שמינית גמר ליגת האלופות :: התחת לא עזר - מפסידים בברנבאו לסיטי

נשארו בחוץ: נאצ’ו, חאמס, רודריגו, ברהים, מריאנו.

מניח שההתלבטות של זידאן היא בין יהלום עם איסקו למערך חמשת הקשרים. אם יבחר ביהלום, הבחירה היא בין פדה ללוקה. מבחינתי בחירה קלה אבל זידאן לא מוותר בקלות על החבר’ה שלו.

שאלה נוספת היא מנדי או מרסלו. אני כמובן עם מרסלו אבל בטוח שזידאן מתלבט.

נגמר הכדורגל, אני כבר בעסקי האמונות הטפלות ובשלושת המשחקים שמרסלו פתח, לא ניצחנו. למרות שלא היה לו שום קשר להפסדים, מקווה שמנדי יחזיר את המזל.

ההרגשה לא טובה. יש לי דה ז’ה וו מאותו שבוע ארור בעונה שעברה עם הקלאסיקו והמשחק נגד אייקס ( הייתי במשחק). רציתי לסגור שוב חבילה אבל הפסימיות גברה, אין מצב שאני עובר את הסיוט הזה שוב.

בכל אופן, אני מאמין שזידאן יעלה עם יהלום בברנבאו ובמנצ’סטר עם חמשת הקשרים, אלא אם כן נספוג תבוסה מחר. הייתי מאוד רוצה לראות יהלום שכולל את יוביץ’ ובנזמה בחוד אבל כנראה זידאן יעלה עם בייל.

שיהיה לנו בהצלחה ובעזרת חואניטו נגיע לגומלין עם יתרון.

אל חשש. קצת תחת, קצת בונקר, קצת חוסר מזל של פפ, קצת אווירה של אלופות בברנבאו. כמה גרוע כבר יכול להיות? את הבאסה תשמרו ליום ראשון.

אני חושב שהפאניקה מוגזמת. דבר ראשון, ריאל היא לא ריאל של עונה שעברה. הסגל דומה אבל אל תשכחו כמה שחקנים משחקים משמעותית טוב יותר. מפדה, דרך כל הותיקים השבעים שחזרו לתפקד אחרי החרפה של שנה שעברה ועד קורטואה שרק העונה התחיל להיראות כמו שוער טופ אצלנו. תראו את המשחק השני מול פסז’ ואת הקלאסיקו. הקבוצה כבר הראיתה משחקים טובים העונה, גם אם השאיפה גבוהה יותר.

דבר שני הוא שהיריבות שלנו לא כאלה מאיימות כמו שאפשר להבין מקריאה פה. סיטי לא אותה קבוצה משנה שעברה. היא מסוכנת מאוד כמובן אבל שום דבר שמזכיר את האליפות אשתקד. בברצלונה אני צופה עכשיו משחק מלא לראשונה מאז קיקה ואין שם הרבה מאיים. אנחנו עושים הכל טוב אבל החלוצים לא מתפקדים. אצלם החלוצים הם היחידים שמתפקדים. גם אם הסיטי פייבוריטים, מול ברסה אני מהמר על משחק לגמרי צמוד ושווה כוחות. כואב בעין, אבל שווה כוחות.

לייק 1

כדי שיהיה את מי להאשים בסוף. אני מצפה בעיקר לטירוף ברחובות כשהאוטובוס מגיע וזה, ראיתי סרטונים כאלה ביוטיוב ויש לי צמרמורת עם ה-Hasta el Final - Vamos Real. וקצת אבוקות והכל. הייתי נוכח כבר אבל בכל זאת. לא מצפה לכלום ב-90 דקות האלה. בנזמה? בייל? על מי יש לבנות כבר. כל המסביב זה טוב אבל צריך כדורגל וגולים. עם כל האהבה לזידאן וראמוס. וסיטי מזכירה לי את ריאל מודל 17/18. ובקיצור: ד"ש חם ממדריד. מנסה להירגע עד…

12 לייקים

תחייך קצת, עוד לא הפסדנו :upside_down_face: ואינשאללה תביא את המזל הטוב לקבוצת חוטבי העצים שלנו

2 לייקים

יהלום עם בייל ובנזמה למעלה, מרסלו בשמאל כדי שיהיה קצת ברק והכל יהיה בסדר. גם 5 קשרים ומנדי יעבוד אבל יהיה קשה מאוד לצפייה ומצד שני יתסכל את הסיטי עד אינסוף.
סיטי מאוד מסוכנת אבל העונה היא מאוד פגיעה, גם תיקו מאופס ישרת את האינטרסים שלנו טוב.

אבל…בלי קסמירו ופדה חבל לצאת מחדר ההלבשה. אפשר לרשום להם 2-0 וזהו.

איסקו, תרשמו.

לייק 1

דיווח של אחד מכתבי מארקה שויניסיוס פותח

הזדמנות חייו, הלוואי שיצליח

וינסיוס, מנדי, איסקו ומודריץ’ בפנים. מרסלו, בייל וקרוס בחוץ
מעניין כרגיל.

אני עם זידאן. טוני היה חלש ומאוד עייף בשבת, ובייל אכזב בכל הזדמנות שקיבל בחצי שנה האחרונה.

יש פה גיוון מעניין ויחד עם שלישיית הברזל מנדי-קאסמירו-פדה, תהיה מלחמה היום לכל הפחות.

אצל פפ, אגוארו וסטרלינג פותחים על הספסל. זה מאוד מאוד לא מנומס להוציא לנו את העיניים עם חלוץ כזה על הספסל במצבנו!

הרכב טוב. כל השחקנים שבפורמה(קרוס פצוע ממה שהבנתי)+ ויניסיוס שבעיני הרע במיעוטו.

עד עכשיו השחקן היחיד ש"איכזב" אותי והצליח הוא ראחים סטרלינג, וניסיוס מאוד מזכיר אותו ומאוד מקווה שגם הוא יאכזב אותי, אני מאוד בספק, אני הייתי עולה עם בייל.

קרוס ומרסלו בחוץ כי זה אזור המחיה של דה בריינה, זאת המטרה של זידאן לדעתי. רוצה שם שחקנים שעושים הגנה באמת

בהתקפה כנראה בונים על קאסמירו

2 לייקים

אתה אומר ויניסיוס יביא קרנות וקסמירו ינגח אותם?
פדה כנראה יעשה את המוות לבלגי שלהם.

לפי אס קרוס בחוץ בגלל סיבות רפואיות

איפה אני יכול למצוא שידור באינטרנט למשחק, אני בלי טלוויזיה…

בא לי להקיא מהמסירות האלה אחורה.
קרבחאל כל כך גרוע שזה כואב בעיניים.

שיא חדש של ויניסיוס… לא ייאמן. אם נפסיד היום יזכרו לו את זה

עצוב לראות את האין התקפה שלנו. אקדח בלי כדורים. תודה לאל שיש את ויניסיוס, כתובת לכדור בהתקפה. בינתיים שומר יפה על הכדור ומשחק חכם.

יאללה מחכה לנגיחת הזהב

עריכה: איסקו פשוט מחריד בצד ימין ומאוד אפאטי, כמו כל שאר צד ימין האמת. אם איסקו תקוע בכנף אז בייל, לוקאס ואפילו מרסלו בימין עדיפים עליו.

החבר’ה צריכים זריקת התעוררות. מול פסז לפני שנתיים זה קרה אחרי ספיגה, נקווה ששיחת מחצית תספיק הפעם.