הפורום שלנו :: די עם הספאם !

מאתמול אני רואה מספר בודד של תגובות חדשות בשרשורים השונים ובנוסף ראיתי תגובות שנעלמו, חזרו ושוב נעלמו
למעשה, בשרשור של המשחק של ריאל אני רואה 21 תגובות בלבד ואני בטוח שיש הרבה יותר.
אני מאמין שיש לי תקלה ולא שכל הכותבים נרדמו פה

21 תגובות נכון גם לשעה זו.

שאלה, איך אני מוחק דיון?

מניסיון עבר, רק אדמין יכול.

שאלה:
אני מחפש בנרות אנשים שפורמולה 1 מעניין אותם, יש פה כאלה? רוצה לדעת לפני שפותח דיון בנושא כי פחות בא לי לדבר לעצמי :wink:

דבר לעצמך, גם ככה זה מה שאנשים עושים פה חצי מהזמן.

בחצי השני - תגיב לדיונים, ולא רק בנושאי ארגנטינה. ותביא את איניגו.

התחלתי להתעניין בשנה האחרונה, אבל לא רואה מספיק כי אני רואה רק בסטרימים - לייב, וימי ראשון הרבה פעמים זה יוצא לי בשעות עבודה.

חוץ מזה, מעבר לזה שזה אחלה ספורט, אני לא יודע מה כבר יש לדבר עליו, אבל יאללה, שיהיה :grin:

יש מלא!!
סוף שנה עכשיו נגמרים חוזים נהגים עוברים קבוצות ויש השנה יופי של קרב על האליפות אחרי שנים של דומיננטיות של המילטון ומרצדס

יש על מה לדבר :wink:

עוקב באדיקות, פתח דיון מהר לפני מונזה

אגב, הכי כיף שהמירוצים יוצאים על זמן עבודה, בעיקר עכשיו בזמן העבודה מהבית :sweat_smile:

Done

תגידו למה אין פה חתימות?

למה אני לא יכול למחוק פוסט שפתחתי בטעות?

הייתי שמח גם למדד, זה הוציא יותר איכות.

מדד.

באמת דווקא שחתימה עם “לך” לקומאן היתה כל כך מתאימה! תוחזר החתימה לאלתר!

הפורום הזה הוא מערכת קוד פתוח חינמית שאנחנו משתמשים בה אז איז. כל שינוי ידרוש עבודת פיתוח ואין מפתחים שעובדים עבורנו. אין איזשהו משרד קטן ברוטשילד עם 5 גיקים.

גיא הקים אותו בהתנדבות (התשלום על השרת) ומדי פעם מבצע תחזוקה (עדכון לגרסאות חדשות) בהתנדבות. פה זה מתחיל ונגמר.

אני אנסה לחקור מה כן ניתן לעשות מההרחבות הקיימות.

אגב בלי קשר, אני מתנגד נחרץ לחתימות אלא אם כן ניתן להגביל אותן מאוד. ללא מגבלות החתימות יכולות להרוס את הפורום ואת נוחות הקריאה. עדיף המצב הנוכחי, האמינו לי.

טוב, הפעלתי את מערכת העיטורים הקיימת. בגדול, דיסקורס לא נותן לי יותר מדי אופציות מעבר למערכת עיטורים ידנית או אוטומטית אך כזו עם חוקיות מובנית מראש (אלא אם כן בא לי להתחיל לכתוב שאילתות SQL, ולא בא לי). להלן העיטורים שהופעלו:

https://totalfootball.co.il/badges

נדמה לי שזה יתחיל לספור רק מרגע זה והלאה ולא נספר רטרואקטיבית. תקבלו את זה בתור ה"מדד" שלכם או תאכלו חצץ :slight_smile:

עכשיו חייבים לקרוא לצוד!! :upside_down_face:

קראתי לו…אני לא אחראי על מה שיקרה מפה והלאה

עובד רטרואקטיבית. ידך במעל?

צריך לדבר על לב אוריה.

אגב, היה משתמש מעולה שעשה וידאו ענק של כל ההצלות של פויול נגד ריאל מדריד. הניק שלו היה… Koeman