הפורום שלנו :: די עם הספאם !

חוסר הבנה מהתפיסה שהוא במוד שבאתי לקרב תרנגולים. פרנויה שהתפתחה למטר ברכות של ירידה לפסים אישיים כי הוא נדחק לפינה. מאחר והגבת סו קולד במקומי, ציטטתי אותך ומשם נמשך השרשור. הטרנספורמציה לחוקה שבאה אחר כך והדוגמאות ההיפוטיות לאירוע כל כך מובהק רק בשם האג’נדה - לא לשם כך התכנסנו

נכון, הפורום הקודם הוקם על ידי שי, ולפחות אני הרגשתי שהוא מאוזן מבחינת הניהול, אבל אתה צודק בזה שלא נכנסתי על בסיס יומי לפורום של מדריד.

ההרגשה בפורום הזה, לפחות שלי, הוא שהוא, באופן מובהק, מנוהל על ידי אוהדי ריאל שעושים פחות או יותר מה שהם רוצים.

עדיין לא השתכנעת שאין פה שום אג’נדה? מה אני צריך עוד לכתוב פה כדי שתבין שלא הייתי חושב שזה פנדל גם אם לאראוחו היו קוראים ויניסיוס/רודריגו/מיליטאו?

אתה קלירלי לא בכיוון. ספורטאנטר נוהל כדיקטטורה על מלא, מנהלים בכלל לא היו חושבים פעמיים לפני מחיקה. ליד ספוראנטר של שי הפורום הזה הוא חוף נודיסטים.

אני לא מתווכח, מחקו שם הודעות ונתנו באנים חופשי. הייתי יותר זבוב על הקיר מאשר מגיב פעיל, ועדיין אוהדי ברצלונה ניהלו את הפורום של עצמם ושלטו בו וזה לא המצב עכשיו, להרגשתי.

ניר, אתה ודוד צריכים להחליט ביניכם אם עקיצות והתבטאויות שמתאימות לכיתה ד’ זה משהו שמתקבל כאן או לא. אנחנו חיים יפה מאוד בלי העקיצות האלה ומאז שהן התחילו הפסקתי לעקוב אחרי הדיון, אבל אם דוד אמר שהוא בסדר גמור עם זה וזה אפשרי ואף מבורך אז יש פה ניגוד מוחלט בין ההחלטות שלכם. קחו החלטה ותלכו איתה. למען הסר ספק אני חושב שאנחנו חיים פה יפה מאוד בלי להטריל אחד את השני ובלי להתבטא מסריח, ואין צורך לשנות את זה. מי שממש רוצה יש את התגובות בוואן או טוויטר בשביל זה. אבל זו דעתי האישית, רק קחו החלטה ותלכו איתה.

כמה פעמים הגבתי פה? כמה פעמים מחקתי פה? כמה אוהדי בארסה קיבלו פה באן מאז הקמת הפורום? מתי התערבנו בניהול הפורום הברסאי?

חנן, שיקלל גם את אמא שלי, זה לא מזיז לי, אבל שיוסיף בין לבין קצת התייחסות עניינית לטיעונים שמופנים כלפיו. העקיצות עצמן לא מפריעות לי כמו האופי הכללי של הדברים.

תחזור אחורה, תנשום עמוק ואולי תבין שהגבתי שם “סו קולד” במקום ניר (הרי דימה שאל אותו שאלה) ולא במקומך.
כל שאר הדברים שכתבת לא קשורים ולא עניניים.

אני נתקלתי במספר לא קטן של מקרים שבהם אדמינים לבנים התערבו בפורום ברצלונה בצורה שלדעתי מופרזת ולא ראויה. אין לי תיעוד (אני לא עד כדי כך עסוק בזה) או גישה לדאטה ואני גם לא מכוון חיצים רק לכיוונך באופן ספציפי.

כל מה שאני אומר זה: בבקשה, כאדמין “לבן”, מחיקת הודעות ובאנים בפורום ברצלונה זה משהו שהגיוני לעשות במקרים קיצוניים, וזה לא מתקרב לרף. לפחות לדעתי.

אם אוהד ברצלונה חצוף מגיע לפורום של מדריד ומתחיל להטריל (כמו שקורה אצלנו הרבה אגב לכיוון ההפוך) תמחק לו הודעות חופשי ותדביק לו באן אם הוא לא מבין את הרמז.

אבל RDT (שם?), כבר אחרי ההודעה השנייה שלו כאן, חנן כתב לו הודעה בה ביקש שיירגע - הודעה שקיבלה לייקים מימין ומשמאל (=מאוהדי בארסה וריאל, וכל אחד יחליט לעצמו מי זה ימין ומי זה שמאל). זאת אומרת שבמובהק אין כאן עניין של ‘אוהדי ריאל’ נגד ‘אוהדי בארסה’. בדיוק כמו שהיה עם whiterm בזמנו, או עם כל משתמש אחר שמגיע ‘קרבי’ לפורום הנינוח (אך עירני!) שלנו. ומאז ההודעה של חנן, לא רק שהבחור לא נרגע - הוא רק הגביר, וגם הפסיק לחלוטין לכתוב תוכן ענייני.

ולגבי הסיפא - היום שבו הקריטריון להחלטה האם לתת באן/מחיקה או לא לתת, יהיה קשור בזהות הקבוצה אותה אוהד המשתמש ואיפה הוא “העז” להגיב - זה היום העצוב שבו נהפוך רשמית לספורטאנטר, בימים היותר רעים שלה.

אה וכשאני אמרתי שלדעתי העבירה על אראוחו לא מתקרבת לרף של הפנדל התרעמתם, שתפו שיראו את הצביעות.

ברצינות רגע, ניסיתי בכל הכוח להסביר את עצמי ולהוציא את הדיון מתחום ה"הוא אוהד ריאל אז הוא בפוזיציה". נתקלתי בחומה רצינית מאוד של מגננות שבשום אופן לא איפשרה דיון ענייני על דעות מנוגדות. באמת ובתמים חשבתי שדיון כזה כן יכול לתרום לפורום. ה"איום" במחיקה הגיעה רק לאחר שהדיון כבר סטה לגמרי מהנושא ועבר להיות פרופר עקיצות.

מתנצל אם מישהו נפגע ומאחל לכם המשך הדיינות נעימה ועניינית עם מר בלאוגראנה היקר. בהתחשב בראדר הטרולים המאוד אמין שפיתחתי בעיסוקי מהצד כמנהל פורום אינטרנטי כבר מעל 15 שנה, לא הייתי בונה על זה.

יובל.
היו צדדים רעים לספורטאנטר, אבל גם הרבה טובים.

אני ראיתי התנסחויות שלא בהכרח הייתי משתמש בהן בעצמי, ועקיצות, אבל גם בכל זאת ניסיון לעסוק בויכוח עצמו. בהינתן הנסיבות, לדעתי איומים במחיקת הודעות על ידי אדמינים ‘לבנים’ שהיו חלק מהדיון זה לא במקום.

יצאתי מהאירוע

לא,זה פורום של כולם,זה שהוא מחולק לקטגוריות לא אומר שאני צריך להתנהג אחרת כשאני בפורום מדריד או בפורום יונייטד,בכל מקום צריך לכבד ולשמור על שפה,מותר לכל אחד להגיב איפה שבא לו ולהביע את דעתו כל עוד הוא עושה את זה בצורה מכובדת,גם אם זה בתזמון שמעצבן אתכם,אתם לא ילדים,תתגברו.

עצוב לי שהגענו לזה אחרי תקופה שבאמת הרגשתי שאנחנו פה הרבה מעבר ל”אוהדי בארסה” או ”אוהדי ריאל”. וואלה אני ראיתי ועדיין רואה בפורום פה קבוצה של אנשים ש15 שנה ואולי יותר שאני חולק איתם את אחת האהבות הכי גדולות שלי, שזה הכדורגל. אוהדי בארסה פה לא פחות חשובים לי מאוהדי מדריד והשיח הזה באמת מעציב ומאכזב אותי.

האמת שכמעט כתבתי היום על זה שממש התרשמתי מכמות התגובות של דיוני המשחקים של ברצלונה וריאל מדריד, ושכבר שנים שאני לא זוכר מצב בו יש כל כך הרבה תגובות למשחקי ליגה שהם לא קלאסיקו, בכל אחד מ-2 הדיונים השונים. אפילו דיברתי על זה עם נדב בוואטסאפ. ושנייה לפני פוסט הקומבייה הזה, הדיון אצלנו נגרר לאן שהוא נגרר. אין…זה הכל אשמת דמיאן סוארס.

tumblr_96f2674efd87d3d10598293929dc1ba0_4d064708_500

אסור לי להיות רגשני יותר. זהו. למדתי את הלקח.

זה פורום של כולם, אבל אכן מצופה מאוהדי מדריד לגלות קצת יותר טאקט בדיונים של ברצלונה, ומאוהדי ברצלונה לגלות קצת יותר טאקט בדיונים של מדריד. היחיד שמותר לו לכתוב כל דבר בכל מקום זה רביע.

דווקא הוא האויב המשותף שאמור לאחד…

אני זוכר את ירדן מתגלגל מצחוק כשאנחנו רואים ספרד-גרמניה עוד בדצמבר במונדיאל - “רומנו, כולה פורום, מה אכפת לך מ-X או Y?”, הייתה לי הצתה מאוד-מאוד מאוחרת. אל תדאג היחסים יישארו לבביים ואני רציני, לא קרה כלום. אני בטוח שיש פה גם הרבה חבר’ה שמתקשקשים בפרטי או בפייסבוק וכן הלאה. כמעט כל פעמים שהגחתי לכאן התקבלתי יפה. בלי קשר אל תפתח ציפיות.

חברים המשכנו הלאה
אפשר לחזור לדבר על כדורגל