הפורום שלנו :: די עם הספאם !

מה עם שלט כזה, היית מזהה?

7wc3t3

יותר טוב “פדה המגן הימני הטוב בעולם”

בוא… בחודשים האחרונים כל בחור רנדומלי שמספר לי בדיחה שמצחיקה אותי אני שואל אותו אם הוא EJB מהפורום…

אבל אז זה יכול להיות גם אנצ’לוטי…

מה? על מה אתה מדבר? שואל באמת.
ואני שונא את שני המחנות (פלוס ליברפול ופפ) למרות שאת ריאל אני מכבד, הם לפחות לא צבועים :grin:.

סתם ליכלכתי עליך כדי לראות אם תקרא את זה :slight_smile:

אתה כמובן צודק, אבל זה עדיין מעל ומעבר למצב הממוצע בפורום אינטרנטי (לא שאני מכיר כ"כ אבל…)
עצם זה שמתייחסים אחד לשני בשמות פרטיים זה יוצא דופן, לטובה.
אגב, קוראים לי יאיר.

מדוייק מאוד. כשאני הולך לשחק כדורגל עם קבוצה חדשה בשכונה אני קודם כל עושה הגנה ומשחק קבוצתי, לא ישר לוקח כדור ומנסה לעבור את כולם ובטח שלא ישר צועק על מי שלא מסר לי כשהייתי פנוי.

רק אחרי שמתחילים לבחור בי לא אחרון אני אתחיל לריב עם משה ורביע…

מצטער על הפולניות, אבל רציתי לתזכר כאן כמה כללי כתיבה בסיסיים, סתם כי זה קצת מציק בעין.
לא מכוון כנגד אף-אחד ספציפי, אם כי:

• סימני פיסוק, כלומר . , ? ! : וכו’, באים בצמוד למילה שלפניהם, וברווח מהמילה שלאחריהם.
  • שני “חריגים”: קו מפריד ( - ), ונקודה-פסיק ( ; ), שמגיעים עם רווח לפניהם ולאחריהם.
  • אפרופו קו מפריד: יש להבדיל בין קו מפריד, לבין מקף.
    קו מפריד - כשמו כן הוא, מפריד בין שני חלקי משפט (בדומה לפסיק), אך בניגוד לפסיק יכול לשמש גם כמעין נקודותיים. כאמור לעיל, המקף מגיע עם רווח לפניו ולאחריו.
    מקף - באופן הפוך לקו המפריד, תפקידו לחבר בין שתי מילים, לרוב בצמדי מילים כגון על-ידי, כל-כך וכן הלאה. כפי שניתן להיווכח בדוגמאות - הוא צמוד לשתי המילים אותן הוא בא לחבר יחד.
  • סוגריים - צמודים למילים אותן הם באים לסגור, וברווח מהמילים שאינם סוגרים (כלומר: הסוגר הפותח צמוד למילה הראשונה שבתוך הסוגריים וברווח מהמילה האחרונה שלפני הסוגריים, והסוגר הסוגר צמוד למילה האחרונה שבתוך הסוגריים וברווח מהמילה הראשונה שלאחר הסוגריים. בדיוק כמו בדוגמה הנוכחית).

תודה מראש,
צוות כיף.

הכי כיף ובפער.

השפה העברית היא מיוחדת. אני מאוהב.

אאלט פיסוק לא מיוחד לעברית, זה אוניברסלי.

אחד הפוסטים השנואים עליי של האקדמיה ללשון אומר שמקף מסמנים ככה: ¯. כלומר צריך לרשום כל¯כך. זה מזעזע בעיניי ולכן אני מתעלם מזה. אבל אם כבר פירטת.

יש לי בזמן האחרון בעיה להעלות ציוצים מהטויטר זה בעיה אצלי ? מישהו ניסה?

כשפרסמתי בתגובה בפייסבוק ציוץ מטוויטר, זה גם לא הציג preview. אז מניח שזה קשור לטוויטר ולא לפורום.

יש מצב שזה בגלל שהקוד עדיין מתוכנן לכתובת של טוויטר, ולא לכתובת החדשה של X.

הכתובת היא עדיין twitter.com

Sorry, we were unable to generate a preview for this web page, because the web server returned an error code of 403. Instead of a preview, only a link will appear in your post. cry

איילון מאסק…

כתובות של ציוצים הם כן x.com

עד כמה חופשי אפשר לשים כאן תמונות וצילומי מסך כאלה ואחרים? עדיף להימנע מפאת משקל הקבצים על השרתים או שזה לא קריטי?

2ywi2b