אקסים ומושאלים ברסאים

מרכוס אלונסו, שסיים אצלנו חוזה בסוף העונה האחרונה, חתם בסלטה ויגו.

יצטרף למינגסה הכוכב, וליאגו אספאס אהובנו.

אני מתלבט אם סלטה תהיה הכבשה השחורה השנה או בטיס של ויטור רוקה.

סוארס הודיע הלילה על פרישה מנבחרת אורגוואי
בשישי בלילה בסנטנריו מול הקהל הביתי יהיה המשחק האחרון שלו נגד פארגוואי

1000049089

מעט מאוד שחקנים אוהבים כדורגל כמו לואיס סוארס, נתן הכל לנבחרת. זה אומר שפדה ואלוורדה מקבל רשמית את סרט הקפטן של הנבחרת. אבל אי אפשר להתעלם מסוארס. ב-2010 הרגע שסימל אותו היה הנגיעה ביד כמובן שזה לנצח בכל מחיר, חלק אהבו את זה, חלק אהבו עד עמקי נשמתם, חלק ביקרו. זה לא משנה אם באותה נקודת זמן דייגו פורלאן היה אגדת המולדת הרי שהוא שם גם אותו וגם את אדינסון קבאני בכיס הקטן. מפלצת כדורגל

כבודו של פורלאן מונח כמו גם של אלבארו רקובה, אבל לואיס סוארס הוא השחקן האורוגוואי הכי טוב איי פעם.

איזה מקסים כך נפרדו האוהדים מלואיסיטו והפרישה שלו מהנבחרת בעיתון הספורט המוביל באורוגאי

קרדיט ל

https://x.com/NicolasKolkin/status/1832085407527588274/photo/1

בשנה האחרונה נוצר לי אנטגוניזם כל כך גדול לצ’אבי, שממש לא אכפת לי היחס שקיבל בעזיבה שלו. לא מדובר במאמן, אלא בפוליטיקאי אפס שכל הקדנציה השנייה שלו בבארסה הייתה אפס תוצאות, והילול תקשורתי שלא היה מבייש את קאמלה האריס. אם זו לא ההגדרה של פוליטיקאי…

הנה כתבה של אחד משופרות צ’אבי (מתכוון ספציפית לחאבי מיגל, למרות שגם בארסה מאניה). איך היא מתחילה? “אין בכוונתי להגן על צ’אבי כאן”, אמרתי וואלה מעניין, בואו נראה איך השופר לא מגן על צ’אבי סוף סוף. “למעשה, בשנה האחרונה שלו על הספסל של ברצלונה הוא עשה אינספור טעויות, חלקן גסות”, וואו, חאבי מיגל הוציא סוף סוף את הלשון מהתחת של צ’אבי ונזכר מה המקצוע שלו? וואלה לא. קבלו את ההמשך:

“כמו הודעתו בינואר על התפטרות עתידית” - כלומר הבעיה זה בעצם זה שצ’אבי התפטר.
“שהוא ניסה לשנות ללא הצלחה כעבור ארבעה חודשים” - אצבע מאשימה להנהלה כמובן.
“אחרות נבעו מהבלבול בתכנון הספורטיבי” - אצבע מאשימה לדקו (שהוא אפס בפני עצמו, אבל הוא לא העניין פה)
“שהוחמרו עקב הבעיות הכלכליות בפייר פליי” - שוב פעם אצבע מאשימה להנהלה.
“ועוד רבות נגרמו בשל אובססיה כמעט חולנית לשלוט בסביבה” - מחמאה במסווה של ביקורת.
“עד כדי שכירת יועץ תקשורת מיוחד, עם תוצאות די לא מוצלחות” - אפילו היועץ אשם. כולם חוץ מצ’אבי. מעניין מי יקח אחריות ראשון, צ’אבי או ביבי.

ואז אחרי כל ה"ביקורת": “אבל למרות שזה נכון ומתאר עונה עגומה של צ’אבי כמאמן, אין זה ראוי עכשיו לתאר אותו כמאמן חלש, לא תובעני וללא סמכות, שהקיף את עצמו בצוות בינוני וחסר ניסיון”. באמת שלא המשכתי לקרוא את החרא הזה.

במשך שנתיים וחצי קיבלנו חודש וקצת של כדורגל, ובשאר הזמן ראינו חיקוי חיוור של וואלורדה, שלא בטוח שלא היווה התדרדרות מהתפוז המכני. סוף סוף אנחנו מקבלים כדורגל טוב, אבל צ’אבי ומכונת יחסי הציבור שלו לא מפסיקים. הם ממשיכים בדיוק את מה שעשו בשנתיים האחרונות - להאשים את כל העולם, ולנקות את המאמן הכושל מכל החרא שעברנו.

הכל חוץ מלקחת אחריות. פוליטיקאי מגעיל.

את מי אתה מבקר בארסה מניה או חאבי מיגל?

בקיצור כולם אשמים, גם המאמן וגם המעטפת. בהצלחה לצ’אבי בתפקיד הבא שלו, אם יהיה כזה.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1834109687920566407

"According to BILD, all the bonus payments from the Ousmane Dembélé transfer from Borussia Dortmund to Barcelona have been paid.

“The total sum amounts to €148m”, BILD reports.

148 מיליון אירו. תודה לך חוזה מריה ברתומאו . שכל בוקר וכל לילה לפני ואחרי השינה ידרוך על פיסת לגו עד סוף ימי חייו

לפי הכתבה המקורית בבילד, רק עכשיו סיימנו לשלם על דמבלה.

זה גם מה שכתוב בציוץ… אני מניח שכולנו פה יודעים אנגלית בסיסית :joy:

כתוב שהכל שולם, לא כתוב שסיימו לשלם בשנה שעברה.
אני רציתי להדגיש שאנחנו עדיין משלמים על פשעי העבר, וזה מכביד על תקרת השכר.
משלמים גם משכורות לשחקנים שכבר לא בקבוצה, בגלל פריסה לתשלומים. לא רק מתקופת ברטומיאו, גם מתקופת לפורטה. לא יודע כמה, הדוחו"ת הכספיים בשנה שעברה היו מאוד מעורפלים בהקשר הזה.

אבדה ורוקה כבשו ב-2-0 של בטיס על לגאנס.

הקאמבק של מסי למגרשים
צמד ובישול לסוארס בניצחון 1-3 על פילדלפיה

סוארס ואלבה בישלו למסי.