מחזור 6 : חייבים ניצחון מול צ'לסי בבית

על הפרק משחק מול צ’לסי הקבוצה שביצעה את הרכש הכי מרשים בקיץ, בינתיים זה עדיין לא מתחבר וההגנה שלהם בקאנטים אבל עם התקפה כמו שלהם זה יכול להתפוצץ בכל יום.
בפעם האחרונה שפגשנו אותם אולה חטף נוקאאוט מהדהד בגביע ( כשהם עם הרכב משני ואנחנו עם החזק שלנו ), אני מקווה לראות את פרד ומקטומיניי משחקים - הניידות והפיזיות שלהם יהיו הכרחיים מול הקישור של צ’לסי .
הסגל למשחק:
#mufc squad to face Chelsea: De Gea, Henderson, Bishop, Wan-Bissaka, Fosu-Mensah, Lindelof, Maguire, Tuanzebe, Shaw, Van de Beek, Matic, McTominay, Fred, Pogba, Mata, Fernandes, James, Greenwood, Cavani, Rashford, Ighalo #mulive [men]

Alex Telles was not spotted by photographers but is staying at the Lowry hotel, where the rest of the #mufc squad are staying tonight #mulive [men]

הייתי רוצה לראות :
דה חאה
טלס-לינדלוף-טאונזבה-ביסאקה
פרד-מקטומיניי
ראשפורד-פרננדס- vdb
גרינווד

🚨 Ole names an unchanged side from our last @PremierLeague game...

And there's a new boy on the bench 👀#MUFC #MUNCHE

— Manchester United (@ManUtd) October 24, 2020

מה עובר על המאמן הזה ? וורנר אחד המהירים בליגה והוא מעלה לי את הצמד מגוויר את לינדלוף.
הספסל שלנו נראה ברמה אחרת לעומת ההרכב , מעצבן שהמאמן הורס עוד לפני שהמשחק התחיל - אני לא אופטימי שנחזיק מעמד מול ההתקפה של צ’לסי וההתקפה שלנו לא נראית מאיימת בכלל.

מצד אחד עם ההתקפה של צ’לסי יש תחושה שאנחנו סופגים לפחות 3. מצד שני חשבתי בול אותו דבר נגד פריז.
נקווה להמשך היכולת הטובה של דה חאה ושל ההגנה אם יתנו הופעה מכובדת אפשר לנצח.

וזה משפט שלא חשבנו שנשמע העונה…
פרד ומקטומיניי הרוויחו את מקומם בהרכב. אני מניח שטואנזבה עדיין לא במצב להשלים 90 דקות פעמיים תוך פחות משבוע, וטוב שכך, אם יש לנו רצון כלשהו להימנע מלהפוך אותו לפיל ג’ונס השני.
ההתקפה חלשה בצורה בלתי רגילה, אבל אולי מאטה ימשיך עם יכולת טובה כנגד כל הסיכויים, ואם נחזיק יפה עד המחצית השניה - הספסל שלנו באמת יכול לשנות את המשחק (לטובתנו) לשם שינוי!

אז קיבלנו מחצית כמו שחשבנו אפס יצירתיות והתקפה חיים מטעויות של צ’לסי, המזל הוא שיורד גשם פסיכי אז קשה לשחק על כדורים לוורנר בין מגוויר ולינדלוף.
פרד נוראי ( כמה איבודים ואיטי מאוד ) ופרננדס לא מורגש, גרינווד ופוגבה צריכים להיכנס על חשבון מאטה וג’יימס.
אני כבר רואה אותנו סופגים גול מוקדם במחצית השנייה ואז סולשיאר יחכה לדקה 75-80 עם החילופים.

לא יכול יותר לתמוך במאמן הדביל הזה, אז עכשיו הוא למד ועשה חילופים בדקה 60 במקום 80 אבל מה זה עוזר כשהוא מעלה חצי הרכב שגוי. מאטה וג’יימס נראו כמו 2 שחקני ליגת הנוער ועדיף שיראו דקות בעיקר בגביע הליגה / כחילופים ולא במשחק חשוב כל כך.
איבדנו כבר יותר מדי נקודות שטותיות, ונמשיך עוד לאבד עד שסולשיאר יתפקס על עצמו ויעלה את ההרכב הנכון - מה כל כך קשה להעלות שחקנים כמו ואן דר ביק וגרינווד בהרכב - כאילו מינימום מסי עולה בהרכב כרגע.
חוץ מזה שוב ראינו כמה קשה לנו לפרוץ הגנה מצופפת, ביסאקה מקבל כדור באגף ואובד עצות גם להרים כמו שצריך הוא לא מצליח.
בקצב הנקודות הנוכחי אנחנו קבוצת תחתית עם שאיפה למקום 10 .

ההתקפה היתה רעה, מאטה וג’יימס זה נחמד לגביע הליגה או גג כשמארחים את פולהאם, לא נגד צ’לסי, בהחלט בחירה הזויה של סולשיאר. אחרי החילופים היה שיפור מסויים אבל מהתקפה שכוללת את ראשפורד פוגבה קבאני פרננדס וגרינווד ציפיתי לקצת יותר.
ההגנה לעומת זאת ממשיכה להשתפר עם עוד הופעות טובות של ואן ביסאקה ולינדלוף, מגווייר היה פחות רע מאשר במשחקים קודמים אבל עדיין כמעט גרם לפנדל מטופש. ובכל זאת לשמור על שער נקי מול ההתקפה של צ’לסי ובלי שהם כמעט הגיעו למצבים ממשיים זה הישג נאה, בטח להגנה כמו שלנו.
תיקו ביתי מול צ’לסי זה לא סוף העולם בעיני, להפסיד בבית לפאלאס זה הרבה יותר גרוע, אבל שוב אחרי כמה משחקים טובים חוזרים להתקשות וזה מאכזב.