אקסים ומושאלים ברסאים

הוא לא צריך קייס, הוא צריך לזכות אוטומטית עד שהוא פורש. אם רוצים לתת לעוד מישהו על זוטות כמו הישגים ספורטיבים אפשר להפוך את מסי ל"זוכה כבוד" או משהו בסגנון.

הבישול השני של מסי יותר גדול מכל הקריירה של בלינגהאם.

ברמת העיקרון אני מסכים איתך, כל פעם שהיה לי דיון עם מישהו על הנושא (על לבה, על הלאנד, על רונלדו, על סניידר בזמנו, כל פעם שחקן אחר) אמרתי את המשפט “כל עוד מסי משחק, הוא צריך לקחת כדור זהב”. הבעיה שאנחנו לא קובעים את החוקים, יש אינטרסים בדברים האלה…

מה שמצחיק זה שלפי זהות הלייקים שקיבלת נראה שחצי חושבים שאתה רציני וחצי חושבים שהיית סרקסטי.

מה שמצחיק שיש אנשים שבאמת חושבים שמגיע לו לזכות כל שנה. הוא משחק בליגה מביכה ולפניי שאנשים מתהפכים - גם רונאלדו.

אבל זו הטענה (שבעיניי לגיטימית אבל עדיין לא סגור על מידת הציניות של משתתפים) - הוא עדיין הכדורגלן הטוב ביותר, והפרס בפועל מחולק על הישגים ספורטיביים.
כמו הכל בחיים, זה עניין שיכול להיפתר על ידי הגדרה בהירה יותר. “השחקן המצטיין של אחת הקבוצות שזכו בתואר משמעותי בשנה האחרונה”

אחלה, אז אנחנו מרחק זכייה של דורטמונד באלופות, ספרד ביורו וארגנטינה בקופה מכדור זהב מספר 9 :smiling_face_with_three_hearts:

בהגיון הזה ג’ורדן נשדד בערך מ 10 תארי MVP (רק 5) ולברון גם נשדד בערך מ 15 כאלה (רק 4)…

עצם זה שאתה שם את לברון ומייקל באותה שורה צריך להשעות אותך.

אל תגזים, גם מייקל בשיאו היה חייזר.

למה אני לא מופתע…

דמבלה עשה לפסז ליברפול

מי שרוצה בזמנים כאלו לצחוק. הנה ציוץ של שעה שלמה על החטאה שלו במשחק הקודם

https://twitter.com/i/status/1787979031205327041

lol

ראיתי את המשחק (באופן מפתיע, זה רק כי אני חולה ומשועמם) ואני חייב להגיד שדמבלה זה חתיכת שחקן אפס, אני מתבייש שהוא שיחק אצלנו, מתבייש ששילמנו עליו כ"כ הרבה כסף, ועוד יותר מתבייש שהנפל הזה הצליח לנצח אותנו. פשוט בושה.

חוץ מזה שהוא ילד חרא. אני זוכר את הימים הראשונים שבארסה מאניה לא הפסיקה לשפשף עליו, לא הבינו שהוא כזה טיפש שהוא לא יודע בכלל איזה רגל יותר חזקה אצלו. הם מכרו לנו שזה מיוחד. כמה מיוחד דמבלה…

לא חולק על כלום מזה, אבל באמת שאם היה לו אפילו קצת מוח הוא היה ויני פלוס. כמות כשרון פסיכית ברגליים ונתונים פיזיים מטורפים.

אתה יודע כמה ספורטאים אפשר להגיד את זה? לא רק בכדורגל…

“אם רק”

אני רק מחכה שהוא יגלה שהקהל אוהדים של הקטארים לא יותר נחמד מהקהל של ברצלונה, אולי אפילו יותר גרוע… שישאל את מסי וניימאר…

זה אפילו יהיה יותר משמח מבחינתי. שיאכלו אותו חי שם.

לגמרי, אבל דמבלה מהקיצוניים שאני זוכר. הצורה שהוא שורף שחקנים בדריבל כל משחק היא משהו שלא רואים הרבה.

שורף אחד שורף שתים שורף את שלישי ואז החמצן נגמר מהמח ויורה ומטווח עוד ציפור בשמים!

הייתי משווה אותו לויני אבל זה יותר מידי להעליב את ויניוס ואז תאשימו אותי שאני גזען :wink:

בימים קשים אלו. הדבר שנותר זה רק לצחוק על המטומטם

העובדה שהוא עזב את צ’אבי, שהציל לו את הקריירה בבארסה והרים אותו לגבהים שאף אחד לא האמין, אומרת כל מה שצריך לדעת על דמבלה.

לא מבין את כמות השנאה אליו. אחלה שחקן, שיהיה לו בהצלחה. או כמו שאומרים - שישבור רגל.

אפילו אאחל לו הצלחה כפולה ושישבור שתי רגליים.

התחלתי לדאוג פה, טוב שחיכתי עד הסוף. :joy: