מחזור 9 : מקווים ליכולת טובה בבית מול ווסט ברום

משחק חשוב מאוד להתחיל מומנטום, הגיע הזמן שנתחיל לתת שערים בעונה הזו - יש יותר מדי כישרון בהתקפה ובקישור האלה .
הסגל למשחק :
#mufc squad members present at the Lowry hotel: De Gea, Henderson, Grant, Wan-Bissaka, Lindelöf, Tuanzebe, Maguire, Telles, Williams, Matić, Van de Beek, Fred, McTominay, James, Mata, Bruno Fernandes, Rashford, Cavani, Martial

אני לא בטוח מה היה הדבר הזה, קבוצה מאומנת זה בטח לא ולחשוב שפוצ’טינו מחוסר עבודה ואנחנו משחקים כדורגל כזה.
אני לא אגיד שווסט ברום זו קבוצה מזעזעת אבל רוב הסיכויים שהיא תרד ליגה השנה, ההתקפה שלה בינונית וההגנה חלשה מאוד ומשאירה שטחים למתפרצות . אנחנו כמובן שלא הצלחנו לנצל את זה כמו שצריך וכל התקפה התנפצה איכשהו באיזה שלב.
עוד משחק שממחיש כמה סולשיאר לא יכול לבטוח בהגנה וקישור האלה, עולים עם 2 קשרים אחוריים מול קבוצת תחתית ועדיין הם מגיעים למצבים מאוד מסוכנים מולנו. אני כבר לא יודע במי אני בוטח יותר (האנגלי או השבדי ) וזה לא מעודד.
חייב להתעורר אולה לפני שלא תשאר לו עבודה.

אין כמעט דברים חיוביים לקחת מהניצחון הזה, לפחות לא כאלה שמבשרים על מגמה חדשה. פרד ממשיך להיות השחקן הכי טוב מתחילת העונה, גם דה חאה ולינדלוף במשחק טוב, אבל חוץ מזה הופעה מאוד רשלנית.
מרסיאל וראשפורד במשחק חלש מאוד עם החמצות נוראיות, טלס לא הרשים, מאטה שוב לא ברור למה עלה בהרכב וברונו פרננדש אמנם היחיד שהזיז דברים בהתקפה אבל היה לא מדוייק ובניסי ניסים לא גרם לפנדל.
לפחות שני משחקי הליגה הבאים בחוץ אולי שם נראה קבוצה.