הפורום שלנו :: די עם הספאם !

בגרסת הפורום למובייל, יש חוסר תאימות כשבאים לבטל הודעה (לחצן הביטול בורח)
רק אצלי? בר תיקון?

אצלי עובד חלק. תנסה למחוק את זיכרון המטמון אולי זה יעזור.
באיזה דפדפן אתה משתמש?

כרום, עכשיו בדקתי ובפיירפוקס הכל טוב באמת.
עריכה: גם בכרום עובד, ניכר הבדל קטן בין הדפדפנים שגרם לי להבין שהתצוגה בכרום היא לא באמת של הנייד…

לי יש בעיה מהמובייל בשבועות האחרונים עם שליחת תגובות כאן. כאילו היכן שאני לוחץ על המסך זה לא המקום שנלחץ בעמוד בפורום ולכן קשה לשלוח תגובה (הכפתור של תגובה בתחתית העמוד, ולכן זה לוחץ לי בכלל על המקלדת).

עוד מישהו נתקל?

אני. (תוספת מלל ל10 תווים)

גם אצלי אותו סיפור.

הפורום הוא open source. אתם מוזמנים להוריד את הקוד, לתקן ולתרום לקהילה :slight_smile:

זה נורמלי שמחקו לי תגובה רק בגלל שהבאתי טיעון נגדי לאחד ממנהלי הפורום של ריאל מדריד?

כתבתי בעבר שחבל שלא החתמנו את לאוטארו מרטינז והוא אמר שהוא מעדיף את מיוראל. הבאתי לינק לשער של לאוטארו אתמול מול אתלטיקו ומחקו את כל התגובה שלי… לא היו קללות, שום דבר לא מכובד סף הכל ויכוח לגיטימי אם עדיף שחקן כזה או אחר. בשביל מה יש פורום אם לא בשביל ויכוחים כאלה? אז רק בגלל שהוא מנהל פה אסור להתווכח איתו ומוחקים את התגובה? זאת הרמה של הפורום?

מאכזב מאוד. מצפה ליותר הגינות ממנהלי הפורום.

לא מחקו לך תגובה רק בגלל שהבאת טיעון נגדי למנהל, מחקו לך אותה כי זה לא טיעון.

למען ההגינות נציין ש-“הויכוח” היה איתך. נחמד שאתה יכול להחליט שמשהו הוא לא טיעון כשהוא גורם לעמדה שלך להיראות קצת פחות טוב. במקום להתמודד עניינית אתה בוחר למחוק את התגובה. זה לא רציני.

לא אני מחקתי, מנהל אחר הקדים אותי. וזה אכן נחמד שאני יכול להחליט.

לגופו של עניין: סרטון של שער יפה הוא לא טיעון נגדי לשום דבר.

אז אפשר לכתוב תגובה להודעה שלי - “הסרטון הזה לא מוכיח שלאוטארו מרטינז יותר טוב ממיוראל” במקום למחוק את התגובה.

גם אם בעיניכם זה לא טיעון טוב זאת עדיין לא סיבה לצנזר ולהשתיק. אפשר לנהל דיון ולהעמיד אותי על טעותי. מכיוון שמיוראל אצלנו ולאוטארו לא, אני אפילו מאוד אשמח לטעות. דיונים זה כל הכיף בפורומים אחרת יהיה פה מת.

דיונים זה כיף אבל אין פה שום דיון שנקטע. גם לא טענתי בשום מקום שלאוטרו פחות או יותר טוב ממיוראל, אגב.

המנהלים יכולים להחליט אם הם עונים או מוחקים. זאת המדיניות פה.

אין לי שום בעיה עם המדיניות הזאת, אבל אם היא מנוצלת לרעה היא תהרוג את הפורום. אין שום סיבה למחוק הודעה אם היא לא כוללת ביטויי אלימות, גזענות, פרסומת וכו’. אז התגובה שלי לא הייתה מספיק טובה בעינך, הטיעון חלש או לא טיעון בכלל, לדעתך. אז מה? אפשר להתמודד דרך תגובות במקום למחוק אוטומטית. זה רק יבריח כותבים מהפורום.

אנחנו מעדיפים איכות על פני כמות, ופורום מת על פני פורום שלדעתנו לא איכותי. זה ככה כבר 15 שנה ואנחנו בסדר עם זה.

ודאי שיש. חוסר תוכן זו סיבה מספר אחת למחיקת הודעות כאן, הרבה יותר מאשר ביטויי גזענות או אלימות לצורך העניין שהאמת פחות מעניינים אותנו. תגובות ללא תוכן כמו התגובה שנמחקה עליה אתה מדבר, ימשיכו להימחק.

אנחנו לא מרחיקים כותבים שאנחנו לא רוצים להרחיק באמצעות מדיניות זו, האמן לי.

מצחיק שבאתי להגיב לך וקיבלתי את ההודעה הזאת:

שיקלו לענות ליותר אנשים

כבר הגבתם 3 פעמים ל-@KB9 בנושא ספציפי זה.

האם שקלתם לענות לאנשים אחרים בדיון גם כן? דיון מעולה מערב פרספקטיבות וקולות רבים.

אם הייתם רוצים להמשיך את הדיון באריכות עם משתמש/ת ספציפי/ת זה/זו, שילחו אליהם הודעה אישית.

בחזרה לענייננו… הבעיה שאם משתמש רגיל מתווכח עם מנהל פורום, זה קצת בעייתי שהמנהל יחליט אם ההודעה של המשתמש הרגיל היא איכותית או לא. במצב הזה אני מניח שקל יותר להחליט שהדעות שלך הן איכותיות והדעות של האחר לא.

אגב השער של לאוטארו היה מאוד איכותי וחבל שמחקתם אותו. @dkaro אי אפשר להגיד על הודעה שכוללת סרטון של שער כזה שאין בה תוכן. אני די בטוח שההודעה לא הייתה נמחקת אם לא הייתי מצטט מנהל, אבל זאת רק תחושה שלי. בכל מקרה לא התכוונתי להעליב אף אחד.

נשים את זה מאחורינו.

התחושה שלך מוטעית, עד שהיה הויכוח פה אפילו לא שמתי לב כשמחקתי שהיא בתגובה לגיא, כך שבמקרה הזה אתה פשוט טועה ב-100%. טיעונים לזכות שחקן שמפורטים באמצעות סרטון יוטיוב זה לא סוג ההודעות שאנחנו נקבל בברכה בפורום שלנו, זה עד כדי כך פשוט.

אם לא הבנת עדיין, הבעיה בהודעה שלך לא הייתה הקול השונה או הפרספקטיבה.

רק אותי מטריד הלב הורוד ??

*חייב לציין שתענוג לראות כותבים איכותיים(ועתיקים) מהפורום ההוא ז"ל. שאפו על היוזמה.

היי.
מה הקטע פה עם הומור ורצינות?
למה כל תגובה שהיא פחות מ100% ברמת הרצינות שלה או סתם תגובה ‘ריקנית’ נמחקת אוטומטית? אסור להשתעשע מדי פעם?
חייבים לבוא עם טוקסידו ועניבה לכל תגובה?
שחררו קצת אחיזה…