מחזור 11 : מתארחים אצל ווסטהאם ( הקהל חוזר )

אחרי הפסד מעצבן מאוד לפאריז , אנחנו חוזרים למשחק קריטי בליגה למגרש שלא מאיר לנו פנים בשנים האחרונות נגד ווסטהאם של דיוויד מויס.
הפטישים פתחו טוב את העונה והם ממוקמים 5 בטבלה , מעניין יהיה לצפות ברייס הקשר האחורי שמרשים העונה.
המפתח כרגיל יהיה לא לספוג ראשונים.
לפי הדיווחים הנדרסון יפתח בשער

🚨 | The early whisper is that Dean Henderson could make his full Premier League debut for #MUFC against West Ham today [MEN] pic.twitter.com/CCHCrFmCyR

— UtdXclusive 🔴 (@UtdXclusive) December 5, 2020

#MUFC XI v West Ham: Henderson, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles, McTominay, Pogba, Van de Beek, Greenwood, Martial, Cavani.

— United Zone (@ManUnitedZone_) December 5, 2020

פרננדז מקבל מנוחה , נראה מה נקבל מפוגבה.

הופעה טובה של ההרכב הזה היא די קריטית לקראת הדצמבר הרצחני שמצפה לנו.
אם נגלה שברגע שמחליפים שחקן בקישור אנחנו קורסים אז אנחנו בצרות.

מדהים אותי כל פעם מחדש הפתיחות משחק העלובות שלנו .גרינווד אפילו לא ברבע יכולת של שנה שעברה , ממש יכולת עלובה.
הכי מאכזב זה מרסיאל שחוגג 25 ורק מאבד כדורים

אין מה לתת למויס קרדיט , המאמן הזה צריך ללכת הביתה . אני לא יודע מה הם עושים באימונים אבל הם בטח לא עובדים קשה ( כמו שאולה טוען כל פעם ).
שמירה כמו בקרן זה ברמה הכי נמוכה שראיתי , ממש קבוצת דייגים .
שחקני ההתקפה ברמה של בני סכנין , קשה להאמין שהם מקבלים כל כך הרבה כסף על כלום ושום דבר.

מה הלך פה :flushed:
מחצית ראשונה נראים כמו פח אשפה , גם החילופים לא עזרו ואז פוגבה עם פצצה ( בטוח הכדור עבר את הקו , טוב שלא הצליחו לבדוק את זה ) ופתאום מתחילים לטחון את ווסטהאם .
ההתקפה הזאת יכולה להיראות כמו חרא ובשנייה אחת להתפוצץ , חואן מאטה :heart_eyes: תמשיך לפנק אותנו בכדורים קסומים כאלה .
ברוך הבא מייסון גרינווד , חייבים לייצר לו מצבים הוא כבר יסיים אותם .
בנימה זו , ישששששששששששש

סכנין עשתה את הבלתי יאומן: ניצחה פעמיים היום.

אנחנו קבוצה עם התחלות חלשות ואיטיות מדיי, אבל יש לנו משהו שלא היה בעידן פוסט פרגי: היכולת ללחוץ למשך רבע או שליש משחק ולסגור את הסיפור. כאשר יונייטד נכנסת למוד הזה, קשה לעצור עד כה העונה.

הפער בין המחציות הזוי. מקבוצה שלא מצליחה לבעוט לשער (למעט דרדלה של פוגבה מקילומטר), לקבוצה שהייתה צריכה לסיים עם חמישייה בקלות תוך 45 דקות. נראה שהכניסה של ברונו הייתה משמעותית יותר מבחינה תפיסתית מאשר טקטית, כי איתו פתאום כולם יודעים לשחק, גם אלו שרחוקים ממנו 60 מטר. אולי הוא צריך פשוט לעמוד במגרש כדי שלא נסכן אותו בפציעות מצד אחד, ולא ניראה כמו בני סכנין בלעדיו מצד שני.
ראשפורד היה צריך לסיים עם צמד לפחות וככל הנראה שלושער, אבל אפשר לסלוח לו. תנועה מצוינת ללא כדור, הכניס המון אנרגיה להתקפה שעם מרסיאל המדוכדך וגרינווד שהלך לאיבוד בצד, נראתה חסרת מושג.
וגרינווד, איזה קילר. לא ברור לי איך החמיץ בסוף, אבל לא ברור לי גם איך הצליח לכבוש את המצב שלו. הוא צריך לשחק באמצע, לקבל כדור, לעצור ולבעוט. לא יותר ולא פחות. הפינישר הכי טוב בקבוצה למעט קבאני וגם בזה אני לא בטוח במאה אחוז. מקווה שיתחיל להיכנס לעניינים כי הוא קריטי להצלחה שלנו העונה.

החדשות הטובות הן כמובן הניצחון והיכולת החל מדקה 60. אבל 60 הדקות שלפני מאוד מדאיגות:

1. סופגים עוד שער ממצב נייח, הרביעי מחמשת האחרונים, ככה לא זוכים בשום תואר.
  2. בלי ברונו הקבוצה לא מתפקדת. וברונו לא יכול לשחק את כל המשחקים בלוז הרצחני שיש לנו עכשיו.
  3. פוגבה - בסטנדרטים שלו משחק סולידי + רגע של קסם. מצד אחד רגע שלא ראינו ממנו הרבה זמן, מצד שני הוא הגיע למצב שסולידי בסטנדרטים שלו הכוונה שהוא לא העניק ליריבה פנדל. במחצית הראשונה לא ראינו ממנו מסירה אחת קדימה, וכשברונו לא על המגרש מצופה ממנו לתת תפוקה התקפית לא רק לא לאבד כדורים.
  4. גרינווד ומאטה - שני שחקנים שגם להם היה רגע קסום היום שחילץ לנו ניצחון, אבל בשאר המשחק לא הורגשו מספיק, לא פלא שהקבוצה כל כך לא יציבה.
  5. טלס - בישל אמנם אבל הגנתית לא נראה טוב בכלל.
  6. מרסיאל - חגג יום הולדת עם הופעה שמתאימה לניחום אבלים, אחרי שראשפורד נכנס במקומו ראינו כמה ריצות פנימה קריטיות להתקפה שלנו והוא כמעט ולא עשה כאלה, רק כדור לרגל (שגם אותו הוא איבד).

בינתיים איכשהו סולשיאר מצליח לספק תוצאות למרות היכולת הבעייתית אבל אי אפשר לחרטט לנצח.