הפורום שלנו :: די עם הספאם !

אני חושב שזה כתוצאה מהטירוף במשחק בין גרנאדה לסוסידאד.

התוסף שאמור היה לסדר שיראו את העיטורים ליד התגובות עשה קצת בלאגן, ובסוף גם לא עבד.

בחיים שלי לא התגעגעתי לפורום כמו עכשיו.

רק אל תגידו לי שזה היה התוכנית מאחורי הכל :slight_smile:

גיא הסיר את כל ההרחבות שהתקנו בימים האחרונים ונראה שהמצב חזר לנורמה.

העיטורים עדיין רצים אבל מאחורי הקלעים (לא ניתן לראות את כל העיטורים לצד התגובות אלא רק בלחיצה על משתמש), והחתימות בוטלו, כמו גם תצוגה מקדימה של נושאים עם מעבר עכבר (לא יודע עם מישהו בכלל שם לב שזה היה פה ליום וחצי).

גיליתי שאני מכור.
מנסה פעם ב20 דק׳ להכנס לראות אולי הפורום חזר.

פניתי לאברהמסון לראות אם יש טיפול.

לא רואה שום סיבה לחלק ציונים לאנשים פה בפורום, רק מבקש דבר אחד את האופציה של לחסום.
לחסום משתמשים שאני אוכל לא לראות הודעות שלהם, אני בטוח שאיני היחיד שיהיה שמח לאופציה.
יחסוך המון ספאם וריבים בפורום.

מאמין שכתבת סתם בקטע של עצבים או צחוק ולא התכוונת ברצינות, אבל במידה וכן אסביר למה זה בעייתי פרקטית.

רוב ההודעות הן תגובה להודעות אחרות. אם אתה לא תראה את ההודעה אליה היא מגיבה אז היא תהיה הודעה מוזרה וחסרת קונטקסט.
זה ייצור דיונים בו אף אחד לא יודע מי מגיב למי ובקיצור בלאגן.

פתרון פשוט הרבה יותר, לא להתרגש מכל הטרלה או מכל דעה מנוגדת לשלך. אפשר לנהל דיונים בוגרים גם עם אנשים עם דעות הפוכות לגמרי. צריך פשוט למחוק הודעות שהופכות את הויכוח לאישי.

פתרון נוסף - פשוט להתעלם.

גילוי נאות: זה שאני מציע פתרון, לא אומר שאני עומד בו בעצמי.

חושב שזה זה -

לא כתבתי את בשום צורה של הטרלה או עצבים, כתבתי את זה בצורה רצינית לגמרי.
יש מספיק פורומים אשר נותנים לך את היכולת של לחסום אנשים וזה לא מפריע לשום דיון, אלא מעשיר אותו.

אין צורך להספים את הדיון הסופר כיפי הזה עם הודעות כאלה. באמת. יש ת’רד בו אתה יכול להציע דברים כאלה.
או אפשר באמת להתעלם מהודעות שאתה לא אוהב כמו שהמון אנשים עושים פה.

שאלה, שאני מקווה לתשובה כנה עליה -

יש משתמשים שאתה יודע שלנצח תרצה לא לראות תגובות שלהם, באף דיון, גם אם זה יפגע בהבנה שלך לגביי השתלשלות השיח והטיעונים שעלו/לא עלו בדיון כלשהו?

עזוב שמות, כן? לא מעניין. פשוט תוהה אם זה “שווה את זה” (בהנחה שזה בכלל אפשרי טכנית ובלה בלה בלה), והפתרון העדיף הוא לא פשוט להתעלם ו/או כל מה שגב הציע.

כפי שכתבתי בתגובה הקודמת, כן זה שווה את זה.
רוצה לדעת למה?אין בעיה לקיים דיונים עם אנשים בין אם הם מחזיקים דעה דומה שלך או לא.
אבל יש אנשים שאין שום פואנטה לפתח איתם דיון וההודעות שלהם סתם מציפות את הדיון והורסות אותו.
לא מדבר רק על הפורום הנ"ל, אלא בכללי ברחבי הרשת.

אתה מעדיף להתעלם?החלטה שלך. אבל איני רואה שום סיבה למנוע ממשתמשים לחסום אחרים.
ולמי שלא הבין, לחסום זה הכוונה לא לתת באן מהפורום, אלא פשוט לא לראות את ההודעות של אותו אדם.

הרעיון שלך אכן קיים בכל רחבי הרשתות החברתיות, עם זאת פה זה פורום בוטיק ואם אתה פה כנראה שרוב המשתמשים מקובלים עליך כך שלהתעלם זו אופציה די נוחה בסך הכל.

זה המקום לדבר על הפורום עצמו - אם יש משהו שמפריע לכם, משהו שתרצו לשפר או לשאול - פה.

@WhitrRM כנראה שלא כל-כך :confused:
אולי תשנו ל״זה המקום לדבר על מה שמפריע לכם ואז נשכנע אתכם למה זה לא מפריע לכם״

קצת נשמע לי כמו “אני רוצה לשתף מה מפריע לי ושאף אחד לא יגיב”.

סה"כ דיון. לא מבין מה הבעיה.

בא בן אדם ואמר את שעל ליבו, עשה את זה במקום שמוקדש לזה ומקבל תגובות כמו ׳תתעלם׳ וכל מיני הצעות לא מכבדות.
לא חסרים כאן טרולים ואני מאוד מבין מאיפה הוא בא.
אפשר לעשות סטייל טוויטר שזה מופיע collapsed ואם אתה ממש לא מבין את הקונטקסט לפתוח את ההודעה גם של מי שחסמת.

בא בנאדם והעלה בקשה/טענה/עצה לשיפור, שזה לגיטימי לחלוטין. יודע מה? גם בקשה הגיונית לחלוטין. אבל כמו שזה לגיטימי, לגיטימי גם להגיב ולהגיד למה לדעתי (למשל) עדיף שלא כי א, ב, ג. חשבתי שזו כל מהות הפורום.

לא ראיתי פה מישהו שהטיל וטו על ההצעה, התלונן, תקף או איים. יודע מה, אעיד רק על עצמי - מצידי שיאפשרו חסימה של משתמשים. מעולה. אני לא בעד ולא נגד. פשוט חושב שבהנחה שחסמתי אותך (נגיד, כן?), זה יפגע בהבנה שלי של דיונים שונים, וביכולת שלי להגיב להם כמו שצריך. ולכן, לדעתי, הפתרון העדיף הוא להתעלם מתגובות בעייתיות של משתמשים בעייתיים.

אתה טוען אחרת? אחלה. יכול להיות שאתה צודק, ובעיקר יכול להיות שאני טועה. פשוט לא מבין מה הבעיה בדיון הזה.

למה ‘תתעלם’ זו הצעה לא מכובדת? לא פסלנו את הרעיון והוא ודאי רעיון נכון ביסודו. עם זאת כל הקטע בפורום פה שבסך הכללי רמת הדיון פה מהגבוהות ברשת ובסך הכל האווירה מאוד טובה. מניח שיש אחד שלא מחבב את רעהו אבל כמה שווה ההשקעה? אנחנו מוצפים בטרולים פה? כמנהל עוד בספורטאנטר וגם פה בפורום בראשית דרכו אני מוכרח לציין שהפורום הזה עמד בזמן והצליח לא לתת לרדידות של הרשתות החברתיות היום לחדור אליו. ההצעה טובה, אחוז השימוש והצורך קטן מכדי שגיא יעשה משהו בשביל לשנות את זה.

אבל למה הדיון הזה ? האופציה קיימת כבר במערכת מזמן…

גדול…

מעניין אם זה באמת עובד.