלא בנבחרת.
תחשבו שהיו יכולים להיות לנו בסגל אולמו, סימונס וגרימאלדו.

אגב, לאמין בישל

לרגע חשבתי שהוא נפצע וגמר את הקרירה איך שהתחלת את ההודעה …

@Oleguer23

אני לא זוכר את אלמו, אתה יכול לספר מה הסיפור שלו ולמה הוא עזב?

קצת מצחיק לקרוא לזה בישול של לאמין, למרות שזה נכון על הנייר. אם כבר, אז זה המהלך הפחות מעניין שלו עד כה במשחק. מפרפר את הגנה הברזילאית כולל דריבל שלא היה מבייש את מסי.

אם אני זוכר נכון ממה שקראתי, בגיל 15 הוא קיבל החלטה ללכת לדינאמו זאגרב שנתנו לו הצעה טובה ברמה הספורטיבית, לעומת בארסה שבאותו זמן לא קידמה שחקנים בכלל.
לא מעט שחקנים נטשו באותם שנים מאותה סיבה. אריק, ברנאבה, אמבולה, מגן ימני שעזב לדורטמונד ששכחתי את שמו.

דני אולמו שחקן מרגש וחכם. לא מבין למה הוא מתבזבז בקבוצה קטנה על מידותיו. הלוואי וצ’ולו היה חושב עליו במקום על התרנגול פיליכס.

וכן כן, אני יודע שזה ממש ממש מוקדם אבל לאמין נראה כמו הדבר האמיתי.

בדר’'כ שאומרים הוא “מזכיר את מסי” זה בגלל משהו רדוד כמו דריבל עם רגל שמאל מצד ימין של המגרש.
אני חושב שאם אפשר להגיד משהו מאוד חיובי על ימאל היום שהיה אפשר להגיד על מסי בזמנו, זה השילוב הלא-תמיד-טבעי בין דריבל סופר סופר סופר איכותי והבנה טובה מאוד של המשחק הקבוצתי.
שניהם יכלו להיות שחקנים עצלנים שעומדים על הקו, מחכים לכדור ואז עוברים כמה שיותר שחקנים בדרך לבעיטה מיותרת. הם לא.
לאמין כל הזמן בתנועה, כל הזמן מחפש את המשחק האסוציאטיבי, עושה את הדריבל ומחפש את הפס הנכון, פשוט או מסובך. זה כל-כך לא מובן מאליו בגיל כזה צעיר.

איזה כיף שיש לנו אותו.

בויאן קרקיץ׳ אצל ג׳רארד רומרו:

״עצות לבויאן הצעיר מפרספקטיבה של אדם בוגר? הייתי אומר לו שזה מותר להיכשל. אנחנו חיים בעולם שאתה צריך תמיד להיות הכי טוב גם אם אתה לא מרגיש טוב, דורשים ממך דברים בלתי אפשריים״.

״רייקארד אמר לי בזמנו שהוא לא יכול לעזור לי ואני אצטרך להתמודד עם זה בעצמי כדי להתבגר. כל יום היו סיטואציות חדשות וחוסר סדר ברמה שהיה מאוד קשה לשלוט בזה״.

״בגיל 17, הגוף שלי התקשה להתמודד עם זה שאני אישיות ציבורית. הוא רצה לשחק כדורגל, לא להתמודד עם לחץ כזה. למזלי הייתה לי סביבה תומכת״.

״בלה מאסיה היום יש לנו פסיכולוגים שעוזרים לילדים יום יום. אלה דברים שלא היו בתקופה שלי״.

״בתפקיד היום יומי שלי אני מסתנכרן כל יום עם דקו ועוקב מקרוב על השחקנים הצעירים, גם אלה שנמצאים בהשאלות״.

״אנסו פאטי? ביקרתי איתו כמה פעמים. לצערי הייתה נסיגה שם עם הפציעה, אבל יש לו עוד חודשיים להפוך את הקערה״.

״מארק ברנל? רפא מארקס התלהב ממנו בקיץ וקידם אותו לאתלטיק. זאת קפיצה גדולה מאוד עבורו, אבל שחקנים מסוגו מתפקדים ברמה מאוד גבוהה בקטגוריה לא פשוטה. בשביל זה יש לנו קבוצת מילואים״.

נשמע לי כאילו הקריסה המנטלית של בויאן היא אחד הדברים הכי טובים שקרו למועדון.

מה הוא אמר ? פיסבוק השעו לי את החשבון…

רומריו חוזר לכדורגל מקצועני
בגיל 58, רומריו החליט לשחק קצת עם בנו בקבוצה מהליגה השניה בריו דה ז’ניירו.
לגמרי במקרה, הוא הנשיא של הקבוצה הזאת.

לכבוד חג הטניס מסי וסוארס עשו מחווה, מסי גם בישל 5 שערים.

זה חייב להיות איזה שיא לא?

שיא MLS בלבד לפי הבנתי.

אל תדליק את טל @Shusaku , הוא יחשוב שיש לו קייס לעוד כדור זהב.