הפורום שלנו :: די עם הספאם !

האמת שלפעמים כשאני נכנס לפורום (וגם לפורום ההוא באותו רגע, אותה מערכת) אני מקבל דף לבן ריק, כאילו הפורום לא עולה. מניח שזה מוכר, אבל בכל זאת (כרום).

@Josepe, לצערי אני לא חושב שיש משהו שאנחנו יכולים לעשות. אחד מרכיבי האבטחה במקום העבודה שלך גורם לכך. ההודעה שאתה מקבל מאשימה אותנו לשווא :slight_smile:

לגבי הדף הלבן, זה עדיף על דף כחול-אדום, אבל האמת היא שלא נתקלתי בזה. זה נפתר אחרי refresh לעמוד?

ראשית תודה על הניסיון לעזור.
הפורום הישן עולה אצלי סבבה בכרום ובפיירפוקס, אז כנראה שזה איזשהן הגדרות בפורום שמתנגשות עם אותו רכיב אבטחה…
אני אבין אם לא תצליחו למצוא מה זה, אבל נראה לי הגיוני שאין באמת בעיה אמיתית עם הדף…

בכל מקרה תודה ושיהיה בהצלחה לכולנו. :slight_smile:

הבעיה היא לא עם הדף עצמו אלא עם תעודת הssl שלנו, זאת שהופכת את האתר לhttps.

אתה נתקל בהודעה הזאת באתרים אחרים מידיי פעם או רק אצלנו?

עברתי לפרטי לטובת כל אלו שלא מעוניינים לקרוא את כל ההודעות הללו :wink:

הדף הלבן זה לדעתי בעיה במערכת הפורומים עצמה, כמו בפורום השני, ולא בשרת הזה ספציפי. רענון לא עוזר. פשוט חוזר אחרי כמה דקות לנסות שוב, ונכנס.

צ’ט לקלאסיקו נפתח!

רק שימו לב שבשל באג, לא עובד הנוטיפיקיישנס מהצ’אט. כלומר, נצטרך לבדוק תמיד הודעות חדשות :slight_smile:

נראה לי שכאן המקום המתאים.

חודש ינואר רק התחיל, ולאחר משא ומתן עם בית"ר טוברוק (מהם מביאים שחקנים בארץ, לא?), אני שמח להודיע כי @tomram מצטרף כרכש החדש לניהול פורום מנצ’סטר יונייטד!

בהצלחה לטום :slightly_smiling_face:

תודה רבה.
אני שמח להיות חלק מהפורום הזה שכולל כותבים מצוינים ומקווה שנמשיך לראות פה דעות מגוונות ואיכותיות.

משום מה כשאני נכנס לפורום דרך המועדפים, הוא לא עולה בכלל, דף לבן ריק. זו לא הבעיה שלכם, זה ככה גם עם פורומים אחרים במערכת הזאת (כמו se למשל).
אבל מה? במייל אני מקבל התראות על תגובות להודעות שלי. אז אני נכנס לפורום דרך המייל והוא עובד חלק. דרך ההודעה נכנס לתפריט הראשי והכל בסדר.

למה אני לא יכול למחוק את הפוסט שכתבתי?

מה קורה כשאתה מנסה למחוק?

דוד מכר לי את הפוסט. אין את האופציה למחוק… (זה במקרה שאני זה שיצרתי את הדיון הראשוני)

חברים, החשבון שלי משום מה נמחק ונאלצתי ליצור חדש…לעוד מישהו זה קרה?

מה היה היוזר הקודם?

@KB9

יש עדכון? זה פרופיל בן 11 שנה, קצת מבאס =

התבלבלת בפורום…

:joy: נהרגתי פה

:joy::joy::joy:

חלק מההשלכות של השינוי בבארסה מאניה אני מניח…