הפורום שלנו :: די עם הספאם !

שמתי לה נשמה. אני נגד סגירת דיונים. אבל גם אני עם השנים הבנתי שלהתווכח על פוליטיקה זה קצת משעמם, בעיקר כשהויכוח הוא תחרות שכנוע ואין הקשבה אמיתית.

תאכלס באיזה פורום בנאדם אמור להתפדח שיש לו בעיה לזכור שמות?

חחח דווקא אני בגדול כן מנסה להרגיע עם השיח, זה כל פעם ידיעות חדשות שאני נחשף אליהם מדכאות אותי יותר.

אני גם נגד סגירת דיונים כמו ליאור, ולצורך העיניין גם דיון הפוליטיקה דיי מת אחרי שהגענו לאיזה שיא של שאיבת אנרגיה ושמחת חיים מאיתנו אחרי תקופה ארוכה של התססה.

אני בתור בנאדם שלא מתעסק בפוליטיקה דווקא נהנה מהדיונים שלכם בתרד שם.
רוב הדיונים פה הם ברמה די גבוהה ושם זה לא שונה, למרות ההתנצחויות יש המון רעיונות ודעות סופר מעניינות למי שפתוח להקשיב.
לא הייתי סוגר אותו.

רק שהיה ברור אני לא מציע לסגור את הדיונים בקטע של צנזורה או משהו כזה. אם מישהו רוצה לדבר על פוליטיקה הוא מוזמן .

פשוט חבל לאבד חברות (מה שלפעמים קורה בחיים האמיתים) בגלל משהו שיש לנו 0 אחוז השפעה עליו.

כמו שכתבתי תמיד כיף יותר לרדת על דיסני.

הסר דאגה מלבך משה, אני חזק כמו כריסטיאנו מול קהל עוין :muscle:

אני עוקב אחרי הפורום פה נראה לי קרוב לחמש שנים, כמעט לא מגיב או משתתף כי לרוב אני מרגיש שאין לי מה להוסיף, אבל בשבילי הפורום הזה הוא המקום היחידי עם דיון רציני ומעניין על כדורגל, וגם בנושאים האחרים הוא אחד המקומות היחידים שאני מכיר שמאד מעניין ועם רמה גבוהה.
ולמרות שאני רק צופה מבחוץ ממש מגניב לראות את הדינמיקות בין המשתתפים השונים בכל מיני דיונים.

מחזק את יהודה, אני עוקב אחרי הפורום מאז ספורטאנטר בערך ב2008-2009 ולקח לי הרבה זמן להתחיל לכתוב כי היה מאוד מגניב לראות את הקשר שנוצר פה בין אנשים והרגיש לי לא מתאים להיכנס פתאום, אבל חייב להגיד שהקהילה פה מאוד מקבלת ותומכת(כל עוד בן אדם מגיע בטעם טוב ולא מגיע סתם לריב כמובן)

אני חושב שהבעיה היא שאנשים מגיעים לפורום בלי שהם הסתובבו בו בעבר וחושבים שזה עוד מקום לטוקבקים כמו פייסבוק/טוויטר/FXP(בזמנו) ולא מבינים שיש פה תרבות דיון עם קווים די ברורים שהתפתחה לאורך שנים על גבי שנים

אני יכול להגיד שכילד ש״שרוף״ על כדורגל וריאל מדריד הגעתי קודם לאתר של דור (אזור 2010-11) ויש שם קישור, ועוקב אחרי הפורום בערך מ2018 עוד הרבה לפני שהתחלתי לכתוב פה

אני רוצה לחזק את יהודה ויוני, ולצאת במופגן כנגד האמירה של חנן:

משתמשים חדשים, אם אתם קוראים כאן (אם הת’רד הראשון שלכם בפורום זה די עם הספאם, אתם בבעיה אחרת…) - אל תקשיבו לחנן.

דווקא הדוגמה הטרייה ביותר, של משתמש חדש שאף-אחד כאן לא הכיר ובכל זאת בחר לצאת ב-100 קמ"ש על אחד המשתמשים היותר וותיקים ומוערכים כאן (שבמקרה הוא גם מנהל, אבל זה לא חשוב לעצם העניין), ובכל זאת נענה בנימוס ובענייניות (עד שהגזים) - מראה על האופי של הפורום יותר מהכול.

ודוגמאות כמו של יוני, שהצטרף ‘רשמית’ רק לא מזמן, וכבר משתתף פעיל ותורם בדיונים כמו כל אחד אחר - יעידו. אפילו אני, שאמנם הייתי חבר גם בפורום הקודם, אבל חזרתי אחרי ה-מ-ו-ן זמן, ככה שהרוב לא הכירו/זכרו אותי - ובכל זאת התקבלתי במהרה כאחד מהחבר’ה.

בקיצור, אל תקשיבו לחנן.

מהמד הברסאי אין אחד כזה.

בהקמת הפורום פה, כן דברתי עם שי פל כדי שזה יהיה הפורום של בארסה מאניה, לא בדיוק התקדם לאנשהו.

אתה לא יכול לצאת נגד זה כי זה ההרגשה שלו.

לא חושב שגם כדאי שיתקדם. לא יודע מי יגיע לפה בעקבות זה, אולי כאלו שאשכרה טוענים שלצ’אבי יש שיטה.

יא לחוץ, סיפור של מעל 5 שנים אחורה. אפילו אני הספקתי להתייבש ולקחת טיים אאוט של איזה שנתיים ורק לאחרונה חזרתי.

שי פל מת מבחינתי. שיקדם את פח הזבל שלו

צחקתי נו…

כמובן שכולם מוזמנים לכתוב, וכמה שיותר דעות ויותר דיונים זה יותר טוב, אבל מה לעשות יש פה אנשים שעברנו איתם דרך.

עם כל הכבוד וזה שאתה אדמין, ובלי קשר לדיון ועם מי אני מסכים, זה הפורום של אוהדי ברצלונה שאתה הגעת להגיב בו, ואלא אם יש איזושהי התנהגות קיצונית, לאיים לחסום הודעות כי מישהו לא בא לך בטוב זה לא סבבה בשום צורה.

תקרא שוב את הדיון, בהודעות הראשונות הייתי מאופק מאוד על אף שהמילה הראשונה שהבחור זרק לעברי הייתה קשקוש. לאחר מכן הוא נשאר בגישת הניגוח על אף שהסברתי את עמדתי בסבלנות, וניסיתי להבהיר ככל יכולתי שמדובר בדעתי בלבד (לא עיוות חוקה או אחת מההזיות האחרות שנטענו על ידו) ואף הגדלתי ואמרתי שהרוב לא מסכימים איתי וזה אחלה בחלה.
בסוף בסוף הוא כבר עבר לדבר אלי דרך בלאנקו תו"כ עקיצות, שוב בלי שום תוכן ענייני.

אז מתנצל, השלב הבא הוא מחיקות ולאחר מכן באן. אני עושה את זה מ-2008, לא רואה שום דבר שונה הפעם, למרות מורת הרוח שלך.

לא רואה משהו בהודעות האחרונות שלו שהיה לא ענייני. עקיצות היו בשני הצדדים.
במקרה אני בפורומים של ברצלונה מ-2002, לפני הרבה הרבה גלגולים.
דאז, אוהדי מדריד שהגיעו לפורום של ברצלונה התנהלו בזהירות וכבוד, ורוב ההודעות שלכם בשרשור הזה היו נמחקות מיידית. דיונים יותר פתוחים התנהלו בפורום של הספרדית.

להגיע לפורום הזה, לפתוח בויכוח על השיפוט (שהיה מזעזע ומוטה) מול חבורה של אוהדים מתוסכלים, להתפלא שיש כאלו שמגיבים בעצבים ואז לאיים במחיקת הודעות ובאן זה לא התנהלות הגיונית. כמובן שלך השררה ואתה יכול לעשות בסופו של יום מה שבא לך, אבל אני חושב שזה ניצול לרעה של התפקיד.

חבר, הפורום הקודם הוקם על ידי שי ומור, אחד אוהד בארסה והשני יובה, אתה רוצה שארענן את זכרונך בכמה מקרים בהם שי פשוט נכנס לפורום “של ריאל” (כאילו שזה משנה, מה אנחנו בגן? הבאן האחרון פה היה לטרול מהצד הלבן של הפורום, וניתן על ידי אוהדי ריאל) וקטע דיונים? לא כי לא באו לו בטוב אלא כי חרגו לחלוטין מהנורמה.

כשאני מגיע לכתוב בפורום שלכם אני מתנהל הרבה יותר בזהירות, למרות שאני רוצה לתת פה קרדיט לאנשים שזהות הקבוצה האהודה לא משחקת תפקיד בגילנו המופלג. אנחנו כבר לא בני עשרה ב2002.