מחזור 25 :: ברונווווווו נגד וולבס

נדרשת פה בכורה מוצלחת מאוד של פרננדש כי בלעדיו אנחנו עם קישור והתקפה לא משהו בכלל נגד וולבס המאוד מסוכנת.

טוב. עכשיו כשמקטומיניי וראשפורד יחזרו, יהיה לנו הרכב מכובד.
חבל שזה יקרה רק במרץ.

יש!!! סוף סוף פגרה!!
נמאס כבר לראות את זה.

לא אין הרכב מכובד. אין לנו ווינגרים שיודעים להכניס כדור לרחבה מאז נאני המצב הזה משאיר אותנו עם קבוצה שמנסה לחדור מהאמצע עם הראש בקיר וזה עובד לנו מאוד לא טוב.

כשראשפורד יחזור יהיה לנו לפחות אגף שמאל מתפקד.

בקשר לברונו פרננדס, קראתי תגובות של אוהדי יונייטד ששיבחו אותו כאילו הוא נתן תצוגת כדורגל של מסי במשחקים המוצלחים ביותר שלו. אז לא ברונו לא היה טוב בטח לא יותר מפרד וזה כמובן בסדר, אבל המהירות שבה שחקנים עולים פה לגדולה ומתרסקים לריצפה היא מטורפת. אני מאמין שלאחר תקופת התאקלמות הוא יתברר כרכש טוב אבל עד אז הדרך ארוכה מאוד.
באותו נושא אוהדים הופכים את מרסיאל לשעיר לעזאזל וזה ההזוי עוד יותר מהתשבוחות הקיצוניות לברונו. מרסיאל אשכרה משחק בהתקפה עם עצמו לבד אין לו עם מי לעשות כלום, מעולם לא ראיתי חלוץ כל כך מובטל כמו מרסיאל. אני באמת אומר בלב שלם בקבוצה גדולה הוא יפרח.

סולשאר - חסר מושג לחלוטין. אין פה כדורגל אין פה תוכניות.

התרגלנו לזוועה הזאת אבל אנחנו קבוצה ברמתה של וולבס (מעט פחות טובים) יעידו 6 המפגשים האחרונים שלנו איתם ומצב הנקודות שלנו בטבלה (זהה). ההבדל המהותי בינינו זה שהם משחקים על החוזקות שלהם ועם מאמן כדורגל. אנחנו לעומת זאת משחקים כדורגל אקראי עם מיסטר בין על הקווים.

35 נקודות אחרי 25 משחקים, ממוצע של 1.4 נקודות למשחק. בקצב הזה, נסיים עם 53 נקודות. במקרה הטוב, אולי נשיג 60.

יונייטד רחוקה 5 נקודות בלבד מקריסטל פאלאס אשר במקום ה-14.

הסיוט הזה בלתי נגמר, ושום דבר לא נבנה.

המועדון הזה ימשיך לקרטע עד שלא נתפרק לחלוטין ונבנה הכל מחדש. האוהדים האימפוטנטים שלנו ימשיכו לשבת בשקט ולתת להנהלה לעשוק את המועדון.

מה אנחנו מחפשים ? טופ 4 ? לא תודה. מי מרוויח מטופ 4 ? גלייזרים. למה ? כי זה מכניס ים של כסף , המועדון מקבל משהו מהכסף הזה ? לא. טופ 4 זה האויב הגדול ביותר של אוהד יונייטד, אנחנו לא אמורים להיות ארסנל של וונגר. אם השאיפה שלנו היא לא אליפות בכל עונה אז מבחינתי שירדו ליגה עד שהאוהדים יעשו צעדים קיצוניים שלא יאפשרו להם להמשיך לפגוע בנו.

במצב שלנו לתמוך בקבוצה הוא נזק לטווח הארוך. נכון לעכשיו ובהיעדר מחשבה בבניית הקבוצה(למשל מנהל מקצועי כוסאמא שלך וודוורד) אני מקווה ומצפה לכמה שיותר מכות מהסוג שמחייב שינוי משמעותי אמיתי (מברך על הפסדים ואם אפשר שישכנעו את האוהד המטומטם ביותר שפה לא נבנה כלום והכל רקוב , אחרי 7 שנים של עבודה בעיניים), אין מה לעשות זאת הדרך היחידה שבה הזבלים לא יוכלו להסתתר מאחורי מילים.