הפורום שלנו :: די עם הספאם !

מה שטוב בפורום הזה בעיניי זה שכולם מכירים את כולם פחות או יותר. אנחנו רצים ביחד כבר מעל 15 שנה. אנחנו יכולים להתכסח ולהוציא עצבים אחד על השני, ובתרד אחר לחלק כיפים לאותו משתמש בדיוק. אם אתה רוצה לחסום משתמשים, כנראה שלא הבנת איך דברים עובדים פה. אם אתה מצפה לקבל כיפים ולראות רק דעות של אנשים שמסכימים איתך, זה לא יקרה פה, וטוב שכך. אנחנו פה לייצר דיונים ולא רק להשמיע את הדעות שלנו.

מעניין שכולם פה חופרים על הרצון שלי לחסום משתמשים על מנת שלא אראה הודעות שלהם, אבל אף אחד לא אומר מדוע זה כל כך אכפת לו.
לא הבנתי, מה עניינכם שאני אחסום בנאדם או לא?

לי לא אכפת שתחסום:-) הסיבה שהם לא רוצים היא שזה יפגע ברצף של הדיונים. משתמשים מסוימים לא יראו חלק מהתגובות ואז יגיבו בלי שכל התמונה לפניהם ואז זה ייצור קצת בלאגן. יכול להיות שחלקם גם נעלבים ומפחדים שתחסום אותם. יש מצב שאם תהיה אפשרות כזו כולם יחסמו אותך כדי לסגור חשבון ואז זה יהיה ממש מצחיק :joy:

חנקת ליאור, מתעלפתתתת

לצערי אני לא אוהב את הגישה בעיניין ולו רק כי זה עשוי לעצור את החלק הקוהרנטי בדיון וההבנה של מה שהולך בו, אלא זה לוקח אותנו קרוב מידי לכל מה שאני שונא ברשתות חברתיות. היום נראה שכל אחד מנסה לייצר עבור עצמו סוג של SAFE SPACE לתגובות שלא נראות טוב עבורו שלפעמים יכולות להיות מחיר ישיר לאיך שאותו משתמש כותב. לעיתים קורה שתגובה שבאופי שלה היא מזלזלת או אגרסיבית תזכה לתגובה שווה באותו האופי, וככה אנחנו לומדים ככותבים איך לבנות את הרעיון שלנו טוב יותר ואת הדרך בה אנחנו מתנסחים.

אני לצערי חושב שהקונספט של החסימה בהקשר הזה היא משהו שיכול רק לפגום בנו ככותבים, ואני שמח שזה לא עלה בכלל כאופציה כשאני התחלתי לכתוב פה איי שם ב 2007, באמת שרק לומדים מזה.

כל הנאמר כמובן אינו נוגע להטרלות סתמיות ירידה לפסיים אישיים וכ’ו, שם באמת המחק צריך לעבוד יותר.

כל אחד מוזמן לעשות מה שבא לו.
חמודים, אין צורך לדאוג כמעט כל האנשים בפורום הם אנשים אשר ניתן לדון איתם, יש אדם או שניים שלא.
אני גם מבין שאף אחד פה לא ממש מבין כיצד עובדת אופצית החסימה בפורום הזה.

@Aimarito
אז פשוט אל תחסום.

אנחנו מבינים, אבל תהית למה זה כל כך אכפת לנו אם תהיה האופציה או לא (בכלל לא ידעתי שיש, קטע), אז אנחנו אומרים.

מין הסתם שכל אחד מוזמן לעשות מה שבא לו, אבל אני חושב שזה לחלוטין הפסד שלך ככותב אם אתה נכנס לSTATE OF MIND הזה.

אם הייתם מבינים כיצד אופצית החסימה פה עובדת, לא היה מפתח פה דיון כה ארוך.

הפסד שלי או לא, זה עניין שלי. לא אמור לעניין אתכם כיוון שזה לא משפיע עלייכם בשום צורה.

לא הבנתי, מה עניינך שאנחנו דנים בנושא?
תחסום, אל תחסום. תהנה.

אתה מדבר עלי, לכן זה ענייני.

א. לא אכפת לי בכלל שתחסום. איך אמר נירו פעם? זיהיתי הזדמנות ללייקים קלים, אז ניצלתי.

ב. האמת שהייתי בטוח שכבר חסמת את כולנו…
ובנימה זו, נשאלת השאלה: אם הטרלת טרול, אבל הוא לא ראה את ההטרלה וגם לא מודע לטרוליותו, האם באמת הטרלת?

ג. הדיון הזה, והתובנה שכבר קיימת האופציה לחסום משתמשים אחרים, דווקא העלה לי רעיון מדהים. אני הולך לנסות לקרוא דיונים במשך תקופה, בלי ההודעות של טיטי שמטריגים את הדיונים. חוסר קוהרנטיות מוחלטת.
אעדכן.

לא יודע אם אי פעם אשתמש בפיצ’ר החסימה, אבל אם כן כבר יש לי מועמד פוטנציאלי.

הפעלתי את ההשתקה על משתמש מסוים עכשיו. נראה אם פועל.
זאת אופציה מצוינת לדעתי. יחסוך לי קצת עצבים. אולי גם יחסוך עצבים לעוד אנשים שישתיקו אותי אצלם. לא מבין מה הבעיה העקרונית פה.

אני עדיין מחכה לתשובה של אנשים פה בנוגע למה כל כך אכפת להם אם אני חוסם או לא.

שאלה נלווית-מדוע אתה לא טורחים לחפור ולהטיף מוסר לדמיטרי על כך שהוא משתמש בכפתור החסימה?

@EJB
בתור אחד שלא אכפת לו, אתה מדבר עלי המון.
אז להבא, אם אתה מנסה לשקר תתאמץ יותר. אל תהיה ביבי, שקרן שנתפס פעם אחר פעם.

הולכת להיות לנו פגרה ארוכה אני מבין…

שאלה:

תשובה1:

תשובה2:

תשובה3:

תשובה4:

תשובה5:

תשובה6:

טוב נו, עליתם עליי, האחרונה לא הייתה תשובה. אבל הנקודה הובהרה.
הייתי כותב פה משהו על הבנת הנקרא וכאלה, אבל נראה לי קצת מיותר בשלב הזה.

להיפך. אמרתי שלא אכפת לי שתחסום אותי. ממך אכפת לי מאוד.

כי לאף-אחד פה לא אכפת מדימיטרי. שיחסום את כולנו מבחינתנו.
ממך, לעומת זאת… אנחנו פשוט לא נעמוד בזה.

אהבתי שאספת אוסף ציטוטים, אבל אף אחד מהם לא עונה לי על השאלה.
אנשים פה ענו על מדוע הם לא רוצים לחסום אחרים, לא מדוע אכפת להם אם אני אחסום מישהו.

יש לך כשל בעברית או שאתה מנסה להצחיק?
כתבת במפורש שלא אכפת לך שאחסום אותך, אם אני חוסם אותך אני לא רואה את ההודעות שלך-אם אכפת לך ממני אכפת לך שאני אתן לך יחס.
אתה מעדיף שאני אצייר לך את זה?

המון מילים להגיד שאתה צבוע.

אני אוריד את החסימה רגע…

AshamedDeficientDesertpupfish-size_restricted

@WhitrRM

הניסיון של היתר לפנות אלייך בהומור וציניות לא כל כך צולח, בטח שהגישה שלך מלכתחילה היא אגרסיבית כלפיי טיעונים של אחרים.

אני לא יודע בן כמה אתה, אני לא יודע מי אתה, ומעל הכל אני קצת לא מבין את המטרה שלך באיך שאתה פונה או מגיב לאנשים. מצד אחד אתה מופתע מאיך שמשתמשים אחרים מגיבים אלייך, מצד שני אתה מראש מייצר דיון עם נימה מזלזלת ואגרסיבית כלפיי היתר. כולנו פה כותבים שנים בפלטפורמה הזאת, רגילים לפתור מחלוקות, אפילו קשות מאוד ע"י שיחה ודיון (בהחלט המטרה של פורום), ועל כן לרובינו נראה מוזר לפנות למשהו בסגנון “חסימות” למיניהן שכמו שכתבתי קודם בצורה מאוד מפורטת, שיותר מקרבת לגישת ה SAFE SPACE ברשתות החברתיות, משם אני אישית מעדיף להתרחק, וזאת אחת הסיבות שאני כותב בעיקר בפורום.

כמו שאמרתי קודם, אני לא מתיימר להכיר אותך, או להבין מאיפה אתה, אבל הגישה שלך בדיון (אופן כתיבה וקונספט החסימות) היא של מישהו שהתרגל יותר מידי לשיח של הרשתות החברתיות. אני אישית לא רואה את זה כיתרון כלשהו, אולי אני בדעת מיעוט, ויותר מזה, סביר להניח שדעתי לא משנה הרבה.

לגביי דימיטרי, בכנות אני גם קצת מופתע מזה שהוא מעוניין בכך, אבל בסוף כמו שאמרתי לך, זאת בחירה שלך, שלו ובחירה ובחירה של כל אחד. אני פשוט לא אוהב שהפורום מתקרב לפלטפורמות אותן הזכרתי קודם. לדעתי כל דבר שמונע באופן פוטנציאלי דיון הוא בהכרח פוגע בנו ככותבים.

כי בתכלס לא כל כך אכפת לנו…
אבל זה היה אחלה דיון תיאורטי למה לא כדאי לחסום משתמשים אחרים אז אנשים זרמו.