הפורום שלנו :: די עם הספאם !

כפי שכתבתי בתגובה הקודמת, כן זה שווה את זה.
רוצה לדעת למה?אין בעיה לקיים דיונים עם אנשים בין אם הם מחזיקים דעה דומה שלך או לא.
אבל יש אנשים שאין שום פואנטה לפתח איתם דיון וההודעות שלהם סתם מציפות את הדיון והורסות אותו.
לא מדבר רק על הפורום הנ"ל, אלא בכללי ברחבי הרשת.

אתה מעדיף להתעלם?החלטה שלך. אבל איני רואה שום סיבה למנוע ממשתמשים לחסום אחרים.
ולמי שלא הבין, לחסום זה הכוונה לא לתת באן מהפורום, אלא פשוט לא לראות את ההודעות של אותו אדם.

הרעיון שלך אכן קיים בכל רחבי הרשתות החברתיות, עם זאת פה זה פורום בוטיק ואם אתה פה כנראה שרוב המשתמשים מקובלים עליך כך שלהתעלם זו אופציה די נוחה בסך הכל.

זה המקום לדבר על הפורום עצמו - אם יש משהו שמפריע לכם, משהו שתרצו לשפר או לשאול - פה.

@WhitrRM כנראה שלא כל-כך :confused:
אולי תשנו ל״זה המקום לדבר על מה שמפריע לכם ואז נשכנע אתכם למה זה לא מפריע לכם״

קצת נשמע לי כמו “אני רוצה לשתף מה מפריע לי ושאף אחד לא יגיב”.

סה"כ דיון. לא מבין מה הבעיה.

בא בן אדם ואמר את שעל ליבו, עשה את זה במקום שמוקדש לזה ומקבל תגובות כמו ׳תתעלם׳ וכל מיני הצעות לא מכבדות.
לא חסרים כאן טרולים ואני מאוד מבין מאיפה הוא בא.
אפשר לעשות סטייל טוויטר שזה מופיע collapsed ואם אתה ממש לא מבין את הקונטקסט לפתוח את ההודעה גם של מי שחסמת.

בא בנאדם והעלה בקשה/טענה/עצה לשיפור, שזה לגיטימי לחלוטין. יודע מה? גם בקשה הגיונית לחלוטין. אבל כמו שזה לגיטימי, לגיטימי גם להגיב ולהגיד למה לדעתי (למשל) עדיף שלא כי א, ב, ג. חשבתי שזו כל מהות הפורום.

לא ראיתי פה מישהו שהטיל וטו על ההצעה, התלונן, תקף או איים. יודע מה, אעיד רק על עצמי - מצידי שיאפשרו חסימה של משתמשים. מעולה. אני לא בעד ולא נגד. פשוט חושב שבהנחה שחסמתי אותך (נגיד, כן?), זה יפגע בהבנה שלי של דיונים שונים, וביכולת שלי להגיב להם כמו שצריך. ולכן, לדעתי, הפתרון העדיף הוא להתעלם מתגובות בעייתיות של משתמשים בעייתיים.

אתה טוען אחרת? אחלה. יכול להיות שאתה צודק, ובעיקר יכול להיות שאני טועה. פשוט לא מבין מה הבעיה בדיון הזה.

למה ‘תתעלם’ זו הצעה לא מכובדת? לא פסלנו את הרעיון והוא ודאי רעיון נכון ביסודו. עם זאת כל הקטע בפורום פה שבסך הכללי רמת הדיון פה מהגבוהות ברשת ובסך הכל האווירה מאוד טובה. מניח שיש אחד שלא מחבב את רעהו אבל כמה שווה ההשקעה? אנחנו מוצפים בטרולים פה? כמנהל עוד בספורטאנטר וגם פה בפורום בראשית דרכו אני מוכרח לציין שהפורום הזה עמד בזמן והצליח לא לתת לרדידות של הרשתות החברתיות היום לחדור אליו. ההצעה טובה, אחוז השימוש והצורך קטן מכדי שגיא יעשה משהו בשביל לשנות את זה.

אבל למה הדיון הזה ? האופציה קיימת כבר במערכת מזמן…

גדול…

מעניין אם זה באמת עובד.

לא יודע, אני אוהב את כולם ולא מתעלם מאף אחד.

נוחה או לא, זה לא העניין. אופצית החסימה זאת אופציה מעולה.

את הסיבות ציינתי מלמעלה.

תודה על העדכון שהאופציה קיימת.
לכל המודאגים לחוסר עקיבה אחר הדיון וכדומה…אם מצטטים את האדם אשר אתה מתעלם ממנו זה לא מפריע.

עכשיו אני גם אוהב אותך טיטי.

תלוי מאוד איך החסימה מתבצעת.
הגבתי לגבי אותה חסימה שהצעת, בה לא תראה הודעות בכלל של האדם החסום. זה לטעמי ייצור דיונים לא עקביים בהם כל אחד מגיב על משהו שונה.
אין לי מושג איך תראה החסימה פה, מעולם לא ניסיתי, אך זה לא נשמע לי כמו רעיון טוב.

לא קשה מידי לממש דבר כזה לדעתי. עשינו משהו לא כל כך שונה באחד הפרויקטים בתואר. אני מדבר נטו מתוך מקום בו לדעתי מצב כזה יפגע בשטף הדיון:
משתמשים יחזרו על דעות שנאמרו על ידי משתמשים חסומים.
משתמשים לא יבינו הודעות משום שהם לא יראו את ההודעות להן הן מגיבות.

אז אני לא תומך ברעיון הזה, אבל בפועל לא חושב שאם יהיה מדובר במספר קטן של חסימות זה יפריע יותר מידי.

אני בלי קשר בטוח שדרך הרבה יותר הגיונית היא פשוט להתעלם מהודעות שלא באות לך טוב בעין. ימנע פגיעה בשטף של הדיון מצד אחד וינמע ריבים מיותרים מצד שני. הצורך היחידי הדרוש פה הוא בגרות מינימלית. אבל זה כבר החלטה שלכם :man_shrugging:

כל מה שיש לי להוסיף בהקשר של הדיון הזה, זה:
“מי שגר מבית מזכוכית, שלא יזרוק אבנים”.
והמבין יבין.

סגור, אז אל תעשה את זה, אחרת הבית שלך יתפרק.

לא הבנתי, זה היה איום? הבטחה לשיפוץ נוסף בברנבאו?

ובנימה קצת יותר רצינית - אמנם ההטרלות האלה יכולות להיות קצת מציקות בעיניים לפעמים, אבל זה הצבע האמיתי של הפורום שלנו. בלעדיהן, היה לנו הרבה יותר משעמם פה.

יש ברוך השם המון משתמשים שאני נהנה לקרוא פה בפורום, מכל “צידי הקשת”, שאני חותם על כמעט כל מילה שהם כותבים - אורי, דימיטרי, נירו, אייל, דוד ועוד רבים וטובים, והיריעה קצרה מלמנות את כולם.
אבל זה דווקא אלו שספק מטרילים ספק מאתגרים, שמוסיפים עניין ומונעים מהפורום שלנו להתבוסס רק בניתוחי בדלי-ציטוטים ודיוני מערכים משמימים משהו. אותם הטיטי-ם, השביט-ים, ולעיתים אף הליאור-ים, הסנטיאגו-אים והדור-ים של הפורום, מפיחים רוח חיה ורעננה בפורום האהוב שלנו. על מה היינו דנים בלי הודעה של טיטי על אנצ’לוטי > פפ? עם מי היינו רבים בלי ההודעות “תפסיקו להתבכיין” של שביט?

כשבאתי לעשות את הסיכום שנה בפורום, אלה הדברים שישר קפצו לי, אלה הדברים הראשונים שנזכרתי בהם.
שלא ייגמר לעולם.

הדיון הזה שפתחת הראה גם לטעמי שעם כל השוני בהשקפת העולם - ספורטיבית, פוליטית, יחס לחרא של כלבים etc etc, ישנו כבוד הדדי בין הצדדים ויכולת גם לראות את האחר והלוואי והחברה הישראלית הייתה יודעת לנהל דיונים כמו בפורום הקטן שלנו.

החרא של כלבים ממש השפיע עליכם הא?:grin:

אני בתור אחד שרב פה עם חצי פורום כולל על שטויות, חייב להודות שהפורום פה זה אקספיזם מעולה. הפורום גם עזר לי להכיר באופן אישי אנשים כמו Aimarito @Aragones@ @Uriah ועוד הרבה שאין פה מקום לכתוב את כולם, אז זה בכלל העשיר לי את החיים.

אני אפילו הצלחתי לחבב את @titi_camara @Ganjo מי היה מאמין :slight_smile:

אין לי בעיה עם הבחירה להתעלם. אבל לדעתי אתה רק תפסיד מזה לטווח הארוך.

לא הבנת?
טוב נו, אין חדש תחת השמש.

לא באמת ברור לי מה אכפת לך או לאנשים אחרים אם אני בוחר להתעלם ממישהו או לא.
אני לא כופה על אף אחד פה לחסום מישהו, אתם מעדיפים להתעלם?שיהיה לכם לבריאות אני בוחר באופציה היותר נוחה.