הפורום שלנו :: די עם הספאם !

לא. כנראה שהוא מחשב את זה פעם ביום או משהו כי הבוקר זה פתאום התחיל לעבוד.

אגב, בקרוב נתקין תוסף שיאפשר לראות את העיטורים בלי ללחוץ על שם המשתמש. מקווה שיוסיף קצת צבע.

תודה על ההשקעה.

אבל רק שאלה, למה אם אני פותח פוסט בעצמי בטעות (כמו שקרה לי עם המשחק מול גרנאדה) אני לא יכול למחוק אותו? זה מוזר כי אם למשל מישהו פותח פוסט בעצמו’, אני יכול לערוך לו את הפוסט אבל פוסט ולשנות לו את התוכן ללא הרשאות מיוחדות, אבל שאני פותח בעצמי אז אני לא יכול למחוק אותו?

@Aimarito @Eyal
רוצים שתקראו לעידו

לך על זה, אבל כנראה שהוא כבר לא יקרא לעצמו Koeman. משום מה.

המון תודה.

הוספנו חתימות:

כל משתמש שרוצה לראות את החתימות של משתמשים אחרים צריך אקטיבית לאפשר את זה בהגדרות הפרופיל שלו:

image

אני עדיין לא בטוח שאני רוצה את זה, כרגע ניתן לזה לרוץ ואם נראה שזה סתם בלאגן נבטל.

כל הכבוד, ותודה רבה!

לדעתי לא צריך דרגות ושאר תארים מסוג זה. בפורום הקודם זה לפעמים היה יוצר פרגונים על רפיוטיישן יותר מאשר על תוכן. לטעמי - כל אחד שיכתוב מה שבא לו, ומי שבא לו שיעשה לייק.

מסכים שאין דבר שמלכלך את הדף יותר מחתימות

בהזדמנות זו, תודה למי שמשקיע מזמנו

עריכה: תודה לכל מי שעשה לייק. כל מי שעדיין לא עשה - מוזמן. מקווה שזה יתבטא בסמל מהודר ליד האווטאר

היי, שמתם לב שהיו המון שגיאות ובעיות עם השרת של הפורום היום?

אני חושב שזה כתוצאה מהטירוף במשחק בין גרנאדה לסוסידאד.

התוסף שאמור היה לסדר שיראו את העיטורים ליד התגובות עשה קצת בלאגן, ובסוף גם לא עבד.

בחיים שלי לא התגעגעתי לפורום כמו עכשיו.

רק אל תגידו לי שזה היה התוכנית מאחורי הכל :slight_smile:

גיא הסיר את כל ההרחבות שהתקנו בימים האחרונים ונראה שהמצב חזר לנורמה.

העיטורים עדיין רצים אבל מאחורי הקלעים (לא ניתן לראות את כל העיטורים לצד התגובות אלא רק בלחיצה על משתמש), והחתימות בוטלו, כמו גם תצוגה מקדימה של נושאים עם מעבר עכבר (לא יודע עם מישהו בכלל שם לב שזה היה פה ליום וחצי).

גיליתי שאני מכור.
מנסה פעם ב20 דק׳ להכנס לראות אולי הפורום חזר.

פניתי לאברהמסון לראות אם יש טיפול.

לא רואה שום סיבה לחלק ציונים לאנשים פה בפורום, רק מבקש דבר אחד את האופציה של לחסום.
לחסום משתמשים שאני אוכל לא לראות הודעות שלהם, אני בטוח שאיני היחיד שיהיה שמח לאופציה.
יחסוך המון ספאם וריבים בפורום.

מאמין שכתבת סתם בקטע של עצבים או צחוק ולא התכוונת ברצינות, אבל במידה וכן אסביר למה זה בעייתי פרקטית.

רוב ההודעות הן תגובה להודעות אחרות. אם אתה לא תראה את ההודעה אליה היא מגיבה אז היא תהיה הודעה מוזרה וחסרת קונטקסט.
זה ייצור דיונים בו אף אחד לא יודע מי מגיב למי ובקיצור בלאגן.

פתרון פשוט הרבה יותר, לא להתרגש מכל הטרלה או מכל דעה מנוגדת לשלך. אפשר לנהל דיונים בוגרים גם עם אנשים עם דעות הפוכות לגמרי. צריך פשוט למחוק הודעות שהופכות את הויכוח לאישי.

פתרון נוסף - פשוט להתעלם.

גילוי נאות: זה שאני מציע פתרון, לא אומר שאני עומד בו בעצמי.

חושב שזה זה -

לא כתבתי את בשום צורה של הטרלה או עצבים, כתבתי את זה בצורה רצינית לגמרי.
יש מספיק פורומים אשר נותנים לך את היכולת של לחסום אנשים וזה לא מפריע לשום דיון, אלא מעשיר אותו.

אין צורך להספים את הדיון הסופר כיפי הזה עם הודעות כאלה. באמת. יש ת’רד בו אתה יכול להציע דברים כאלה.
או אפשר באמת להתעלם מהודעות שאתה לא אוהב כמו שהמון אנשים עושים פה.

שאלה, שאני מקווה לתשובה כנה עליה -

יש משתמשים שאתה יודע שלנצח תרצה לא לראות תגובות שלהם, באף דיון, גם אם זה יפגע בהבנה שלך לגביי השתלשלות השיח והטיעונים שעלו/לא עלו בדיון כלשהו?

עזוב שמות, כן? לא מעניין. פשוט תוהה אם זה “שווה את זה” (בהנחה שזה בכלל אפשרי טכנית ובלה בלה בלה), והפתרון העדיף הוא לא פשוט להתעלם ו/או כל מה שגב הציע.