הפורום שלנו :: די עם הספאם !

אני שאלתי שאלה רצינית ואנשים ענו לי בציניות והומור, זה נראה לך סבבה?
וואלה, לא יודע במה אתה עוסק בחיים אבל במקצוע שאני עוסק בו זה נחשב בתור זלזול או פשוט חוסר יכולת של הבנאדם להעביר את דעתו ולהסביר את דבריו.
זה שהתרגלת לפתור משהו בצורה אחת זה בסדר, אבל מדוע שאני אקבל את הפתרון שלך אם הוא לא מתאים לי?
זה שאתה לא רואה את זה בתור יתרון זה בסדר, אבל אני רואה את זה כיתרון מעולה.

כפי שאמרתי כמה וכמה פעמים בנושא הזה, לא ברור לי מה אכפת לאנשים אם אני חוסם מישהו או לא.
זה לא משפיע על אף אחד פה בשום צורה, אני לא מכריח אף אחד לעשות פה שום דבר.
אבל משום מה אנשים פה מנסים לכפות עלי משהו, מרתק.

היחיד שבאמת הגיב עם שביב של ציניות היה @EJB כל היתר הגיבו ברצינות, וגם אחרי שקיבלת תשובה דיי מהר, כולם העלו דיון רציני על המשמעות של זה מבחינת הפורום. אחר כך העלית קצת הילוך עם הטענה שכולנו חופרים על למה אתה עושה דברים.

פיזיותרפיסט ובהייטק, אומנם אין לי חיים, אבל אני יודע מה זה אומר להתעסק עם אנשים ולהקשיב לבעיות שלהם, וגם מתעסק במהות בבעיות שלהם. מטופל ואנשים ככלל הם משלב של הרבה אספקטים, זה לא מכונאות רכב. הגישה צריכה להיות הוליסטית.

הבעיה היא הפרוסס המחשבתי שזה מייצר כשמתחילים להתעסק בכתיבה ודיונים. כל משתמש פה בפורום עבר את החלק הקשה בו הוא מייצר אנטאגוניזם, תמיד יש איקס זמן בו לוקח זמן להבין את הלך הרוח של הכתיבה בפורום ובדרך בה מציגים דעה, ולומדים בהדרגה לעשות את זה. בהינתן אופציית החסימה, אתה פשוט נמנע מדיון עם מישהו שאתה לחילופין לא אהבת את איך שהגיב לתגובה או נתן עליה ביקורת כלשהי, אז במקום לפתור את זה דרך דיון או לנסות להבין אם הביקורת לגיטימית או לא, אתה הולך למקום בו דווקא אתה פשוט נמנע מלשפר את האופן בו אתה כותב. זה מתאים מאוד לרשתות החברתיות, אני באמת חושב שלפורום זה לא פיתרון, ומעבר אלייך כמשתמש זה יכול לפגוע בפורום ככלל.

כמה אנשים אמרו לך “תעשה מה שאתה רוצה”? בשלב הזה כולנו מדברים פה על משמעות של אופציה כזאת יותר מאשר אם אתה עושה את זה לנו או לא. אני נטו מגיב לך מתוך כבוד, וכי אישית אני לא נמנע מהודעות של אנשים אחרים, אלא אני באמת מאמין בהעברת מסר במצבים כאלה.

בכל מקרה, אם לא הבהרתי את זה קודם: תעשה מה שבא לך.

טוב הוא הצליח לגרום לי לתת לו באן לשבועיים, באמת שחשבתי שאנחנו כבר אחרי התקופה הזו, אבל הוא מסרב בכל תוקף לעשות את המינימום הנדרש כדי להתאים את עצמו לקהילה, עוקץ כל הודעה שניה וגם לא מספק ערך שיצדיק את זה. בטח יפציע חזרה בקרוב לעוד דין ודברים.

אגב, זו דוגמה אחת מיני רבות למה אסור להאכיל את הטרול. אתם רואים כבשה שחורה כזו? פשוט אל תגיבו לו, שידבר עם עצמו ויהנה מהחיים.

וואו נירו תודה
קראתי את כל הדיון עד להודעה שלך וכל מה שחשבתי עליו זה כמה אני מתגעגע לבאן

אבל נירו זה משהו שכבר חודש וחצי ככה. כתבתי לדוד בפרטי, הוא לא השתכנע :rofl:

תגידו תודה שהוא לא הטריד אותכם בפרטי כמו שהוא הטריד אותי.

אני יודע, גם אלי הגיעו טענות בפרטי כבר לפני מעל חודש. גם אני, כמו דוד, לא השתכנעתי עד היום, יש לנו הרבה נסיון עם אנשים שמתחילים מאוד אגרסיבי אבל מתמתנים לאט לאט כשמבינים שלא הגיעו לסקשן התגובות בוואן אלא למקום של אנשים ברמה טיפה גבוהה יותר, עם חשיבה ביקורתית ויכולת לנמק. גבולות חופש הביטוי שלי מאוד רחבים, והתרחבו עוד הרבה מאוד בשנים האחרונות, אבל הוא עבר כל גבול. הדיון הזה שבר אותי, לא משנה כמה “באו אליו בטוב” הוא לא הוריד מגננות.

תלכו להזדיין כולכם.

תודה, אבל אתה יודע…
Once a month…
צריך לחכות עד קצת עם ההצעה :man_shrugging:t2:

וחוץ מזה שאתה אוהב אותנו ושולח לנו ברכות שמרימות את המורל, מה בעצם רצית להגיד?

הורחקת על שימוש במינוחים מיניים שלא במקום לשבוע… :stuck_out_tongue_closed_eyes:

לגופו של עניין, אם הייתי יכול הייתי מבטל את אופציית החסימה, לא הכרתי את זה בכלל. מה שבטוח הוא שאני לא מעוניין כאן במשתמשים שבכלל רוצים להשתמש בזה. לא מדובר ברשת חברתית ומי שלא מבין את זה מקומו לא כאן.

שזה לא צ’אט והגזמנו. יש אנשים שנכנסים לכאן כדי לקרוא דיונים מעניינים ולראות עשרות הודעות חדשות ש-90% מהם זה ספאם גורר ביטול תורה עצום.

אז תחסום אותי כי אני משתמש בזה כבר יומיים.
למה אתה לא מעוניין בי כי אני לא רוצה לראות הודעות של מישהו אחר? הרי גם קודם לא קראתי את ההודעות שלו, רק שעכשיו יש לי אמצעי טכנולוגי לעשות את זה.

דימה אתה מקרה מיוחד ולך יש זכויות יתר. עכשיו תעזוב את דוד בשקט בבקשה

חברים לאחרונה (נדמה לי חודש-חודשיים בערך) אנשים נותנים לעצמם יותר מדי חופש לכתוב הודעות שורה מיותרות. מדובר בפורום, לא צ’אט ולא וואטסאפ. אם אין לכם דעה מעניינת להגיד, אל תכתבו הודעה. אני לא צריך לקרוא קבוצות וואטסאפ פה רק כדי לעבור על כל ה"לא נקראו".

@mos56
בנוגע לאופציה של חסימת משתמש מדיון הקורונה.
היא עדיין נותנת לך את האופציה לראות את מה שהמשתמש כתב, זה מופיע בתור שורה קטנה שכתוב בה “הודעה ממשתמש חסום”.

תודה עזרת לי מאוד!

מישהו יודע למה אי אפשר להעלות לפה ציוצים מהטויטר או שזה בעיה רק אצלי?

כי זאת עונת הנדידה
#סליחה

אצל כולם…

@KB9 הושע נא!

נושא שמטריד אותי ממש בקטנה ואני חושב שאני רואה יותר לאחרונה: ציטוטי ״מסע בזמן״. אסביר דרך הדוגמה הבאה:

1. משתמש א׳ כותב פוסט.
  2. משתמש ב׳ מגיב לפוסט הזה או כותב הודעה בהמשך השרשור.
  3. משתמש א׳ עורך את הפוסט המקורי שלו עם ציטוט מתוך התגובה של משתמש ב׳ (שמופיעה מאוחר יותר בשרשור).

למה בעצם אנשים עושים את זה? כשכותבים ככה זה יוצר רצף אנכרוניסטי של הודעות וממש קשה להבין את ההודעה בקונטקסט המקורי שלה. היחידים שמבינים מה קורה הם משתמש א׳ ומשתמש ב׳. רק אחרי שקוראים את ההודעה המאוחרת יותר שצוטטה מצליחים להבין מה קורה (ושלא פיספסנו הודעה מקודם). עדיף בהרבה אם בתרחיש הזה משתמש א׳ פשוט יפרסם פוסט נוסף עם אותו הציטוט, זה יקל על הקריאה של כולם.

אין לי מושג על מי אתה מדבר

תכף יטענו גם שיש משתמשים שמשתמשים כל הזמן במימים וגיפים