החלום הפך למציאות: הוצאתי ספר: "המלכים של אירופה - סיפורה של ריאל מדריד"

חברים יקרים אני גאה ובעיקר נרגש לספר לכם שהחלום שלי הפך למציאות: אחרי הרבה קשיים זה קרה - הוצאתי ספר על ריאל מדריד, הראשון מסוגו בישראל: “המלכים של אירופה - סיפורה של ריאל מדריד”. למעלה משנה של עבודה קשה (ולא מעט משברים) אך גם אתגר עצום (אי אפשר לסכם ‘חיים שלמים’ של קבוצה כזו גם באלף דפים) וחוויה גדולה (מדמיין במוחי שוב את ראול עוקף את השוער, את ראמוס משווה בדסימה או עוד שאגה של כריסטיאנו רונאלדו) - הגיעה לסיומה.

תמיד הייתי מזוהה עם ריאל מדריד בכל מקום, גם בחורות שהכירו אותי שתי דקות ראו את החיידק הזה. אני חלק מהקהילה כאן עוד מהגלגול הראשון של האתר ומהפורום שהיה אך ורק שלנו ונהנה מכל רגע. בספר הצלחתי לשלב את שתי האהבות הגדולות שלי - כדורגל וריאל מדריד וכתיבה.

הכריכה עצמה הייתה מוכנה כבר בתחילת התהליך, תמונה של ראמוס מניף את הגביע מהזכייה האחרונה בקייב, איך לא. אבל לא ממש היה לי אומץ לשתף ולהראות אותה. וכשהגיעו אליי בראש השנה כל הארגזים עם ים עותקים הביתה - הייתה לי צמרמורת, היה לי חשוב להיות זה שעושה את זה (ולא אחד מ"מדרידיסטה").

הספר, למעלה מ-400 דפים (התכנון היה 500) – מגולל את סיפור הקבוצה שלנו, הקבוצה הגדולה בתבל עם דגש מיוחד על כל הזכיות בליגת האלופות שתמיד אפיינו את המועדון לצד הגלאקטיקוס. סקירה מלאה של עשרים השנים האחרונות, שחקני העבר הגדולים מדי סטפאנו דרך זידאן וראול שגדלנו עליהם ועד כריסטיאנו ועוד ועוד. ספר שהוא מזכרת מהתקופה המדהימה שחווינו שלטעמי ניתן לעכל רק בעוד כמה שנים. ספר שהוא חובה לכל אוהד, כי כאלה אנחנו יותר מכל – אוהדים.
אתם מכירים את הפרטואר שלי, כבר צחקתם עליי: “הגביע עם האזניים הגדולות”, “לה דסימה”, “הייתי שם”, “עונת הרמונטדות”, “עונת השוסטר”, “אליפות השיאים”, “האובססיה לצ’מפיונס” ובעיקר: “בלי כדורגל הייתי אדם עצוב וריק”. אז תודה רבה לאוהדי הכדורגל. כל מי שמעוניין לרכוש את הספר – פנו אליי בפרטי. תודה לגיא על העזרה. האללה מדריד ושנה טובה לכולם, אוהב אתכם.

שיהיה המון בהצלחה אלוף! קליינטים ראשונים כבר יש לך.

וואלה דור, סחתיין. כולנו כאן אוהבים כדורגל אבל התשוקה שלך למשחק הזה היא משהו אחר.

מדהים דור כל הכבוד על ההשקעה. מעבר לתרומה לארון ספרי הספורט הישראלי, מדובר בתרומה אדירה לקהילת אוהדי ריאל בארץ. מי היה מאמין שמהילד בן ה12(או 14) שהגיע למפגש של ספורטאנטר בספורטק יצא ספר.

היכן ניתן להשיג את הספר?

אם יש אפשרות לשלם בפיי פאל אניי מעוניין.

תמיד נחמד לקרוא :stuck_out_tongue:

חברים יקרים כל מי שרוצה לרכוש את הספר בקלות - הנה זה. “דווקא בימים כאלה” כדי להיזכר ולהעריך את כל הטוב שעבר עלינו.

בדימיון הפרוע שלי אני עושה איזה קליפ של דקה לאינסטגרם\רשתות חברתיות וכו’ עם כמה גולים בלתי נשכחים (קצת מהגלאקטיקוס, קצת ראמוס וכריסטיאנו, הברנבאו), קריינות דרמטית שלי א-לה-שרון דוידוביץ’ (“גדלתם על ריאל של הגלאקטיקוס - ראול וזידאן? אולי על כריסטיאנו רונאלדו? זה בכלל לא חשוב - ריאל מדריד היא ליגת האלופות וליגת האלופות היא ריאל מדריד”), אפילו תוכנת עריכה יש אבל הקצב שלי…כמו הקבוצה שלנו.

חברים גאה להציג בפניכם את הקליפ הרשמי של הספר שלי: “המלכים של אירופה: סיפורה של ריאל מדריד”

(החלום היה וידאו קצת שונה, אבל לצערי אין לי זכויות על שערים כמו של ראמוס בדסימה או המספרת של בייל וכמובן שגם לא על המנון הדסימה).
בימים קשים אלה כשגם העתיד לא ורוד במיוחד - אין כמו להתרפק על העבר, כשמעבר לתחושת הסיפוק העצומה - נהניתי מכל רגע להיזכר בכל הרגעים הגדולים והגולים ממש רצו לי בדימיון. לדעתי רק בדיעבד אפשר לעכל את עידן ההצלחות הזה עם שלוש זכיות ברציפות וארבע בחמש שנים. אז מה יש בספר? סקירה מלאה של ההיסטוריה של המועדון הגדול בתבל; כל הזכיות בליגת האלופות עם דגש על משחקי הגמר; שחקני העבר הגדולים, המאמנים, סקירת העונות האחרונות ועוד; וכל זה עם מאה תמונות אייקוניות ובלתי נשכחות.
מצפה מכולם להזמין :slight_smile: הנה לינק רכישה - מגיע אליכם לתיבת הדור הקרובה| לפרטים נוספים, דור: 0524609772

[ומי שלא עשה לייק לדף הפייסבוק שלנו זה הזמן!]

חברים יקרים ערב טוב, הספר שלי “המלכים של אירופה: סיפורה של ריאל מדריד” ‘חגג’ לא מזמן שנתיים. הוא לא נמכר בחנויות הספרים משיקולים כאלה ואחרים, אלא רק בחנות של אבא שלי בתל אביב או בלינק רכישה כאן.
חשבתי שקצת יותר אוהדים מכאן ירכשו גם כדי לפרגן וגם מתוך סקרנות וגם כדי להעשיר את הידע קצת (גם התותחים הכבדים אולי לא יודעים הכל וגם אני לא).
בכל מקרה, אחד הכותבים פה בפורום בקהילה שלנו שרצה להישאר בעילום שם - רכש את הספר עבורו וקנה עוד שניים נוספים - והוא החליט על ביצוע הגרלה.

על כן, כל מי שמעוניין לקבל את הספר שיכתוב לי בהודעה פרטית ואחליט רנדומלית למי לשלוח. תודה רבה לכולם והמשך ערב טוב.

אני לא מתבייש להודות שאני רוצה לקרוא את הספר ואפילו דיברתי על זה פעם עם ראוליטו רק אני לא רוצה לנסוע לת"א בטח לא עכשיו אם היה משהו בפיי פאל או באיזה אפליקציה אני ישמח.

אני לא מתבייש בזה. זה מבחינתי ל"דעת את האויב" ולא פחות חשוב לעזור לחבר בקהילה. רק תאפשר לי את האופרציה ואני יקנה גם.