הפורום שלנו :: די עם הספאם !

אפשר להשתעשע ולא חסרות הודעות לא רציניות/הומוריסטיות/חסרות תוכן “אמיתי” בפורום. מה שמתפרש אצל המנהלים כספאם/הודעה לא לרמה שאנחנו רוצים לתחזק פה נמחק כשהשיקול הוא תמיד איכות לפני כמות. אם יש לך תלונה על הודעה ספציפית שנמחקה אתה מוזמן לפנות לאחד מאיתנו בפרטי.

מה עם תרד כדורגל ישראלי? בתוך אבל בעיקר מחוץ למגרש (כבר יש קטגוריה בול בשביל זה, ׳לא כדורגל׳)
מחפשים פה הומור, לא רואה דרך טובה יותר.

אני בקשר פומה עם הנמלה המשוגעת, אבל זה עדיין לא הגיוני בעיני.
אני אישית לא ראיתי כאן שום תגובה של הומור, כל תגובה של הומור או קצת שנינה או חוסר תוכן, אני ישר ננזף.
כנראה שכל תגובה צינית מתפרשת אצלכם כספאם, לא יודע מה הניסיון שלכם עם טרולים וספאמרים מקרובים, אבל ממש כל תגובה שיש בה איזה קמצוץ של הומור ולא רציניות, נמחקת.
אשמח להבא אם אתם מוחקים הודעות לפחות תנו הסבר בפרטי לכך. תודה.
ובחייאת שחררו קצת את הפפיון, תנו לכתוב וליהנות, זה חלק בלתי נפרד מאוהדי ספורט.

המטרה הראשית של הפורום הזה היא להיות איכותי, ולהיות אחרת מדיוני ספורט טיפוסיים. כולנו מדברים בהומור מדיי פעם וכותבים הודעות חסרות תוכן - לא בפורום אבל. זה כל הנקודה בפורום.

הומור שנון תמיד מתקבל בברכה כתוספת למשהו ענייני. גם לי מחקו תגובות לאחרונה על סרקסטיות והומור לא מדיי שנון וזה בסדר גמור. זה חלק מהפורום.

אתה מוזמן קצת לעקוב אחרי הודעות של גיא, שופעות בהומור ובסרקזם.

אז זהו, שזה לא צריך להיות כך.

לא יודע מי זה.

זה כל הקטע של הפורום וזה מה שמבדיל אותו מקבוצת פייסבוק או וואטסאפ למשל.

הבנאדם היחיד בעולם שלא מעריך את טוני קרוס. סליחה, בעצם אחד משני האנשים בעולם. הוא מצא לפני כמה חודשים עוד אחד ששותף לדעתו.
סתם, אחד הכותבים הכי וותיקים ומוערכים בפורום @KB9

אני מסכים אבל זה גם מגביל ולא כולם יכולים לעמוד בסטנדרט הזה, לפעמים פשוט אי אפשר להימנע מעקיצות/זריקת הערה וכו’.

עוד בעיה… (וזה מתחבר למה שכתבת על בנזמה) יש כאן יותר מדי אוהדי ריאל, תדללו קצת.
אומנם לא מעצבנים כמו בשאר הפלטפורמות אבל עדיין

זו היתה ההחלטה של הקדמונים עוד בגלגול הקודם של הפורום. מי שלא יכול לעמוד בסטאנדרטים - שלא יכתוב. תמיד יעדיפו הודעה אחת איכותית על פני 4 כשרק אחת מהן איכותית. הפורום הזה למעשה הוא בועה מאוד רגישה.
וזה בסדר לזרוק עקיצה אם היא עטופה בתוכן איכותי אגב ולא סתם עקיצה לשם העקיצה.

לא מסכים. יש מעט מדיי אוהדי קבוצות אחרות, אין יותר מדיי אוהדי ריאל.
כשקבוצה מצליחה יש יותר נוכחות של אוהדיה. בשנים היפות של ברצלונה כל מילה שהטילה ספקות במשהו ששייך לברצלונה היתה התרעמות שמזכירה את הפגנות החרדים נגד מצעד הגאווה. עד כדי כך שהיה אסור למשל לכתוב שום הודעה שקשורה לבארסה בפורום של מדריד, ואסור היה לאוהדי ריאל וברצלונה לכתוב בפורום השכן (או לכל הפחות לא היינו כותבים בפועל).

בכל אופן אני מסכים לגבי הנוכחות המוגברת של אוהדי ריאל, אולי צריך להתחיל למחוק הודעות :slight_smile:

אחלה לילה :slight_smile:

איתמר - אתה חושב כך ואני חושב אחרת. הדיון הזה לא יכול לזוז סנטימטר בלי שנדבר על הודעות קונקרטיות שאתה חושב שנמחקו לא בצדק. ההחלטות נעשות כל הודעה לגופה ולכן הדיון הכללי הזה באוויר לא ממש יכול להתקדם.

לא יהיה הסבר על כל הודעה פשוט כי זה לא גנון, אתה מוזמן תמיד לשאול ואני מאמין שכל מנהל כאן גם יענה לך. השיקול שלנו הוא קודם כל פורום ברמה גבוהה, התפשרות מינימאלית על הסטנדרט. אני חושב שאתה מסתכל על הודעותיך בלבד ולא על הפורום, כי כמו שכתבתי בהודעה הקודמת - לא חסרות פה הודעות עם הומור/ציניות/חוסר בתוכן “מקצועי נטו”. אם אתה לא מסכים עם הפרשנות של מנהל כזה או אחר זו כמובן זכותך, אבל ההחלטה היא שלנו.

במידה וזה לא היה בהומור - “עודף” אוהדי ריאל, זה דווקא זה מהדברים היותר חיוביים שאפשר לקחת בפורום הזה, והלוואי ויותר אוהדי ברצלונה (ושאר הקבוצות) יהיו יותר פעילים בדיונים בשונים.

רק להוסיף נקודה חשובה - הפורום הוקם ע"י אוהדי ריאל כך שמן הסתם הנוכחות שלנו פה תהיה גדולה יותר.
ניסינו ואנחנו עדיין מנסים ליצור פה קהילות אוהדים לכמה שיותר קבוצות.

אפילו קראנו לפורום על שם שיטה שמזוהה עם קרויף. יותר מזה? :wink:

אם הייתם קוראים לפורום ‘בעט ורוץ’ אולי היו מגיעים יותר אוהדי יונייטד.

@ItamarLA

הנה דוגמה מעולה לציניות/הומור מזן משובח ביותר.

אתם יודעים אפשר לפתוח תרד מיוחד להודעות ספאם והומור טהור, ואז איתמר ואחרים יכולים ל"שחרר" שם את הרסן :wink:
,

וזה לא נמחק כי זה באמת משעשע אבל לא תורם לדיון, אם כך מה הקריטריון? זה הרי טעם אישי.
לדעתי ישנם מקרים שפשוט אין כזה. גם סביר להניח שלא כל המנהלים נוהגים למחוק את אותן ההודעות. וּזה גם די תלוי משתמש ורפיוטיישן.

זה גם מאד תלוי דיון\ת’רד. בגדול אתה צודק וזה עניין של טעם, אבל איכשהו יש קריטריונים שמוסכמים בגדול על כל ההנהלה (גם אם הם לא מוגדרים בצורה סופר מדוייקת), ובמקרים גבוליים אנחנו גם מתייעצים אחד עם השני.

הודעות ספאם יתקבלו ביתר הבנה בתרדים שמלכתחילה פחות רציניים (הדיון הזה, תרדי "בטח שמתם לב ש… וכו’), ופחות באופן טבעי בתרדי הדיונים המרכזיים.

זה די פשוט בתכלס.

מאז הצהרת טראמפ, לא הסכמתי כל כך עם משהו.
תעשו את זה מנהלים

זה לא אומר שזה צריך להיות כך, בכל מקום יש מקום לטיפת הומור מזוקק וסרקזם.

בחוויה האישית שלי זה לא עקבי, אבל אני באמת מבין שקשה לשמור על עקביות בתחום הזה