מחזור 12 : דרבי מפתח בבית , רק תביאו את הניצחון

ההדחה מליגת האלופות הייתה מכה מנטלית מוחצת , משחק על כל הקופה ורואים את ההגנה מפשלת בדברים הבסיסיים. אין מה להתלהב מהחזרה ל3-2 , שום דבר בזה לא נראה מתוכנן ורק מזל ופחדנות של לייפציג גרמו לכך.
גם אחרי שליש עונה יש לנו בעיה רצינית במערך, אם משחקים עם פרד ומקטומיניי מקבלים הגנה סבירה ופגיעה רצינית ביצירתיות באמצע ואם משחקים עם דוני ואחד מהשניים ההגנה מתגלה במלוא מערומיה. לא עוזר גם שעדיין אין לנו קיצוני ימני טבעי (הבנו כבר שגרינווד צריך לפתוח באמצע ) - כרגע התקווה היא דיאלו שיגיע בינואר ונראה כמו שידרוג על כל שחקן שיפתח שם.
סיטי לא מרשימה העונה, יש שם מגנים די חלשים וההתקפה לא דופקת כמו תמיד אבל עדיין יש להם יותר איכות בסגל ומאמן טוב יותר אז הציפיות לא בשמיים.
אנחנו נחסר את קבאני ( עדיין מתאושש מהפציעה בשריר ) וג’ונס ( לא בטוח שעדיין זוכרים שהוא חלק מהקבוצה ). מרסיאל יחזור לסגל (אולי עדיף שלא ).

אחרי כל הפסימיות כתבה נחמדה של אוהד בספורט 5 :

החמור הצרפתי בהרכב , מראה שאפשר ללכלך על המועדון וזה עובר בשקט בלי להניד עפעף - אין ספק שזה עושה בחילה לאוהדים.

#MUFC XI: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw; Fred, McTominay, Pogba, Fernandes; Greenwood, Rashford

— United Zone (@ManUnitedZone_) December 12, 2020

מחצית מעודדת , סוף סוף פותחים משחק עם איזה אינטנסיביות . ממש לא אוהב את המערך הזה של 4 קשרים - ההתקפה שלנו נראית איומה איתו וכרגיל ראשפורד וגרינווד לא מעורבים מספיק.
ההגנה של סיטי כל כך פגיעה ואנחנו לא מנצלים, ווקר וסטונס זה מועד לפורענות בדיוק כמו מגוויר ולינדלוף .
מרגיש כמו משחק לקבאני ( הזדמנות אחת שתיים גדולות שנצטרך לכבוש ) וחבל שאין אותו אפילו בספסל .

הפחדן שלנו רצה תיקו והשיג אותו , יכלנו לגנוב ניצחון עם הפנדל של ראשפורד ( ווקר תמיד בשירות יונייטד ) אבל רבע רגל יותר מדי.
כרגיל דוני התייבש על הספסל גם כשפוגבה כבר לא ממש תרם ופרננדס היה חושך , שואו היה סביר אבל טלס טוב יותר .
פרד נראה שנפצע וזה לא טוב לנו , מאטיץ’ לא חזר לעצמו ואין לנו מישהו אחר שם.
פגשנו סיטי חלשה מאוד , נטולת קילר מקדימה עם הגנה שייקית אבל לא היה פה ניסיון רציני לתקוף אלא רק להגן עם 11 מאחורה .

פפ למד מהעונה הקודמת ועלה עם תכנית משחק מאוד זהירה שחותמת על תיקו. סולשיאר עוד בטראומה מ6-1 כנראה ובהחלט לא הסתכן וקיבלנו שעמומון.
הופעה חלשה ועלובה בחלק הקדמי, כל כך הרבה מסירות גרועות וכל כך מעט נכונות לצאת למתפרצות. לפחות בהגנה שמרנו על שער נקי פעם ראשונה מזה איזה 3434 משחקים.
שורה תחתונה ממשיכים לדשדש.

בהינתן התוצאות של שאר היריבות לצמרת, התיקו אתמול לא היה תוצאה רעה.

זו הפעם הראשונה מאז 2013 שאני באמת מאמין שיונייטד יכולה לזכות בתואר, גם אם היא לא הפייבוריטית שלי.

איפה אנחנו ואיפה התואר , לא יכול להצביע על בלם אחד שאני אומר עליו אני סומך.
אם אופמקנו וסאנצ’ו היו נוחתים פה בקיץ ( בטח עם וודוורד הלמלם) אז היה פה יופי של סגל והיינו יכולים להגיע למשחקים נגד ליברפול וסיטי לא כאנדרדוג.
גם קשר אחורי חסר מאוד , אני לעולם לא אסמוך על פרד - חסרה לו אינטליגנציה בסיסית.

גם שאר הקבוצות לא כל כך טובות. יש לנו סיכוי, טוב ממה שהיה מאז הפרישה של פרגי.