הדיון על שם "הארי מגוויר " : חדשות מחוץ למגרש וביזאר

פרשה ביזארית כאשר הקפטן שלנו מגוויר ביחד עם כמה חברים העליב ותקף באגרופים שוטרים ביוון.
לא רוצה לחשוב מה עבר על השוטר כשהוא ראה את הבריון הזה תוקף אותו :cowboy_hat_face:
ועכשיו ברצינות, סרט הקפטן צריך לעבור לפרננדס, גם ככה מגוויר לא מצליח להנהיג את ההגנה שלנו ולא חסרות טעויות שלו .

Court statement on Maguire incident: "A case file was opened against the trio for the offences of violence against officials - court officials, disobedience, bodily harm, insult and attempted bribery of an employee." #muzone [Sky]

pic.twitter.com/UnGLieYkDR

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 21, 2020

בזמן שמגווייר מתבזה ביוון לינדלוף הופך לגיבור היום בשבדיה: תופס גנב שגנב תיק מזקנה וזוכה למחמאות מהמשטרה.

מזל שהגנב לא ניסה לעלות לנגיחה.

אז אחרי שדיווחו שמגוויר הגן על אחותו אחרי שגבר אלבני דקר אותה בחפץ חד, פורסמו הידיעות העוד יותר משונות הבאות:

לי קשה להאמין שמגווייר סתם ישתכר וילך מכות בפאב. אני די בטוח שהוא נהג כפי שרובנו היו נוהגים, גם אם הידיעות שלעיל לא מדויקות (נשמעות הזויות מכדי להיות אמיתיות אבל מה אני יודע).

הסיפור כל כך תפור על עונת המלפפונים של צהובוני אנגליה שלא אתפלא לגלות שהתוקפים נשכרו על ידי הסאן

זה היה חייב להגיע בשלב מסוים הקיץ.

הדיון הזה ממשיך לצבור חדשות ולא במובן הטוב של המילה:

נתחיל בביסאקה שיצא אדיוט ונסע לדובאי , וכשיחזור יצטרך להיכנס ל- 14 יום בידוד- יחמיץ חלק מההכנה לעונה.

נמשיך עם פוגבה שנדבק בקורונה ושוחרר מהסגל הצרפתי.

BREAKING: Paul Pogba tests positive for coronavirus and has been replaced in the France squad for their upcoming matches. pic.twitter.com/hCtvd9v5TE

— SPORTbible (@sportbible) August 27, 2020

איך הוא נוסע לדובאי בלי שאף אחד מהמועדון לא יודע על זה? חבורת סתומים.
פוגבה מקבל חופש, אחלה. בטוח היה נפצע בנבחרת.
נדמה לי שאנחנו גם ככה לא משחקים במחזור הראשון של הליגה, ונפתח את העונה רק ב-21 בספטמבר. יהיה לשניים האלו שבוע שלם להתאמן עם כולם, אחרי שלא באמת הייתה פגרה. לא אסון גדול.

ממשיכים עם השטויות
גרינווד נזרק מסגל אנגליה אחרי שהוא ופודן הביאו 2 בחורות למלון, הפרה של חוקי אופ"א הנוגעים לקורונה.

BREAKIN investigating allegations against Foden and Greenwood

Simon Stone

BBC Sport

Some big breaking news coming out of the England camp.

The Football Association are investigating allegations made against Phil Foden and Mason Greenwood, with the expectation that the pair will be asked to leave the England camp.

We will have more on that shortly…

אם מישהו היה אומר לי שאלו שיסתבכו הקיץ אלו מגוויר וגרינווד הייתי צוחק עליו.
הייתי שם את הכסף על פוגבה ולינגארד.

מאוד עצוב לגלות שאנחנו מגדלים כאן עוד ילד חרא. גרינווד עשה רושם של ילד טוב, והמקרה הזה רק מראה כמה הידיעה שלנו על אופי השחקנים אפסית. חבל, אופי יותר חשוב מכשרון.

אז יונייטד הוציאה את החולצה הכי מכוערת בתולדות הכדורגל העולמי. מה עושים כדי לגרום לה להיראות טוב בצורה שקרית? משתמשים בדיוויד בקהאם שיכול לגרום גם לחולצה של טבז להיראות טוב.
Screenshot-2020-09-07-at-23.14.16

הקבוצה האהודה עליי בגרמניה , פשוט גדולים.

Free Sancho 👏 [@FCA_World] https://t.co/zxj00ctk1Z

— United Zone (@ManUnitedZone_) September 26, 2020

אשתו של רומרו יוצאת על המועדון, צודקת בהחלט - נתן פה שנים נפלאות כמקצוען והגיע זמנו לעזוב .

פשוט חלאות. הוא אפילו לא שוער שלישי כרגע, כי גרנט פותח על הספסל בגביע הליגה. שוער מצוין ואדם מאוד חביב שלא פתח את הפה לרעה אף פעם, ותמיד נתן תצוגות מצוינות בשער. חלאות.

טוב אני לא יודע מה קורה להם באדידס וביונייטד, אבל הם שברו כל שיא עיצובי השנה.

זה התחיל עם החולצה השלישית היפה שלנו:
image

למעשה, היא כל כך יפה, אז למה לא להכין ממנה מעיל גשם?

(המסך שלכם לא מרצד, זה המעיל)

אבל רגע, מה בדבר חולצות אימונים? לא נזניח אותן. נעצב חולצה לכבוד זכיית הלייקרס באליפות, אך גם לכבוד מיאמי שהגיעה לפיינלס. ביחד!

מעיל גשם מזעזע אחד זה לא מספיק.

מה לעזאזל קורה שם?

אחרי שראו מה הולך עם הקורונה וחלון ההעברות שלנו כנראה היו צריכים משהו ממש יצירתי כדי להוציא את הבאסה מהאוהדים😛
גם בזה הם נכשלו השנה

עוד אחד לאוסף.
ביסאקה נעצר כשהוא נוהג במהירות של 170 קמ"ש , קיבל נקודות וקנס.
אם יש משהו שהקבוצה טובה בו השנה זה במקרים האבסורדיים האלה.

Aaron Wan-Bissaka was caught speeding at 104mph in the second week of the national coronavirus lockdown, a court has heard. He was given six penalty points on his drivers license and a £600 fine, as well as pay costs and fees up to £160 #mulive [@standardsport]

— utdreport (@utdreport) October 13, 2020

די אני מת

אני חושב שאני מתחיל להבין מה קורה פה.
כנראה שלסולשיאר נמאס מהזרקנות בסגל והוא הודיע שהשחקן הבא עם הופעה בזיונית הולך להיות הדוגמן הרשמי של החנות.
תמונה אחת עם כזה כובע מחסלת קריירה אפילו יותר מהר מגליץ’ של רוי קין.

גרינווד ממשיך עם השטויות ומאחר לאימונים- נראה שכל הקטע עם הפציעה זה חרטא.

0_GettyImages-1282009754

אהVAR יש באוויר, התגשמות חלום…