אודות הקטגוריה ריאל מדריד - הנחיות לכתיבה נכונה

אז איך תיראה עונת הקאמבק של אנצ’לוטי? בינתיים, נדמה שההתקפה חזרה וההגנה הלכה.

• פורום זה הוקם כדי להוות מחדש בית איכותי לקהילת אוהדי ריאל מדריד בישראל. מטרת הפורום היא להוות פלטפורמה אינטרנטית לדיון ושיח בין אוהדי הקבוצה ואוהדי כדורגל בכלל, תוך כדי שמירה על כללי כתיבה ותוכן נאותים.

• הקטגוריה של ריאל מדריד מהווה את בית קהילת האוהדים אך אנו מזמינים גם אוהדי כדורגל נוספים לבוא ולהתדיין בביתינו. אך אנא זיכרו: אין זה המקום להתנצחויות מיותרות, כשם שאין אורח יבוא להקניט את מארחו.

• בקטגוריה זו המקום לשוחח על כל נושא הרלוונטי לריאל מדריד (כדורגל וכדורסל), שחקניה, מתקניה והנהלתה. כאן נדבר על מחזור הליגה השבועי, משחקי האלופות המרגשים, השחקנים, רכש, טקטיקה, וכיוצא באלה.

יש לשמור על כללי כתיבה נאותים, ו… תהנו !

הנחיות לכתיבה נכונה:

בפורום זה אנחנו שמים דגש על יכולת כתיבה ותוכן. המטרה היא שכל הודעה תחדש ותעניין אחוז נכבד מהקוראים, ולכן יש לשים לב לכללי הכתיבה. אם הודעתך נמחקה יש לכך סיבה, אנא חזור להנחיות ונסה להבין מדוע. במידה ואתה עדיין לא בטוח שאתה מבין, הנך יותר ממוזמן לפנות לאחד המנהלים ולעמוד על טיב המחיקה.

להלן הנחיות כלליות:

• סדר וארגון: אני פריק די רציני של סדר וארגון, ולכן יהיה דגש על העניין. כולנו רוצים להינות ולהחכים כאן, וזה הרבה יותר כיף כשההודעה קריאה כמו שצריך. אני מבין שלא לכולם זה טבעי יותר, אבל נא להשתדל לשים לב לסימני פיסוק כמו שצריך, שגיאות כתיב, וכו’. זה לא בושה לעבור על ההודעה לאחר שנכתבה ולחפש טעויות, ואני יכול להעיד על עצמי שאני עושה זאת תמיד.

• ציטוטים: אין טעם לצטט הודעה שכתובה בדיוק קומה אחת מעליך, אלא אם כן מדובר בציטוט חלק ספציפי ממנה. כמו כן, אין טעם לצטט הודעה מלאה וארוכה, כאשר התייחסות לכותב לפני התוכן בהחלט תספיק. הציטוטים נועדו יותר להתייחסות לפסקה/משפט. מי שמתייחס לתגובה מלאה, נא פשוט לציין למי הוא מפנה את התגובה.

• תוכן: אין דבר כזה הודעה ללא תוכן (בדיונים הרלוונטים). התייחסות אישית (ואף עקיצות קלות) מקובלת בתנאי שהיא כחלק מהודעת תוכן, וכשהיא מרוסנת. הודעות חסרות תוכן יימחקו, הודעות פוגעות בצורה קיצונית יימחקו.

ההנאה מפורום זה תלויה בשיתוף פעולה של כולנו, וזה אומר גם השקעה אישית של כל אחד בתוכן שהוא כותב.

ובכן, אז… יאללה, צאו לדרך !

שלום חברים, וברוכים הבאים לכל המצטרפים החדשים ! :slight_smile:

דוגמא להודעות שנכתבו אתמול ללא חלוקה ראויה לפסקאות ורווחים:

מבקש להקפיד או שנאלץ מתישהו להתחיל למחוק.

יש לבנות פסקה עם תוכן, ולהפריד בין 2 פסקאות בעלות תוכן שונה עם שורה ריקה.

החברים מהתמונה - נא לערוך את ההודעה שלכם :slight_smile:

ויאללה להמשיך לכתוב !