מחזור 38 : בחוץ מול לסטר למשחק הכי חשוב העונה

Man Utd XI : De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Williams, Pogba, Matic, Greenwood, Fernandez, Rashford, Martial

ההרכב הכי חזק שניתן להעלות בהתחשב בזה ששואו פצוע, וויליאמס חייב להתאושש ולתת הופעה יציבה.
גורל המשחק תלוי ב- 2 שחקנים - ברונו ופוגבה - אם הם יבואו חדים אז ללסטר יהיה קשה מאוד להוציא משהו.

היתרון הכי גדול שלנו זה ההרכב החסר של לסטר וגם זה לא בטוח יספיק עם איך שאנחנו נראים לאחרונה.
נקווה שכן נראה פוש אחרון והופעה חיובית.

לינדלוף נגד וארדי, כמה מעודד.

ויליאמס באמת חייב חייב חייב להגיע מפוקס. לסטר חיה על מתפרצות והאחד על אחד שלו לא טוב בכלל. אם שוב יקרקסו אותו על הקו, מגוויר יאלץ להגיע לחפות, לינדלוף ישאר לבד באמצע וכולם יודעים איך זה ייגמר.

צמד של גרינווד אמן.

זה הולך בדיוק לכיוון שלא רצינו , צ’לסי כבר סוגרים את העסק בבית ואנחנו כל רגע נחטוף גול במתפרצת.
ההגנה משחקת באש ומאטיץ’ נוגע בכדור יותר מדי , דווקא ההתקפה נראית בסדר אבל פרננדס שהוא הברומטר שלנו נראה רע מאוד .
חייבים לתת את הראשון כי אם נחטוף זה יהיה ממש רע.

לינגארד מעלה סופית את יונייטד לאלופות. תנו לזה לשקוע קצת.

מקום שלישי. קשה להאמין :joy:

קודם כל יששששששששש.
יונייטד חוזרת למקומה הטבעי, זה הלך קשה ויפה זה לא היה אבל עשינו את העבודה וזה מה שמשנה.
פרננדס במשחק נפל אבל יודע לכבוש את הפנדל החשוב ולינגארד כנראה במשחקו האחרון את זה לא יכל להחמיץ.
עכשיו זה הזמן לשפר את הקבוצה - סאנצ’ו , גריליש ובלם מוביל - יש לנו פער גדול לסגור עד הפסגה.

את מי סאנצ’ו יוציא מההרכב?

את גרינווד, על אף שנתן עונה גדולה הוא רק בן 18 וגם אולה יודע שיהיו לו משחקים של אי יציבות.
יש מספיק משחקים לשחק עם ליגת האלופות, 2 הגביעים והליגה.
בנוסף סאנצ’ו זה שחקן שיכול לשחק בכל עמדות ההתקפה אז הוא יכול להחליף כל אחד וחוץ מזה אין סיכוי שכל שחקני ההתקפה שלנו ישארו כשירים.

איזו הקלה.

לא צריך את סאנצ’ו לדעתי. גרינווד עם 17 גולים בעונה הראשונה. זה לא פוטנציאל, זה סופרסטאר. אם ניה בדורטמונד היה כובש 25 בעונה ונמכר הקיץ ב150 מיליון לפחות. אנחנו צריכים שחקנים מחליפים ברמה גבוהה יותר מהנתונים, אבל כאלו שלא יגיעו עם מניירות של כוכבים שבאים להדיח את הקיימים. מרסיאל, ראשפורד וגרינווד הם ההווה (כבשו יותר ממאנה, פירמינו וסלאח) והעתיד שלנו (גיל ממוצע 22 בערך). חוץ ממסי לא מעוניין באף אחד שיפגע בשלישייה הזו.

טוב שאפשר לצאת מהעונה הזו בראש שקט. לדעת שיש הכנסות גבוהות בעונה הבאה, שיתנו לנו אולי קצת יותר מרווח תמרון בשוק ההעברות, ולהגיע לליגה האירופית בשביל הכיף ולא במאתיים אחוז מחויבות שתשחוק את כולם ותגמור לנו את העונה הבאה.

לפי דעתי חשיבה כזו בדיוק היא כזו שתשאיר אותנו במקום כשכולם מתקדמים קדימה.
תרחיש סופר ריאלי לעונה הבאה : אחרי עונה מתישה כמו זו, מרסיאל על המחזור הראשון נפצע לחודשיים .
אין לנו את הפריבילגיה לוותר על שחקן כמו סאנצ’ו - 16 שערים ו-17 בישולים לא הולכים ברגל אפילו לא בליגה הגרמנית שמנפחת מספרים ועזבו מספרים - הילד סופרסטאר אנגלי שיכול להגיע במחיר סביר, עזבו אותי מכל מיני מחליפים שהם פוטנציאל אני רוצה את הדבר האמיתי.

עד הפנדל הייתי בטוח שהעייפות תכריע ונחטוף עוד גול מטומטם והנה עונה הבאה שוב מטיילים לקזחסטן בחמישי כדי ליפול מהרגליים מול ברנלי בראשון. לסטר נשארו הלסטר של אחרי הקורונה עם משחק התקפה נרפה למדי והגנה חובבנית.
כמה שהם היו נרפים עדיין מגיע צל"ש ללינדלוף שבמשחק מעולה הנהיג את ההגנה התשושה.
עכשיו אחרי הפוש האחרון הגיע הזמן לנוח, להפוך את האירופית לטורניר קדם עונה והכי חשוב לחזק את הסגל.
סאנצ’ו יהיה תוספת נהדרת לסגל שמעלה את לינגארד כחילוף התקפי (במצבו מדהים שהוא הצליח לנצל את הטעות של שמייכל הייתי בטוח שגם את זה הוא יאבד, לפחות יצא עם טעם טוב מהעונה הנוראית הזאת שלו ויאללה שיחליט לאן הוא רוצה לעבור). אבל אני מוכן להתפשר גם על שם פחות נוצץ כגיבוי אם נביא גם קשר אחורי נוסף, בלם, ועוד שחקן להתקפה כי כרגע הפער בין ה11 הפותחים לספסל יותר גדול מהפער בין סיטי למנהל תקין.

דרך אגב כדאי גם לא להסתנוור מהמקום השלישי, מספר הנקודות שלנו זהה לזה של העונה שעברה ואז זה הספיק למקום 6, נפלנו במזל על עונה חלשה מאוד של שאר הטופ 6 אבל כעיקרון זה פשוט לא מספיק בעונה לקבוצה בסדר גודל של יונייטד. המטרה לעונה הבאה היא לשחק טוב ולהגיע ל75 נק’, להביא עוד חיזוקים נקודתיים ואולי עוד שנתיים יהיה מה לדבר על התמודדות על האליפות.

אני לאו דווקא מסכים.
סאנצ’ו בהחלט ישדרג אתכם, אך בהנחה של יונייטד יש גבול לכמה היא יכולה להוציא אני כלל לא בטוח שהייתי משקיע בסאנצ’ו.
יונייטד חייבת ללכת בכל הכוח קודם כל על קשר אחורי. הפוטנציאל שקיים אצלכם בקישור עם פוגבה וברונו הוא עצום, אתם חייבים שחקן שיגרום לזה לעבוד גם מבחינה הגנתית.
בנוסף עדיין חסר לכם בלם שני שיהיה ברמה גבוהה. מגוואייר בלם טוב אך איטי מידי, הוא מנהיג נהדר להגנה אך צריך לידו את הבלם האתלט, ופה צריך להשקיע.
רק אחרי 2 העמדות האלה אני חושב שאפשר ללכת על סאנצ’ו.
צריך גם לזכור שסאנצ’ו יעלה ככל הנראה כמו 2 החיזוקים הללו גם יחד, בהחלט בהחלט יותר חשוב לחזק את הקישור וההגנה.

קשר אחורי היה צריך לבוא כבר כמה שנים , מאז שקאריק פרש בערך. אבל אחרי הנסיקה בכושר של מאטיץ’ וחידוש החוזה שלו לא נראה שיהיה רכש בכלל לעמדה הזו - היה עניין רציני בבלינגהאם אבל הוא העדיף לדורטמונד ( אין ספק שהוא היה יכול להיות הרכש המושלם, קשר צעיר שיחנך על ידי הסרבי ).
מה שבטוח , סולשיאר יצטרך להתפלל הרבה בעונה הבאה כי אם מאטיץ’ יפצע אין לו קשר אחורי אחר.
בנוגע לבלם, שם נראה שמבינים כבר שלינדלוף לא ברמה מספקת אז יש קצת שמועות על פאו טורס / גבריאל מליל.
אם לא הפריחה של גרינווד בטוח היינו מדברים על סאנצ’ו כרכש חובה, האגף הימני מופקר מאז העזיבה של נאני ואני לא בטוח שגרינווד לא עדיף כחלוץ מרכזי - יש לו עדיין הרבה זמן כדי למצוא את העמדה המושלמת לו אבל בינתיים אני שמתי לב שהוא כמעט לא מנסה דריבלים באגף אלא חותך ללא הפסקה לאמצע.

לא טענתי אחרת, אבל גרינווד כן פרח בסופו של דבר.
כמובן שאם אתם יכולים להביא בלם, קשר ואת סאנצ’ו אז מה טוב, אבל לפחות אני הייתי קודם כל מביא בלם וקשר אחורי.

1

לוח המשחקים לעונה הבאה, ספטמבר סביר ואז אוקטובר קשה - נצטרך להיות חדים כבר מהפתיחה.

שאלת השאלות: ליברפול ב-1 במאי. האם נוכל לטוס?

שאלה קשה, אמורים להתחיל באוקטובר עם 30 אחוז תפוסה ומשם יתקדמו כתלות בחיסון.
עם איך שליברפול נראו בעונה הקודמת אני לא בטוח שכדאי לנו לטוס, אחכה עוד שנה אולי תהיה לנו קבוצה שתתן להם יותר פייט.