מחזור 29 :: נצחון ענק על סיטי באולד טראפורד!! (מרסיאל, מקטומיניי)

דה חאה
וואן-ביסאקה, לינדלוף, מגווייר, שואו, ווליאמס
מאטיץ’, פרד, ברונו
ג’יימס, מרסיאל

ספסל:
רומרו, באיי, טואנזבה, מאטה, מקטומיניי, גרינווד, איגהלו

יש תחושות אופטימיות סביב המשחק לאור התקופה הטובה שעוברת לאחרונה על הקבוצה אבל סיטי קבוצה שסיוט לשחק נגדה, ובאולד טראפורד בכלל לאחרונה קשה לנו מאוד נגדם.
דה בריינה נעדר וזה פלוס ענק מבחינתינו אבל עדיין קל זה לא יהיה בכלל.
נחזיק אצבעות ונקלל את אברטון שקיבלה בראש מצ’לסי עכשיו אחרי שלנו מיררה את החיים.

לייק 1

Hell Yeah!!!

לייק 1

יש לנו עוד משחק אחד קל (טוטנהאם) ואז מגיעות הקבוצות הקשות באמת, אלו שאין לנו מושג איך לנצח אותם, כל הווסטאמיות ברנליות וכו׳…

ברונו פרננדס מביא קסם. אבל עבורי, פרד חייזר, מה זה השינוי המטאורי הזה ? ריאות של כי סונג פארק, לוחם כמו לאונידס פשוט נמצא בכל המגרש! פתאוםה75 מיליון עליו מרגישים לא רע בכלל.

השלמנו רביעיה על סיטי או שלישיה ? העונה התעללנו בהם.

לייק 1

אחחחח איזה תענוג, פעם שנייה שסולשיאר עושה בית ספר לפפ, ומי חשב שהעונה נעשה עליהם כזה דאבל.
הקבוצה עמדה טקטית נהדר בהגנה, כל הריצות המתוחכמות פנימה שסיטי עושה מהם שערים נבלמו נהדר, בלי דה בריינה לא הכניסו פנימה כמעט שום כדור עומק ברמה וגם מהאגפים ואן ביסאקה בעוד משחק ענק ושואו מהצד השני (וויליאמס התקשה, כרגע שואו בבירור הבכיר מביניהם) עצרו כמעט הכל.
פרד ומאטיץ’ היו שניהם מעולים (פרד שחקן העונה) ואדרסון מחלק המתנות בטח לא הזיק.
כיף כיף כיף.

לייק 1

מאז שברונו הגיע אנחנו פשוט קבוצה אחרת. זו לא רק התרומה הישירה שלו לשערים בפרט ויצירתיות התקפית באופן כללי, אלא העובדה שהוא הופך שחקנים אחרים לטובים יותר. פרד לא רק נראה קשר לגיטימי סוף סוף, אלא קשר מצוין. מאטיץ’, שכולנו הספדנו אחרי עונת הנפל בשנה שעברה (בצדק, מבחינתנו) נראה כמו מאטיץ’ שרכשנו מצ’לסי. מדהים לראות את המחויבות של ברונו, אחרי שמרסיאל ייבש אותו מול שוער בלי סיבה נראית לעין, השניים חגגו על הספסל את שער הניצחון כמו ילדים. הוא גורם לאנתוני פוקר פייס מרסיאל לחגוג, לא ייאמן.

אלמנט שני הוא ההגנה שאחרי ההשקעה המטורפת בקיץ סוף סוף מתייצבת. מגווייר ו-וואן ביסאקה כמעט מעלימים את הפאקים של לינדלוף. כמעט, כי השער שאגוארו שם בראשון בנבדל היה על הראש שלו ולא אמור לקרות בחיים. שואו במערך 3 הבלמים מוצא את המקום האידיאלי עבורו, וכל הכבוד לגארת’ סאות’גייט על הרעיון עם ווקר במונדיאל. ויליאמס קצת הלך לאיבוד מאז הפתיחה המסעירה, ומה שרואים ממנו כרגע הוא בעיקר אופי ופחות יכולת. מאמין ומקווה שישתפר בהמשך ולא יעשה לנו דרמיאן.

רק שהקורונה לא תעצור לנו את הכיף. סוף סוף נהנים מהקבוצה לאורך זמן, בפעם הראשונה מדצמבר שעבר. הפעם נראה שזו לא התלהבות ראשונית אלא שינוי מהותי ומתוכנן. שלא ייגמר.

לייק 1

נחזיק אצבעות שהמגמה הזאת תימשך. באמת מרגיש שהדברים מתוכננים ולא מקריים לא הרגשתי ככה הרבה מאוד זמן אבל שוב, אני לא אפול בפח תקוות השווא הזה שוב. מה שכן, אולה מרוויח לעצמו קרדיט ונראה שפוציטינו כבר לא יגיע.