שמינית גמר ליגת האלופות :: התחת לא עזר - מפסידים בברנבאו לסיטי

וגם מחמיץ מול שער ריק, חרב פיפיות

אני האחרון שיגן עליו אבל החמרתם עם וינסיוס. לא ירד לגיליץ’ מספיק מהר ולא פגש את הכדור טוב. קורה.

עצוב שזה הכי טוב שאנחנו יכולים לשחק.

קרבחאל זוועה. אשרף חייב לחזור בקיץ.
בנזמה כמעט גמר לנו את ואלוורדה.
למרות הקצב האיטי של המשחק זה נראה שאיסקו עדיין מתקשה לעמוד בקצב הזה.

סיטי לא כאלה טובים ועושה רושם שהם נותנים לנו יותר מידי כבוד. אם הם מפסיקים לפחד הם גומרים עניין כבר היום.

עם זה שבנזמה הוא אפס תועלת כבר השלמתי, אבל אם הוא מנסה לפצוע שחקנים שלנו זה כבר עובר לצד הנזק

קורה, כשזה וניסיוס… שחקן התקפה שלא שם את זה פנימה לא מתאים להפועל רעננה.

פרננדיניו כבלם לא הצליח העונה, האם יש לנו מי שינצל זאת?

נו באמת,אני הראשון שיגיד שויניסיוס עקום,אבל הפעם היה קשה מאוד להגיע לכדור.
אם כבר טיטי,מה אתה חושב על המחצית של איסקו?

מחצית עלובה,פשוט לא מסוגלים לייצר מצבים,ויניסיוס היחיד שעוד יכול לבוא ממנו משהו,באבל בינתיים הוא די מאופק ולא מנסה לדרבל יותר מידי.
איסקו כרגיל תוקע התקפות ומאבד כדורים,כנל בנזמה,מודריץ לא קיים וקרבחאל נוראי,חייב להכניס מישהו לאגף ימין שיעזור לקרבחאל כי בסוף נחטוף משם.

היחיד שבא לקבל כדור ומנסה להניע אותו, זה שראמוס וקרבחאל תוקעים אותו בפינות עם הגב למגרש ו3 שחקני סיטי מסביב זה לא אשמתו.

זו הבעיה,למה הוא בא לקבל כדור מהבלמים? בשביל מה ואלוורדה,קאסמירו ומודריץ׳ משחקים?
התפקיד שלו זה למצוא את החללים בין ההגנה לקישור של היריבה ומשם לייצר מצבים,דבר שהוא לא עשה כבר שנתיים וחצי.

הוא בא לקבל את הכדור מהבלמים כי האחרים לא עושים זאת, כי ראמוס וראן וקורטואה מתמסרים רבע שעה ולא מצליחים להניע כדור קדימה.
קרוס חסר, היה משחרר את איסקו יותר קדימה.

בקאמפ נואו נראנו הרבה יותר טוב ועם טון ביטחון. אנחנו הקבוצה היחידה בעולם שרועדת בבית שלה עצמה, זה לעולם לא יהיה ברור לי. יחד עם זאת, תיקו פה ישאיר לנו אחלה סיכוי לגומלין במנצ’סטר. נקווה לשרוד.

ואוו, להוציא את ויניסיוס מיד פשוט, כדור גאוני של מודריץ’ והוא פשוט מחרב את זה עם חוסר שליטה על עצמו, כבר עדיף בייל בשמאל או לוקאס ואסקס

ותודה לויניסיוס.
עונה שנייה ברצף שהוא מבשל את השער הראשון שלנו בשמינית.

הסיפור של פפ באלופות בשנים האחרונות. ההתעקשות הזאת להניע כדור בכל מחיר נושכת אותו בתחת כל עונה.

הבישול של ויניסיוס לא מקנה לו הנחה על משחק באמת נוראי, יותר מגול שלו זה טעות של שחקן סיטי שהוא ניצל בצורה לא רעה.
היתרון של המשחק הזה שאולי זידאן יבין שזה המערך שעובד(יחסית) ויגאל אותנו מבייל בימין ויתחיל לשלב אותו בשמאל סוף סוף.

נגמר התחת

השופט פשוט שדד אותנו עם השער הראשון,איך לעזאזל דחיפה עם שתי ידיים זה לא עבירה?!?!?
משם הדרך להתפרקות הייתה ברורה.

אני חייב להגיד שקרבאחל ממשיך בכושר הגרוע שלו, הוא לא משחק כדורגל, לא הגנתית ולא התקפית, הייתי משחק עם נאצו במשחק הבא.
השחקן נגרוע השני שלנו היום הוא קאסמירו, מספר אדיר של איבודי כדור, הוא פשוט לא היה במשח בכלל, מצד אחד אני מבין אותו, אחרי 484747 דקות גם אני אתעייף.
דבר אחרון, המשחק האחרון שבנזמה שיחק בו כדורגל היה בדצמבר, הוא ממשיך להיות אחד השחקנים נגרועים במגרש, היום הוא לא תרם כלום התקפית, אבל על מי אני צוחק? זה לא ישנה כלום.

ראמוס מחריד באותה הרמה, כבר איזה חודש שכל הגולים על הראש שלו.
אז הוא בטח יקבל כתגמול חוזה חדש

מה שהכי נורא זה שעכשיו התקשורת הספרדית תספר לנו עד אפריל על רמונטדות כאלו ואחרות בזמן שאנחנו לא מסוגלים לתת גול.

1. התוצאה מחמיאה לנו
  2. איזה שיפוט עוין. יותר גרוע מהרננדז הרננדז
  3. קרבחאל זוועת עולם גם בהגנה וגם בהתקפה
  4. זידאן הפך להיות חלק מהבעיה, לא חלק מהפתרון. אם רוצים שינוי בקיץ יהיה צריך לעשות פה חריש עמוק בסגל, מה שלא יקרה כל עוד זידאן המאמן.
  5. מה לעזאזל בנזמה עושה על המגרש 90 דקות
  6. ואלוורדה וויניסיוס נקודות אור בודדות