מחזור 27 :: שלישייה על ווטפורד (ברונו, מרסיאל, גרינווד)

הרכב:
דה חאה
שואו - מגווייר - לינדלוף - ואן ביסאקה
מאטיץ’ - פרד
ג’יימס - פרננדש - גרינווד
מרסיאל

ספסל: רומרו, וויליאמס, באיי, מקטומיניי, צ’ונג, איגהלו, מאטה

חדשות טובות כפולות: מקטומיניי אחרי העדרות ארוכה שהורגשה מאוד חוזר לסגל ופריירה ולינגארד שגם נוכחותם הורגשה עם יכולת מזעזעת יצאו מהסגל.
על הנייר הרכב אופטימלי ממה שיש ביד כרגע ונקווה להוציא פה ניצחון למרות שזו קבוצה שבאה להסתגר ותעשה לנו את המוות.

עד שאתם משחקים כדורגל סוף סוף יש פה דממה?

מעניין אם לינגארד ופריירה ראו בבית את המשחק והבינו איך נראית קבוצת כדורגל בלי שני שחקנים שכל מסירה אליהם בהתקפה פירושה איבוד פוזשן זריז.
פתאום לפרננדש שהקים לתחיה את ההתקפה שלנו יש 3 אופציות מסירה מצויינות במרכז ובאגפים. ג’יימס במשחק מעולה אמנם לא כבש אבל עשה מהלכים נהדרים בהתקפה. גרינווד היה יחסית שקט אבל עם מהלך ענק במחצית השנייה הראה למה כל דקה שלו במקום לינגארד זה רווח נקי לקבוצה ומרסיאל ממשיך לתת מספרים בהיעדר ראשפורד.
החוליה החלשה הפעם היה פרד שקיבל טיפול צמוד מהקישור הפיזי של ווטפורד פלוס דיני והתקשה מולם. מזל שמקטומיניי בדיוק חזר והוא פתרון מעולה נגד קבוצות כאלה.

למרות השער הנקי (הרבה בזכות שואו שבתקופה מצויינת) היינו מאוד קרובים לעוד ספיגה מטומטמת בקרן מקבוצה שבאמת פשוט גרועה בקרנות ועדיין איכשהו היינו צריכים הצלה מהvar.

ניצחון נאה במשחקים מהסוג שאנחנו מפשלים מהם בדר"כ. בשבוע הבא קרב קשה בחוץ מול אברטון נקווה להמשיך לראות קסמים מפרננדש

לוקח לאנשים פה קצת לעכל שהצלחנו לנצח קבוצת תחתית שעושה מולנו בונקר :wink: .

מחצית ראשונה שהתחילה הכי רע שאפשר , לינדלוף בכל משחק מנסה להראות לסולשיאר שהוא לא צריך להיות פה עם איבודי כדור מטופשים באזורים הכי מסוכנים שאפשר. העמידה של הקבוצה בהתחלה הייתה ביזיונית, פערים מטורפים בין הקישור להגנה כשכל התקפה שנייה של ווטפורד הגיעה לרחבה לחצי גול.
לאחר מכן קצת התעשתנו והתחלנו לשחק כדורגל, כל יציאה מהירה שלנו קדימה הייתה מסוכנת ואין ספק שהכי קל לנו לנצל איבודי כדור של היריבה.
כרגיל ספגנו גול מיותר מקרן שה-var הציל וזה נהייתה תופעה מאוד מדאיגה שאנחנו לא מצליחים להרחיק כדור ראשון ומתחילים להסתבך בתוך הרחבה.
גרינווד במשחק מאוד בינוני אבל הוא סקורר על , האפסייד שלו מאוד גבוה כי הוא כמעט לא מנצל את המהירות שלו כדי לנסות לעבור שחקנים על הקו, כשיתחזק פיזית וירגיש ביטחון בדריבל שלו יהיה לנו פה שחקן טופ.
בשבוע הבא אברטון בחוץ , הקבוצה הזו רגילה לפשל בדיוק כשהיא צוברת מומנטום אבל הפעם לאולה יש יותר אופציות ואיכות וההגנה של אברטון היא לא שוס גדול אז הגיע הזמן שנעשה משהו עם העונה הזו.
נ.ב רק תמשיך עם רגעי הגאונות האלה, טוני.

אין מה להגיד יותר מידי הקבוצה הזאת לא מרגשת אותי ואני לא מצליח להרגיש אליה כלום. זה קצת כמו לצפות במשחק פרמייר ליג לאוהד ניטרלי.
2 נצחונות ברצף 0 התרגשות 0 שמחה.
על מה יש לשמוח ? על גביע הספונסרים (טופ 4)?

אין כדורגל מרגש אין פה עליונות מובהקת. ווטפורד באה לאולד טראפורד ומבלבלת אותנו.

מרסיאל עם מהלך כדורגל שהוא לא פחות מגאוני, איזה שחקן תענוג. גרינווד הולך להיות משהו מיוחד וזה מורגש. פרננדז עם אימפקט מידי על הקבוצה. כל כך קשה לעשות את הרכש הנכון ?

מקווה שנהיה מחוץ לטופ 4 מה שיגרום להנהלה המחורבנת שלנו להשקיע. לא מתאים לי לראות אותם גורפים כסף לכיסים תוך כדי שהם מחרבנים על האוהדים. טופ 4 זאת שאיפה של ארסנל לא של יונייטד.

אני עדיין לא יודע אם ברונו כזה טוב, אבל:

  1. יש לנו 10 שיודע לעצור כדור, בניגוד ללינגארד.
  2. יש לנו 10 שיודע לרוץ עם הכדור, בניגוד לאנדראס.
  3. יש לנו 10 שעושה משהו, בניגוד ללינגארד ואנדראס.

ועכשיו המשחק נראה שונה לחלוטין. אנחנו עדיין רחוקים שנות אור מרמה עולמית, אבל כשברונו על המגרש אנחנו כבר לא נראים אימפוטנטים חסרי מעוף.
כל כך חבל שראשפורד בחוץ בתקופה הזו. הוא יפיק הרבה מהמסירות של ברונו ומראיית המשחק שלו. גרינווד נתן כמה ריצות עומק יפות, בנוסף לשער הנפלא, ואם נוסיף את ראשפורד בצד השני נהיה מאוד מסוכנים.

מרסיאל עם שער העונה מבחינתי. הממזריות בגול הזה מרשימה אותי הרבה יותר מכל טיל פוקסיונרי חד פעמי. 3 שערים ב-3 משחקים, כשברובם הוא משחק מבודד בחוד משל היה נשא קורונה.

איזה כיף שמקטומיניי חזר, וממשיך להיכנס באנשים בלי פחד. הקישור שלנו מתקרב להיראות מכובד ואני לא יודע איך להתמודד עם העסק הזה, שמ-2008 נראה כמו גיבוב טלאים על גרב מחוררת.

לייק 1