הפורום שלנו :: די עם הספאם !

@Shusaku @EJB לא הבנתם - הרעיון הוא שמידי פעם אתם לוחצים על איזו מודעה וככה הפורום מתפרנס.

כמובן שיש לי חוסם פרסומות, אבל לא במובייל

זה מה שיוצא לי כל הזמן. אז אני כמובן לוחץ על הפרסומת כדי לעזור ולפרנס את הפורום האהוב.

אתה רומז משהו ? אני יודע איפה אתה גר באיטליה…

דרך אגב אני לא מקבל שום הודעה יש לי יסורי מצפון עכשיו…

תהייה שעלתה לי בעקבות המקרים האחרונים: אולי אני עם פרספקטיבה מבוגרת מידי כבר, אבל יכול להיות שלא משנה מה יהיה לנו בעייתי לקבל חבר’ה צעירים חדשים לפורום בגלל השיח שנהיה יותר אלים ופחות מקדם דיון ברשתות החברתיות?

האינסטינקט הזה להגיע למצב של התנגחות הוא משהו שאני לא זוכר אותו באופן הזה איי שם לפני 16 שנה כשנכנסתי לספורטאנטר. אולי רק מאנשים שממש הכירו טוב אחד את השני והרגישו בנוח, כשעוד אני פעם הוגדרתי כ"בעייתי".

יש פה צעירים (גילאי עשרה או עשרים וקצת) שיוכלים להעיד אם אני טועה או צודק?

נדב נראה לי שהאינטרנט מספק תחושת אנונימיות ומי שנכנס לפה חדש לא מבין שכאן, בשונה מטוקבק אקראי, כולם מכירים את כולם, ולכן מרשה לעצמו קצת יותר. לא חושב שזה ענין של דורות. אחד הדברים הראשונים שעשיתי בספורטאנטר זה לריב עם רון קעקועים.

דבר ראשון כן, אני חושב שאם יגיעו חברה חדשים הם לעולם לא יהיו בעיניי כמו המשתמשים הותיקים כאן בפורום, בכל זאת עברנו דרך ארוכה ביחד. בדומ לליאור אני חושב גם שיש לנו פה איזושהי דינמיקה מסוימת שעובדת והיא לא בהכרח טיפוסית לאתר אינטרנט רנדומלי שעוסק בספורט, ולמשתמש שנוחת כאן משום מקום אין דרך לזהות את זה או להתממשק עם זה בקלות. ראינו כמה ניסיונות כאלה של אנשים שאיכשהו הגיעו לפורום אבל לא הצליחו להשתלב.

למען האמת אני אוהב את הפורום ככה. פורום שחברים בו יותר מדיי משתמשים שאתה לא מכיר את כולם, חלק אוהדים את הקבוצה יומיים בדיוק והחלק השני מדבר שטויות אפשר למצוא ברדיט. אני קורא שם מדיי פעם אבל לא התחברתי בכללי.

איך באמת זה קורה? איך אנשים מגיעים לפה בלי המלצה מאיזה חבר?

לצערי הנבואה שלי שהפורום קם, שדיון על פוליטיקה יפלג את הפורום התגשמה. לצערי זה קרה.

ההצעה שלי לגבי חדשים שלמשתמש חדש יהיה תקופה מסוימת שהוא יוכל רק לקרוא ולא להגיב. וכך הוא יוכל להבין יותר את החוקים. ואת הגישה פה.

את הפורום הנוכחי, בהתחלה לא אהבתי כל כך. חשבתי שהוא מוטה לטובת ריאל מדריד, כן הוא לדעתי יותר טוב מספורטאנטר הישן שלדעתי הורכב מלא מעט סנובים שחושבים ועדיין חושבים שהשמש זורחת להם מהתחת . אבל גדלתי ללמוד לחבב את הפורום והאנשים שפה, לפעמים יש ריבים ועקיצות, אבל בגדול חוזרים לדבר.

אני עדיין מציע לסגור את הדיון על הפולטיקה ולדבר על דברים שיש לנו טיפה השפעה עליהם. @Aimarito כל הזמן מרגיש שאני מעצבן יותר מידי את נדב. י :joy: :joy: :joy:

תכתוב בגוגל פורום בארסה. זו התוצאה הראשונה שתקבל

יש פילוג? עושים עליי חרם ולא ידעתי? בדיון השיפוט דימיטרי כותב על כיבוש?

לא יודע אם אתה שם לב אתה די ברוב פה. אני במיעוט בפורום @Uriah תחזור!

רק ביבי :slight_smile:

אבל תשים לב שבפולטיקה אנחנו יותר מתוכחים וכמה עזבו. למה צריך לדבר על זה? הפולטקיאים לא באמת סופרים אותנו.

אם להיות הוגן , אפשר להגיד הרבה דברים רעים על הקורונה. אבל הקורנה איחדה חלקים לא מעטים בפורום.

מה? אין סיכוי… בטח שלא בתרד של הפוליטיקה. יש שם הרבה יותר מרכז וימינה מאשר מרכז ושמאלה.

כן אני ושולמית אלוני ברוב כאן… מזל שהקורונה איחדה בינינו ובכל מקרה אל תדאג בסוף גם ביבי כמו שולה ימות ותישאר לגמרי לבד.

זה לא ימין ושמאל זה כן ביבי לא ביבי.

אני לא באמת רק ביבי… יותר מזה, אני מכניס את עצמי למצב של אין מפלגה וכבר לא אכפת לי.

למה שאעשה את זה? איזה צעיר מחפש היום ‘פורום’?

משה, אילו משתמשים עזבו בגלל הפוליטיקה?

אני לא רוצה לדבר בשמם, אני גם לא יודע בודאות. אבל מאז שהכל התחיל לפחות אחד שראיתי בו חבר טוב הפסיק לכתוב פה ואני מרגיש שזה בגלל זה.

עכשיו רציני, מה הצורך לדבר על פוליטיקה?

הדיון על גזענות דת ואידאולגיה הרבה יותר חשוב בעיני.

אבל עזבו זה ההצעה שלי:

זה לדעתי ימנע את המקרה שקרה היום וחבל שנירו נפגע וכל זה.

היחיד שעזב זה משה והוא רק טוען שהוא עזב כי הוא כל הזמן חוזר.

אני מקווה שזו לא הסיבה ש @Josepe לקח הפסקה.

אני אף פעם לא עזבתי את הפורום. רק ניסיתי את הפוליטיקה. אני חוזר כי מישהו צריך לייצג את “הבבונים”. :slight_smile:

אבל שים לב שאני לא כותב שם ומדליק שוב את הדיון.